Január 22, 2018, 15:26:39 pm CET

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Bet365 / Re:Bet365 Infó
« Utolsó üzenet: írta oakland23 Dátum Ma - 15:20:05 »
Csak engem idegesít, hogy oldalt a fogadásaim közt ott egy rakás kombi, ami már nem jöhet be? Nem tudom, miért nem szedi ki a bet365, és nem tudom, miért nem csak a még élő szelók vannak ott.

Vagy legalább csinálhatnának egy olyat, hogy minden kibaszott szelvény jobb felső sarkában lenne egy X, aztán mindenki egyénileg dönthetné el, melyiket akarja látni, és melyiket nem.
2
Haladó Fogadók Naplói / Re:SPILLER TIPPEK
« Utolsó üzenet: írta spiller Dátum Ma - 15:18:00 »

3
Haladó Fogadók Naplói / Re:csabax tippek
« Utolsó üzenet: írta csabax Dátum Ma - 15:11:23 »
Dabrowski G./Xu Y-F. - Alexandrova E./Sevastova A. 1  :great:
2-0
4
Kezdő Fogadók Naplói / Re:mind 2 csapat lő gólt
« Utolsó üzenet: írta Bentley0917 Dátum Ma - 15:06:46 »
A liverpool mai meccs, a sevilla holnapi kupa. Nem sok meccs ez tudom, de inkabb a minőségi bajnokságokat részesítem előnyben, remélhetőleg még jobb találati aránnyal. Havi 100 meccs van amúgy kb betervezve, minimum odds amit teszek 1,50 lesz, az átlag oddsot olan 1,70 re tervezem:) . Köszönöm mindenkinek a figyelmet. Kritikákat, észrevételeket szívesen fogadok.
5
Betfair / Re:Betfair Infó
« Utolsó üzenet: írta SPF Admin Dátum Ma - 15:04:21 »
Befizetni be lehet viszont a Neteller nem utalja ki Magyarországra a szerencsejátékból származó pénzt. Úgyhogy baszva van az egész. Nem tudom h a Skrillnél működik e ez? Sztem kénytelen lesz egy idő múlva mindenki a hazai irodánál játszani.

Félre vagy tájékoztatva, de sebaj, azért vagyunk itt, hogy felvilágosítsunk. Neteller/Skrill járható út és mindkét esetben megkapod a pénzt.  :cya:
6
Kezdő Fogadók Naplói / Re:mind 2 csapat lő gólt
« Utolsó üzenet: írta Bentley0917 Dátum Ma - 15:03:19 »
Sevilla - Atletico Madrid 1,68
7
Kaszinó / Re:Ingyen pörgetések
« Utolsó üzenet: írta pocket Dátum Ma - 14:40:11 »
William Hill főoldalán a mostani promo szerintem elég jó. Buffalo Blitz gépen kell pörgetni 5 fontért és arra ad 10 ingyen pörgetést. Viszont az ingyen pörgetések 40 centesek, ha minden igaz, és csak egyszer kell forgatni a nyereményt. Én pluszban vagyok eddig.
8
« Utolsó üzenet: írta Anyuci123 Dátum Ma - 14:36:42 »
Kizárt a hazai iroda!Kitartunk a végsőkig a szabad szerencsejáték piaccért! :-)
9
« Utolsó üzenet: írta dagobert980 Dátum Ma - 14:14:09 »
Befizetni be lehet viszont a Neteller nem utalja ki Magyarországra a szerencsejátékból származó pénzt. Úgyhogy baszva van az egész. Nem tudom h a Skrillnél működik e ez? Sztem kénytelen lesz egy idő múlva mindenki a hazai irodánál játszani.
10
Haladó Fogadók Naplói / Re:csabax tippek
« Utolsó üzenet: írta csabax Dátum Ma - 13:21:59 »
Atawo R./Groenefeld A-L. - Hozumi E./Kato M. 1  :great:
2-0
Oldalak: [1] 2 3 ... 10