BDO Világbajnokság 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Közben elindult a másik szervezet Vb-je is!  :ok:
Hülye volt aki erőltette ezt az átfedést. Az utóbbi években ügyeltek erre. No mindegy.
Elmerülni nem tudtam még benne.
Viszont a mai Adams - Dekker  összecsapás kiverte a szemem!  :D
Nem rossz az a Dekker... Nem soká kezdődik!

Idézetet írta: szumos Dátum január 03, 2015, 15:19:43
Közben elindult a másik szervezet Vb-je is!  :ok:
Hülye volt aki erőltette ezt az átfedést. Az utóbbi években ügyeltek erre. No mindegy.
Elmerülni nem tudtam még benne.
Viszont a mai Adams - Dekker  összecsapás kiverte a szemem!  :D
Nem rossz az a Dekker... Nem soká kezdődik!

Ez a volt teniszező lenne, a Boris Dekker?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 03, 2015, 15:39:50
Ez a volt teniszező lenne, a Boris Dekker?

Köszönöm Csacsa! Már nem tudtam honnan ismerős...  :redchug:

Hát remek! Az irodáknál stream sincs rá...  :noway:
Pedig az értékekből nézve az Adams - Dekker összecsapás igen magas színvonalú.

Én itt követem: http://www.sportingvideo.tv/20150103/vv54a73c92034bb0.70586379-976590.html

Elég jó a színvonal, de azért mindig furcsa a PDC Vb után a BDO-s meccseket nézni.

Idézetet írta: Dortbo Dátum január 03, 2015, 16:02:06
Én itt követem: http://www.sportingvideo.tv/20150103/vv54a73c92034bb0.70586379-976590.html

Elég jó a színvonal, de azért mindig furcsa a PDC Vb után a BDO-s meccseket nézni.

Köszönöm! Pont ezt keresgéltem.
Igen, kicsit furcsa a hangulat.

Most nézem, mekkora ökör vagyok. Van eurosport 2 -őm  csak nem gondoltam, hogy valami adja majd. :)

Anastasia Dobromyslova - Irina Armstrong Anastasia Dobromyslova -1.5 szett 1,90

Ennek a Gallaghernek tényleg egyéni stílusa; olyan, mint aki bélyeget nyal dobás közben :D Amúgy kalap szar ez a BDO a PDC után.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 05, 2015, 20:14:52
Ennek a Gallaghernek tényleg egyéni stílusa; olyan, mint aki bélyeget nyal dobás közben :D Amúgy kalap szar ez a BDO a PDC után.

Szerintem a nyilakat nyalogatja közben... :D
De nem ez a lényeg! A lényeg, hogy ha közelről mutatják a kezét, látszik a mellbimbója.  :drak:

Van egy szájszerve  :laugh:
Majd DeGraaf-ra lehet pakolni.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 05, 2015, 20:14:52
Ennek a Gallaghernek tényleg egyéni stílusa; olyan, mint aki bélyeget nyal dobás közben :D Amúgy kalap szar ez a BDO a PDC után.

Nekem is feltűnt. A férfiaknál Sims csinálja ugyanezt.
Ebben viszont a PDC előtt járnak, mert Lewis dobásnál legfeljebb csak tátog.  ;D

Hol lehet statokat nézegetni? (átlag, kiszálló %)

Durrant - Fitton mérkőzésről esetleg vélemény vkinek?

Durrantot mindkétszer láttam, nekem nagyon szimpatikus és jól is tolta, különösen a kiszállókat hozta magabiztosan. Fittont nem láttam; igaz, hogy ott van neki Norris kiverése, de ettől nem ájulok el, mert neten követve már Larsson is majdnem kiütötte, így elég ramaty formába jöhetett Norris a vb-re.

Nőknél Ashton tegnap vadállat volt, pillanatok alatt lealázta Gullivert; azt hiszem a 6 leget 8 db! kiszállóval oldotta meg; elég ütős :laugh:

http://www.bdodarts.com/2690/08-01-2015/Friday_9_January_-_Match_Schedule_-_Results_-_Betfred_Odds

A híreknél az egyes napokra kattintva előjön a cikk az eredményekkel és mögötte a stat pirossal.
A mai napot linkelem, jó szórakozást!  :laugh: ;D
Nem olyan kifinomultan és lényegre törően adják elő, mint a pdc-nél...  ;D
De lehet értelmezni. Az első szembetűnő dolog, hogy az átlag pontot nyílra vezetik nem körre... Ennyit segítek.  :angel:

Hatalmas meccs Durrant - Adams elődöntője! Most megy a végjáték, érdemes belenézni.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 10, 2015, 22:17:35
Hatalmas meccs Durrant - Adams elődöntője! Most megy a végjáték, érdemes belenézni.

Nagy meccs volt. Szegény Durrant totál elizgulta. Mennyi lehetősége volt 5-4 szettállásnál meg aztán döntő szettben. Összeroppant a teher alatt, kijött a rutin....