Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Bekerültek az előzőleg beküldött tippek is a versenybe (Monte-Carlo). Az a gond a heti tenisznél, hogy a verseny kiírásakor még nem kerül fel az ajánlat, így a torna sem.

Utólag megoldható az egész 2 kattintással, így a későbbiekben ne aggódjatok, mert bekerülnek a tippek a játékba.

prigioni1: tőled külön elnézést kérünk, hogy kellemetlené tettük a vasárnapod. Bocsáss meg.

Hali!

A ROI számítás képlete el van írva (csak a profittal számol, nem a teljes nyereménnyel). Mondjuk nincs jelentősége, gondoltam szólok  :cya:

Idézetet írta: lacuss Dátum április 30, 2018, 08:10:35
Hali!

A ROI számítás képlete el van írva (csak a profittal számol, nem a teljes nyereménnyel). Mondjuk nincs jelentősége, gondoltam szólok  :cya:

Köszönjük, tudunk róla.  :cya:

Sziasztok! Ebbe a topikba írom le az észrevételem, de ez szinte minden versenyre vonatkozik. Azt kifogásolom, hogy a tippek választéka hiányos. Itt most nem csak arra gondolok, hogy egy-egy bajnokság, vagy kupasorozat eseményei teljesen hiányoznak, hanem arra is amikor egy bajnokság, vagy kupa napi eseményei közül nem szerepel mindegyik a tétlapon. Ma pl. a Qatar Emir Cup két mérkőzése közül csak a korábbi időpontú van a tétlapon, és ez konzekvensen minden versenynél így van.(Tippjáték,SPF Kupa,SPF Liga). Érdeklődöm, hogy ezen lehet-e változtatni, illetve mi ennek a "jelenségnek" az oka?

Mivel nincs lehetőségünk saját bukikat fizetni, ezért átvesszük az Unibet ajánlatát. Ez a magyarázat.

A Garros tippjátékot meg tudnátok nyitni? Köszi!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 27, 2018, 11:44:13
A Garros tippjátékot meg tudnátok nyitni? Köszi!

Ha lehet akkor a mai Garros meccses tippeket tegyétek át majd a tippjátékba is, mert eddig nem élt ez a lehetőség és csak a májusiba tudtam beküldeni.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 16, 2018, 11:26:46
Bekerültek az előzőleg beküldött tippek is a versenybe (Monte-Carlo). Az a gond a heti tenisznél, hogy a verseny kiírásakor még nem kerül fel az ajánlat, így a torna sem.

Utólag megoldható az egész 2 kattintással, így a későbbiekben ne aggódjatok, mert bekerülnek a tippek a játékba.

prigioni1: tőled külön elnézést kérünk, hogy kellemetlené tettük a vasárnapod. Bocsáss meg.

Továbbra is ez megoldható 2 kattintással.  ;D

NBA Döntő 2018 Tippjáték

Tippelj az NBA-döntőjének mérkőzéseire, s amennyiben te vagy a legjobb, akkor pénznyereményben részesülhetsz.

Nyeremény:

1.hely: 10.000 Forint Skrillen keresztül


A Roland Garros tippjáték eredményhirdetése kb. mikorra várható?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 14, 2018, 12:00:56
A Roland Garros tippjáték eredményhirdetése kb. mikorra várható?

Hamarosan.

Több mint 4 tippet adtam le egy nap az baj ?

Illetve mivel jár ? vb játékban .

Foci-vb 2018 Játékban egy adott meccsre meddig lehet tippelni ? A kezdésig lehet vagy a meccs közben is lehet fogadni az adott lehetőségek közül ?

Idézetet írta: KOXI222 Dátum június 16, 2018, 19:07:27
Foci-vb 2018 Játékban egy adott meccsre meddig lehet tippelni ? A kezdésig lehet vagy a meccs közben is lehet fogadni az adott lehetőségek közül ?

Kezdésig.

sziasztok . elfelejtettem a mai játéknapra 16. leadni a tippemet a mradjan talpon játékban  akkor én most kiestem ?