Július 23, 2018, 02:25:16 am CEST

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Haladó Fogadók Naplói / Re:csabax tippek
« Utolsó üzenet: írta csabax Dátum Tegnap - 23:05:54 »
Molde (Nor) - Glenavon (Nir), Molde 1.5 gól felett  :great:
34. perc: 2-0
2
Egyéb sportágak tippjei / Re:Darts
« Utolsó üzenet: írta peshark Dátum Tegnap - 22:18:11 »
Akartam irni vmi tippet az esti meccsekre, de West 10 meccsnyila utan inkabb hagytam :laugh:

Igen ezt én is tapasztalom! Meg nem is igazságos a játék sokszor! Tavasszal volt egy periódusom, hogy ment a játék nagyon. Magamhoz képest szárnyaltam, és 1-2 versenyen volt olyan meccsem, hogy 60 feletti átlagot hoztam, csak mindig kaptam egy jobbat, és idő előtt kipottyantam. Máskor meg kutyaütő módon 43-as átlaggal nyertem Rákospalotán egy amatőr versenyt....szóval tényleg nagyon hektikus tud lenni. Ki milyen lábbal kel fel..

Persze, az ilyen kis versenyeken sokszor lutri az egesz..
3
Haladó Fogadók Naplói / Re:SPILLER TIPPEK
« Utolsó üzenet: írta spiller Dátum Tegnap - 20:27:16 »

4
Haladó Fogadók Naplói / Re:Fortuna, help me!
« Utolsó üzenet: írta robmiller Dátum Tegnap - 20:26:32 »
World Matchplay, 20:30

M. Suljovic - S. Beaton
Beaton 180 2.5 over @1.57

Bár tény, hogy Suljovic a toronymagas favorit, azért Beatont sem kell félteni. Mostanság ugyan nem szárnyal forma terén, de általában 6 nyert legig tartó ET-versenyeken lök 2-3 db 180-at. Egy 10 nyert legig tartó meccsen akár ez könnyedén le is jöhet, ha jó napot fog ki!
5
VB 2018 Játékok / Re:VB Mérkőzéstipp
« Utolsó üzenet: írta Knapp Dátum Tegnap - 20:18:56 »
Tegnap már játszottam is 2500 ft bónusszal 1,4 es odds  nyertem 3500 ftot.De ahogy belépek az aktív bónusznál azt írja nekem hogy 3500 Ft.
Akkor csak a bónusszal+az által nyert pénzösszeget kell a következő fogadásnál megforgatni nem???Tehát jelen esetben 3500 al kell fogadni.

Nem kell 3500-zal fogadnod.
Játszhatsz a következő alkalommal 100 vagy 100,000 ft-tal is, ha nagyobb a szorzód, mint az előírt, akkor majd automatikusan beleszámolja.
Bármilyen részletekben teljesítheted a 15,000 (6 x 2500) ft-os forgatási feltételt - akár egyetlen 15,000 ft-os fogadással is - viszont amíg nem végzel, addig a forgatás során szerzett nyereményt is bónuszként látod, hisz az nem felvehető egyelőre.
 Ezért van most 3,500 ft 2,500 helyett a bónuszösszegnél nálad, de ez semmit nem befolyásol, neked összesen 15,000-ért kell fogadnod. (most 16,6%-nál jársz, a hatoda van meg)
6
« Utolsó üzenet: írta Greipel Dátum Tegnap - 19:48:21 »
Mármint akkor te felejtettél el időben kiszállózni a fogadásból?   :)

Tenisz szettre fogadással volt kombinálva, szóval nem lehetett.
7
« Utolsó üzenet: írta Greipel Dátum Tegnap - 19:42:58 »
Beszélj akkor, kire raktál még, hogy biztosan elkerüljem!!  ;D  :beerchug:

8
« Utolsó üzenet: írta Knapp Dátum Tegnap - 19:42:38 »
Arról se feledkezzünk meg, hogy raktam Gerwenre, aki a kombim utolsó meccse volt, így természetesen bevonzottam rá a balszerencsét. ;)

Ilyenkor mindenki hirtelen elfelejt kiszállózni.  :D

Mármint akkor te felejtettél el időben kiszállózni a fogadásból?   :)
9
« Utolsó üzenet: írta robmiller Dátum Tegnap - 19:27:39 »
Arról se feledkezzünk meg, hogy raktam Gerwenre, aki a kombim utolsó meccse volt, így természetesen bevonzottam rá a balszerencsét. ;)

Ilyenkor mindenki hirtelen elfelejt kiszállózni.  :D

Beszélj akkor, kire raktál még, hogy biztosan elkerüljem!!  ;D  :beerchug:
10
New Tipster Liga / Re:A LIGA 2018 Summer 11. forduló Július 21 - Július 25
« Utolsó üzenet: írta prigioni1 Dátum Tegnap - 19:26:52 »
Újpest-MTK X2 1.61

Liverpool-Dortmund 1.félidő pontosan 2 gól 3.75

bet365
Oldalak: [1] 2 3 ... 10