OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az IP-cím alapján való árkülönbség valós lehet, így érdemes több gépről nézni.

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 06, 2019, 12:25:37
tavasz végén repülővel egy párizs oda-visszára mi a reális ár? jelenleg 40 körül van a retúr, ez sok érte, vagy csapjak le rá már most? kösz előre is  :beerchug:
kereslet/kínálat alapján megy alapból mint minden.
pl mikor akarsz menni?
pl kedd-csut biztos olcsóbb mint péntek -vasárnap
meg ugye korá, meg késon inulás is fontos

Tök véletlen (atom részeg vagyok) ébren maradtam. Tévé random csatornán. A Viasat6-on erotikus telefon hirdetések mennek. Zseniális. Maxivideók a mobilodra! Hazsolok, Beleülve, Fejet rátolva! Várlak a vonal végén! 160 Ft / perc. Ezt még kajak benyeli valaki 2019-ben? Mikor a net 90%-a ingyen poresz!?

A fórumot olvasva szép éjszakád lehetett: Az éjjel elittál mindent a vendégeid elől, aztán átmentél tótgyarmatra ellőni a hasznot, most meg még ez is.  9 óra múlt, tedd le azt a telefont és aludjál!   ;D

Nem.voltam kint. Éjjel kettökor fogtam hozzá hugommal meggypálinkázni. :D Ma folytatom. Három honap után elsö szabad szombatom. :D

Akkor egészségedre!


Köszönöm megvan! Romokban part2! Pultos irt hogy egynem négyzetméter hely nincs! Ezt szeretem! :D

RIP Vajna Úr

Most mi lesz a Timivel? :-\

Idézetet írta: TiB Dátum január 20, 2019, 12:40:08
RIP Vajna Úr

Most mi lesz a Timivel? :-\
Jöhetnek majd a fekete tangás képek az Instára.  :-\

Fel ev (se) es uj bakja lesz.
Remelem Vajna mindenet a gyerekeire hagyta.. Bar ketlem. Timike okos es ugyes manipulator.



Sziasztok!
Nagyon fontos lenne,hogy vki segítsen jó tanáccsal,mert lassan rámegyek az alváshiányra!
Szóval!
Bizonyos emberek horkolása miatt nem tudok aludni rendesen,de kb.már olyan 3 hónapra!
Úgy érzem már nem bírom tovább a dolgot,hogy csak ilyen mx 1-2-3 órát tudok aludni már hónapok óta!
Vki,nem tud ajánlani vmi nagyon jó füldugót esetleg?!
Tapasztalatnak örülnék a legjobban!
A sima füldugó tuti nem elég,mert még úgy is zavar a horkolás!
Már arra gondoltam,hogy bedugok egy füldugót és felveszek rá egy ilyen munkavédelmis fültokot,hátha úgy jó lenn.
Bár,gondolom abba elég kellemetlen lenni aludni.
Kérlek,segítsetek!
Elegem van már!
Köszönöm!


Miiliárdos tételben mertem volna rá fogadni,hogy be lesz dobva ez a fos alpine füldugó!
Ez csak egy jól marketingelt sz@r!
Egyébként köszi Butyi!
Mnden tiszteletem a tiéd!
Már többször bizonyítottad,hogy lehet rád számítani! :ok: ;) :)
Az alpine viszont tényleg lósz@rt sem ér!
Szerintem ez csak a külső zajok ellen ér vmit!
Teszteltem már kétszer is!
Nagyon-nagyon gyenge füldugó!
Egy forintot nem ér,de ahhoz képest durva áron árusítják!
Egy hangya erősebbet fingik a küszöbnél és már fel is kelek rá!
Senki többet harmadszor?!
Nem hiszem el,hogy senki nem jár hasonló cipőben!