András Tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 27, 2010, 15:54:45, Milan
Sziasztok,   a  tippei  A BL-re estek főként ma  Barca-Liverpool  1.x   Porto-Chelsea 2  Roma-lyon x.1  Inter-Valencia1,x    és a 2 Angol bajnoki Everton-Tottenham X  Watford-Wigan x.2   Lehett hozzászolni igaz élég késön osztom meg veletek.Na Pá mindenkinek jó ét jo BLT.

Sziasztok végre ujra folytatodik a z NBI  :Vasas-DVSC  x,2    Paks-Tatabánya  1   REAC-Györ X.1  Kaposvár-VÁC  2,x  Sopron-MTK 2   Pécs-Fehérvár 1.x   ZTE-DVTK  1   UTE-Honvéd   1.2 :cya:

Szia!

Én a helyedben az NB1-et hanyagolnám mert olyan kiszámíthatatlan eredmények vannak, szinte minden meccs 3 esélyes.  A téli szünet után meg pláne.

De azért sok sikert ha megteszed őket.

Szia!Olyat se érdemes amelyik livebettinges a magyarok közül.Furák az eredményeik ::)
Azért remélem nyersz velük.

Sziasztok a ma(i)tippeim .   CHELSEA-ARSENAL  X   Tarragona-VALENCIA 2    Mönchengladbach-BREMEN  2   PSG-ST.ETIENNE X ,2 

#5 március 02, 2007, 23:56:22, Seckó
Sziasztok MAGYAR bajnokira tippek: MTK - Pécs 1 :noway:  ,   Györ -ZTE  2,x   UTE - REAC x,1  Tatabánya -Vasas 1  Diosgyör - M.Sopron 1,x  Fehérvár -Paks 1  Honvéd - Vác  1...joindulattal x  DVSC - Kaposvár  1     :cya:

Sziasztok VALAKI ha tuddná megirni nekem hogy MI a (BET-AT-HOME.COM-os azonositóm talán a fogadási számlaszámom?),és azt pedig hogyan lehet elküldeni a Milan@sportfogadás origo e-mailre mert már jo párszor probálkoztam.(lehet hogy HÜLÉT kérd.mi? :help: :cya:

Idézetet írta: Seckó Dátum március 03, 2007, 01:05:26
Sziasztok VALAKI ha tuddná megirni nekem hogy MI a (BET-AT-HOME.COM-os azonositóm talán a fogadási számlaszámom?),és azt pedig hogyan lehet elküldeni a Milan@sportfogadás origo e-mailre mert már jo párszor probálkoztam.(lehet hogy HÜLÉT kérd.mi? :help: :cya:

Igen, a fogadási azonosítódat (számok) kell elküldened a milan_at_sportfogadas.org e-mail címre.

Idézetet írta: Seckó Dátum március 03, 2007, 01:05:26
Sziasztok VALAKI ha tuddná megirni nekem hogy MI a (BET-AT-HOME.COM-os azonositóm talán a fogadási számlaszámom?),és azt pedig hogyan lehet elküldeni a Milan@sportfogadás origo e-mailre mert már jo párszor probálkoztam.(lehet hogy HÜLÉT kérd.mi? :help: :cya:

A [bah]bet-at-home[/bah]-os számlaszámodat küld el a milan_at_sportfogadas.org cimre. (Az _at_ azért van, mert ha @-ot teszek akkor telik a postaládám szar Spam-mel...)

Idézetet írta: Seckó Dátum március 03, 2007, 01:05:26
Sziasztok VALAKI ha tuddná megirni nekem hogy MI a (BET-AT-HOME.COM-os azonositóm talán a fogadási számlaszámom?),és azt pedig hogyan lehet elküldeni a Milan@sportfogadás origo e-mailre mert már jo párszor probálkoztam.(lehet hogy HÜLÉT kérd.mi? :help: :cya:
Ma megprobáltam beirni minden de nem sikerült (lehet h.nem jol töltöm ki) :help:A MÁSOLATOT KAP:(IDE mit irjak)-mert azt irja adja meg  a cimzettek nev. pontosvesszövel v.vesszövel elválasztva .  Van még a TÁRGY :Irja be az üzenet tárgyát (ezt irja)  - Van még azzaz üres rublika oda is kell valamit .                        (Én akkár hányszor PROBÁLTAM mindig  azt kaptam hogy hibás, nem találja a hotmailt ....? :help:

Mai focis tippem Tours CN - Caen 2   -remélem bejön. :bigok_125:

Mai BL tippeim  Liverpool-Barcelona 2   CHELSEA-Porto 1  Valencia-INTER x,2  Lyon-Roma  x,1   :cya:

Mai focs tippeim   Lautern-1860  X,2    Reims-Chateauroux 1vX   Benfica-Leiria 1     :cya:

 :cya: Uefa cupa tippeim  Leverkusen - Lens X  Werden - Celta 1,X  Osasuna-Rangers 1,X Tottenham-Braga 1  Shakhtar-Sevilla 2  AZ-Newcastle 1  Espanyol-Maccabi 1,X Benfica-Paris 1    Lehet hozzászólni. : :topbet_125:

#14 március 16, 2007, 13:44:45, Seckó
Ma este nagy mecs lesz az Aston V.- Arsenal ,amelyböl remélem az Arsenal jön ki gyöztessen   :ok: , A CHELSEA  nagyon megfog kinlodni  a City otthonában de azért csak begyüjti a 3 pontott-igy marrad hat csak versenyben az 1 helyért igazán. :ok: