Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Linner Dátum december 16, 2017, 08:56:32
Miért nincs?...

Mert 94%-os találati arány kell ahhoz, hogy ilyen oddson profitábilis legyél.

Idézetet írta: lacuss Dátum december 16, 2017, 09:09:31
Mert 94%-os találati arány kell ahhoz, hogy ilyen oddson profitábilis legyél.

A többit meg eléggé nehéz eltalálni, ráadásul könnyedén elkaphat a hév 2-3 sorozatos bukó után (mint engem). Bocsi, de én nem értek egyet, én a kis oddsokra esküszöm, eleget tapasztaltam már saját magam oddsnöveléseiből.  :cya: Profitábilis legyek? Én csak a játék kedvéért fogadok.

Idézetet írta: Linner Dátum december 16, 2017, 09:16:53
A többit meg eléggé nehéz eltalálni, ráadásul könnyedén elkaphat a hév 2-3 sorozatos bukó után (mint engem). Bocsi, de én nem értek egyet, én a kis oddsokra esküszöm, eleget tapasztaltam már saját magam oddsnöveléseiből.  :cya: Profitábilis legyek? Én csak a játék kedvéért fogadok.

Ha csak a sikerélményért fogadsz, akkor tényleg jobb 1.07-re tenni, mert jóval többször fog bejönni, mint ha 2-es szorzókra pakolnál, de akit esetleg zavar, hogy elbukja a pénzét, annak nem érdemes tartósan alacsony szorzókra berendezkednie.
Tényleg nem valóak a nagyobb szorzók annak, akik 2-3 rossz tippet már sorozatnak lát.
Mondjuk szerintem 1.07-es szorzókból is elmehet egymás után 2-3. Vagy ilyet még nem tapasztaltál?  :)

Egyébként meg magasabb szorzókra sokkal kevesebb pénzt kell feltenni ahhoz, hogy ugyanakkora nyereményt elérhess, így még a tétkezelés is könnyebb.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 16, 2017, 16:38:12
Ha csak a sikerélményért fogadsz, akkor tényleg jobb 1.07-re tenni, mert jóval többször fog bejönni, mint ha 2-es szorzókra pakolnál, de akit esetleg zavar, hogy elbukja a pénzét, annak nem érdemes tartósan alacsony szorzókra berendezkednie.
Tényleg nem valóak a nagyobb szorzók annak, akik 2-3 rossz tippet már sorozatnak lát.
Mondjuk szerintem 1.07-es szorzókból is elmehet egymás után 2-3. Vagy ilyet még nem tapasztaltál?  :)

Egyébként meg magasabb szorzókra sokkal kevesebb pénzt kell feltenni ahhoz, hogy ugyanakkora nyereményt elérhess, így még a tétkezelés is könnyebb.

A tippjátékokat erre szoktam használni, sok éves tapasztalat, nekem olyan oddsokkal egyszerűen nem megy.

Idézetet írta: Linner Dátum december 16, 2017, 19:13:20
A tippjátékokat erre szoktam használni, sok éves tapasztalat, nekem olyan oddsokkal egyszerűen nem megy.

És alacsony oddsokkal megy?
Mert itt az a kérdés.


Idézetet írta: Linner Dátum december 17, 2017, 14:22:49
Igen.

Azt írtad, nem érdekel, hogy profitábilis legyél, csak a játék kedvéért csinálod, ebből úgy tűnik, hibásan következtettem arra, hogy nem is mered vezetni a statisztikádat az alacsony szorzókkal elért eredményeidről.   :)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 17, 2017, 15:42:19
Azt írtad, nem érdekel, hogy profitábilis legyél, csak a játék kedvéért csinálod, ebből úgy tűnik, hibásan következtettem arra, hogy nem is mered vezetni a statisztikádat az alacsony szorzókkal elért eredményeidről.   :)

Nem látok szoros összefüggést a kettő közt. Részemről off vége, nagyon elkanyarodtunk a spanyol kézitől.

Idézetet írta: Linner Dátum december 17, 2017, 19:04:47
Nem látok szoros összefüggést a kettő közt. Részemről off vége, nagyon elkanyarodtunk a spanyol kézitől.

Én is csak azért szóltam hozzá, nehogy megtévessz másokat azzal, hogy minek van értelme.   :)



Mindig ranezek az ITF eredmenyekre is, de ilyet meg akkor is ritkan latni, ismerve a jomadarakat, nem kizart a bunda. 8-1 -rol lett 8-10, ki nem szamolom, de kb tripla minielony lehetett.

#417 február 06, 2018, 14:55:48, oakland23
Bristol City - Watford

U23 development league

A Bristol a 23. percben 4-0-ra vezetett, ami önmagában nem gyenge, de a Watford kapcsolt, és a félidőben már 4-4 az állás  ;D

Páran biztos nagyot szakítottak, sajnos nem voltam köztük :)

(mindjárt jön a 2. félidő, ilyenkor amúgy általában nemhogy nem jön még 5-6 gól, de egy sem, szóval kíváncsi leszek, mi lesz a vége, de szerintem így marad)

Nem mondom, hogy bunda, de elég érdekes:



Oakland már beelőzött  ;D