Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22


Csoda történt, és előbb rendeződött a gond.

Nyeremények kiutalva. Használjátok egészséggel, s főleg fejjel.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 06, 2018, 22:20:02
Csoda történt, és előbb rendeződött a gond.

Nyeremények kiutalva. Használjátok egészséggel, s főleg fejjel.  ;D

Én is megkaptam a kérdőív kitöltéséért! :)
Köszönettel:
Tomka

A pontok beváltásáért járó pénz az mikorra várható?
Ha jól emlékszek,az még nem érkezett meg.  ::)

Idézetet írta: runin Dátum április 07, 2018, 09:32:57
A pontok beváltásáért járó pénz az mikorra várható?
Ha jól emlékszek,az még nem érkezett meg.  ::)

Igényelted?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 07, 2018, 10:03:44
Igényelted?

Igen. Amikor meg lett hirdetve,még akkor váltottam be március elején.
Nem volt sok pontom, 5 Euro jött ki belőle. És üzenetet is írtam.

Eddig azért nem kérdeztem,mert azt hittem,hogy megvárjátok a március 31-i határidőt,és utána külditek egyszerre mindenkinek.

Idézetet írta: runin Dátum április 07, 2018, 11:00:34
Igen. Amikor meg lett hirdetve,még akkor váltottam be március elején.
Nem volt sok pontom, 5 Euro jött ki belőle. És üzenetet is írtam.

Eddig azért nem kérdeztem,mert azt hittem,hogy megvárjátok a március 31-i határidőt,és utána külditek egyszerre mindenkinek.

Hát, akkor jó csacsi voltál, hogy ilyeneket gondoltál.  ;D

ui. ne vedd sértésnek  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 07, 2018, 11:05:40
Hát, akkor jó csacsi voltál, hogy ilyeneket gondoltál.  ;D

ui. ne vedd sértésnek  :cya:

Nem veszem annak  :D ;D


#354 december 13, 2019, 17:46:22, SPF Admin
Sportfogadas.org nyeremények!

Sajnos azt kell mondanunk, hogy az utóbbi időben egyre megszaporodtak a kellemetlenségek a Skrillnél. Folyamatosan növelik a kezelési költségeket, nehezen lehet belépni a számlára (túl sok biztonsági lépés), ezen kívül ami nem feltétlenül Skrillhez köthető gond, de pl. a Bet365 kivette a befizetési lehetőségek közül, és korábban ez megtörtént az Unibetnél is (bár ott most újra van - ki tudja meddig?).

Amint tudjátok, játékainkban a nyereményeket 99%-ban Skrillen keresztül utaltuk/utaljuk.

Most viszont kíváncsiak vagyunk a ti véleményetekre is. Hogyan tovább? Maradjon a Skrill? Milyen kedvezőbb alternatívák jöhetnek szóba? Paysafecard? Paypal?

Egy olyan megoldást keresünk, mely kevés fejfájással jár, egyszerűen használható, s nem szükséges hozzá 16 ezer regisztráció/azonosítás stb. Mi borítékban is odaadnánk a nyereményt, ha találnánk erre egy gyors megoldást.  ;D

Várjuk a véleményeitek/javaslataitok!

Indítottunk egy szavazást is.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 13, 2019, 17:38:22
Sportfogadas.org nyeremények!

Sajnos azt kell mondanunk, hogy az utóbbi időben egyre megszaporodtak a kellemetlenségek a Skrillnél. Folyamatosan növelik a kezelési költségeket, nehezen lehet belépni a számlára (túl sok biztonsági lépés), ezen kívül ami nem feltétlenül Skrillhez köthető gond, de pl. a Bet365 kivette a befizetési lehetőségek közül, és korábban ez megtörtént az Unibetnél is (bár ott most újra van - ki tudja meddig?).

Amint tudjátok, játékainkban a nyereményeket 99%-ban Skrillen keresztül utaltuk/utaljuk.

Most viszont kíváncsiak vagyunk a ti véleményetekre is. Hogyan tovább? Maradjon a Skrill? Milyen kedvezőbb alternatívák jöhetnek szóba? Paysafecard? Paypal?

Egy olyan megoldást keresünk, mely kevés fejfájással jár, egyszerűen használható, s nem szükséges hozzá 16 ezer regisztráció/azonosítás stb. Mi borítékban is odaadnánk a nyereményt, ha találnánk erre egy gyors megoldást.  ;D

Várjuk a véleményeitek/javaslataitok!

Indítottunk egy szavazást is.

Nem vagyok játékos, de Revolut nem jöhet szóba?

Idézetet írta: TiB Dátum december 13, 2019, 17:55:53
Nem vagyok játékos, de Revolut nem jöhet szóba?

Ha működik akkor miért ne?

Barátoknak/ismerősöknek tudom, hogy lehet küldeni, aki ott van a kontaktlistádon. Van egyéb küldési lehetőség is?

Nyílván a legkézenfekvőbb a Paysafecard,hiszen azon nincs semmilyen költség,és gyakorlatilag mindenhol használható. Hátránya a fix összeg,2-5-10 és 25 ezer huf-os illetve ezeknek a variácója lehetséges küldési összegnek.
Fizetni persze annyit lehet,amennyit akar az ember,bontható,de küldeni kicsit gázos 2 embernek 1 azonosítót,hogy pl. csak a felét használja fel.
Pénzküldés már Viberen is elérhető,Magyarországon legalábbis igen,bár ahhoz is szükség van kontaktra a listában,mondjuk egy telefonszám,de számlaszám ahhoz se kell,akárcsak a Revoluton.

Nekem szimpi a Skrill és én pl. tegnap este fizettem be bet365-re Skrillen.  :D

A Skrill tényleg kezd macerás lenni de egyelőre én nem ellenzem . Viszont a revolut tényleg jó megoldás főleg jelenleg , mert nagyon terjedőben van .  Én is csak ismerősöknek küldtem eddig pénzt , utána nézek milyen lehetőségek vannak , mert amúgy kézenfekvő választás lenne szerintem is .