PDC Világbajnokság 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 december 14, 2013, 01:42:01, CarlosGitanillo
Idézetet írta: szumos Dátum december 14, 2013, 01:06:06
http://www.sportfogadas.org/elozetesek/megnyeri-e-taylor-a-15-vilagbajnoki-cimet

Tetszik! Sokban egyetértek! mérkőzéseket tekintve érdemes a legmagasabb kiszállási pont fogadási lehetőséget is górcső alá venni, kiegyenlített meccsek sok leget eredményeznek, 118.5-121.5 környékére húzza a határokat Bet365

Idézetet írta: szumos Dátum december 13, 2013, 22:36:50
Jááájjj, de elbánt velem ez a Szabo! Annyira remegett a keze és olyan tragikusan dobott az első legben, hogy elhittem, hogy easy money. De végül csúnya bukással indítottam.  :wall:
Most fejeztem be a sírást.  :crying:

Ugyanez volt nekem is :bash: Megláttam ezt a gyökeret egyből toltam a másikat, aztán persze belelendült, hogy rohadjon meg. A másik is egy igazi fakezű volt...

Jenkins.. 170 check-out, 9 nyilas, kiesés
ez volt a sorrend... :ok:


Idézetet írta: Eisbär Dátum december 14, 2013, 18:01:09
Aki esetleg lemaradt volna Terry Jenkins 9 nyilasáról   :great:
Ilyen sótlan kommentárt.  :P

Lehet golfoznom vagy sakkoznom kellene ilyen s(z)ótlan visszafogottsággal, de mellékesen volt még egy kilenc nyilas  :great:

(Én belül üvöltök, elég zárkózott vagyok, de a pszichológusom szerint ez nem meglepő 15 év börtön után)

KYLE ANDERSON 9 DARTER!!!! - PDC World Darts Championships 2014 vs Ian White

A Sport1-en 13:00-kor lesz egy 4 órás összefoglaló az elmúlt napokról.

#22 december 15, 2013, 15:49:15, szumos
Későn láttam meg a beírásod, pedig rám fért volna, mert tegnap én is csak bele-bele tudtam nézni.
Nagy értéket sem tegnap, sem ma nem láttam. Ezért nem is írtam. De igazából egyenlőre a holnaputánban sem...

Ma, Cavennel elfogult vagyok. Chisnall és Barneveld egyértelmű favorit, hogy megizzad e valamelyik azt nem lehet tudni. Egy Dolan - Osborne már érdekesebb lenne, de ez még nem biztos párosítás.
Esetleg ami elgondolkodtatott, hogy hogyan kapott Barni 1.66-ot a több 180-asra, mint J.Lewis? Barni felszálló ágat mutat, ráadásul a gyatra második féléve miatt kell is neki a zsé' a jó világranglista helyezéshez. Még nem nyomoztam ki, hogy a PDC a Premier League-hez melyik világranglistát veszi figyelembe (időpontilag), de jelenleg a 10. és nagyon közel vannak a "seggéhez"! (PL=legjobb 10 játsza=rengeteg potyapénz) Szóval oda kell magát tennie. Márpedig az ő erőssége szintén a gyakori maximális pont. Ez adja a pontok tömegét nála nem 100+ és 140+. Lewis 22 éves és kevés nagy versenye volt még. Nem tudom megremeg e, de bármilyen jó dobó is, savallom a közel fifti-fiftit... A gibraltári ET-n volt egy jó sorozata, döntőig ment (ott Taylortól kikapott), viszont statot már nem találtam arra a sorozatra 180-as dobásokról. Az biztos, hogy többnyire 90-es átlag alatt maradt, tehát annyira nem lehet atom...
Na mindegy. 1.66-ért az megéri.  ;)

(Ja! Amúgy a kérdésre a válasz: Barneveld 2009!)

Mikor kezdődik a közvetítés?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 15, 2013, 19:47:10
Mikor kezdődik a közvetítés?

Csak csúsztatva adják 23:00-tól, élőben itt tudod nézni:
http://www.nutjob.eu/ss1tv.html

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 15, 2013, 19:47:10
Mikor kezdődik a közvetítés?

Sport2-n 23:00tól, Brendan Dolan v Lindskjold/Osborne mérkőzés biztosan látható lesz a tv-ben(szerintem belecsúsznak) és a mai nap utolsója Jamie Caven v Jelle Klaasen is

Akkor Én rosszul gondoltam! Eisbär köszi !

Ha van bet365, az a legjobb! már vonul be Chizzyyy:)

Nem tudom biztosra, de a PDC Hungarian Fan Club csoportban a kommentátorok ezt írták. Az biztos, hogy 11-ig nem lesz magyar kommentár :)

Holnap Lloyd és Van der Voort meccsei lehet meglepetés?

Azért Baxter kicsit jobban összekaphatta volna magát...  :noway:
Gondoltam, hogy nem lesz sétagalopp, de azért, hogy lealázzák.  ;D