Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


World Matchplay: Blackpool újratöltve!

Szombaton este kezdetét veszi az év egyik legrangosabb darts-eseménye, a World Matchplay! Az egy héten át tartó major-torna a világbajnokság és a Premier League mellett a legnagyobb presztízzsel bíró verseny a profi nyíldobálók számára! A rekordbajnokról elnevezett Phil Taylor-trófea mellett pedig mintegy 50 millió forintnak megfelelő gázsival is gazdagodhat a győztes! Olvasd tovább ITT!



#1201 július 21, 2018, 23:54:39, peshark
Első napra ami tetszik World Matchplayen:

Lewis több 180 1,90 (nem is értem ezt az oddsot igazából...) 3-2  :great:
K. Brown +2.5 1,83 (itt még verheti is Chizzyt szerintem) 10-4   :noway:
Smith meccsén 126.5 feletti kiszálló 1,83 154  :great:

6,36 egyben, az első kettőt érzem erősebbnek.

Lewis hozta amit kellett, Chizzy ram cafolt, azert sokszor kezd mar a regi Chizzyre emlekeztetni, 148, 147 egymas utani legekben azert parades, a vegen meg egy 140 is, orulnek neki, ha egy jo Lewis-Chizzy-Wade trio visszatalalni a formahoz es kicsit felkavarnak az allovizet  ::) :D

Ma delutanra Steve Westben erzek egy meglepit, a tobbi harom meccsben barmi lehet, meg Lennon is viszonylag jo eselyekkel indul szerintem Webster ellen.. Illetve Price meccsen kijojet az over.

Lennon nyer 2,35
West +2.5 1,80
Price - Cullen over 16.5 1,72


Nekem inkább azt mondjátok meg, hogy mit művelt megint de Zwaan? Nem láttam a meccseket sajnos, de már sorozatban már másodszor cseszik ki MVG-vel, ráadásul major-tornán  ;D Egyébként én is agyaltam Westen, mert volt már rá példa, hogy kiütötte World Grand Prix-en Phil Taylort, tavaly meg Michael Smitht rögtön az első körben 10:5-re. Ráadásul Gurney ellen 2-2 eddig a mérlegük. Nem tudom, én úgy érzem az észak-ír lesz annyira koncentrált, hogy behúzza. De a szoros kimenetel benne van abszolút!

Chizzyhez még annyit, hogy szerintem nem szabad kiindulnunk ebből a Brown elleni meccsből. Vagyis a statok alapján nem tűnik ellenállhatatlannak. 14 leg alatt 2 db 180...a régi Chizzy ilyenkor 8-9-nél állt meg. Az átlaga sem volt veretes ezzel a 94.09-cel. Ahogy látom, itt inkább Brown volt kutyaütő ezzel a 76.62-vel...szerintem a következő meccs fogja majd beárazni Chisnallt, hogy ténylegesen milyen periódusban van.

Jeffrey egy nagyon koncentralt, letisztult, okos jatekot hozott, igazabol a duplakon dolt el a meccs, a tomegek inkabb 100 korul mozogtak a fiatalabb hollandnal, 180-at nem is dobott, de mutatja ez is, hogy nem is kell, eleg 100-akkal vegigmenni es bedobni a duplat. MvG viszonylag sok duplat rontott a fontosabb szitukban, de Zwaan meg olyan nyugodtan dobta be, hogy orom volt nezni.

Gurney nalam ma out, pedig hallgatnam meg a Sweet Carolinet, de mostanaban visszaesett egy kicsit a tomeg nala, a duplakkal meg mindig volt baja, amit esdig kompenzalt a tomeg, most viszont ez akadozik. West annyira tisztan es lazan dob mindig, en nagyon megszerettem ot, siman megvan a jateka, hogy megverje az eszak-irt.

Egyedül azt nem értem akkor, hogy ez a Zwaan mit keres a ranglista 68. helyén? Nézegettem az eredményeit, az elmúlt 3 hónapban sehol nem volt....ahogy a cikkben is írtam, szinten minden ET-kvalifikáción kizúgott, Players Champeken sem volt kimagasló eredménye. Hihetetlen mentálisan, hogy össze tudja rakni magát ezekre a major-tornákra, és most nagyobb különbséggel csapta le MVG-t, mint a márciusban. Nem hittem a szememnek, amikor láttam a végeredményt és a 12.00-lás szorzót.... ;D

bwin-en lehet fogadni átlagokra is. Azt szeretném kérdezni, hogy az mire vonatkozik: Az első három eldobott nyílra csak, vagy az első kilencre??? Vagy addig számolják, amíg le nem ér valaki kiszállóra? Szóval mi számít, mit kell nézni?

köszi előre is a választ

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 22, 2018, 11:58:28
bwin-en lehet fogadni átlagokra is. Azt szeretném kérdezni, hogy az mire vonatkozik: Az első három eldobott nyílra csak, vagy az első kilencre??? Vagy addig számolják, amíg le nem ér valaki kiszállóra? Szóval mi számít, mit kell nézni?

köszi előre is a választ

Az átlag az a teljes meccsre vonatkozik. Az eleg veszelyes biznisz fogadasilag, mert egy gyenge kiszallozas meg egy 120-as elso 9 nyilas atlagot is le tud rombolni nagyon konnyeden. Illetve mondjuk egy ket breakes elonyben 7-3-nal sokan csak a sajat legekre figyelnek, amikor a masik kezd, azt ugymond elengedik...
Az elso 9 nyilas atlag az mas, ugye abban nincs benne a kiszallo, ott a nagy tomeget dobok tudnak szep 110 feletti szamokat produkalni.

Idézetet írta: robmiller Dátum július 22, 2018, 09:51:42
Egyedül azt nem értem akkor, hogy ez a Zwaan mit keres a ranglista 68. helyén? Nézegettem az eredményeit, az elmúlt 3 hónapban sehol nem volt....ahogy a cikkben is írtam, szinten minden ET-kvalifikáción kizúgott, Players Champeken sem volt kimagasló eredménye. Hihetetlen mentálisan, hogy össze tudja rakni magát ezekre a major-tornákra, és most nagyobb különbséggel csapta le MVG-t, mint a márciusban. Nem hittem a szememnek, amikor láttam a végeredményt és a 12.00-lás szorzót.... ;D

Ez a különbség a nagy játékosok és az ilyen de Zwaan féle játékosokban. Tartom azt, hogy bárki képes 4 körösöket dobni ebben a mezőnyben, ha formában van. Az a különbség az igazán nagyok (lásd. Taylor, MvG, Barney, Gary) és a mezőny között, hogy mennyi ideig képesek ezt hozni. Egy egy tornára bárki felszívja magát, ezért gyönyörű sport ez nekem :D Hülye példa, de nekem is volt olyan versenyem, hogy úgy jutottam el elődöntőig, hogy vagy 6 meccs alatt vesztettem 2 leget, hoztam egy 60%-os kiszállót, és igazából a közelemben sem volt senki. Az elődöntőben meg úgy kipukkantam, hogy leget sem nyertem...  :laugh:

Idézetet írta: peshark Dátum július 22, 2018, 13:01:30
Hülye példa, de nekem is volt olyan versenyem, hogy úgy jutottam el elődöntőig, hogy vagy 6 meccs alatt vesztettem 2 leget, hoztam egy 60%-os kiszállót, és igazából a közelemben sem volt senki. Az elődöntőben meg úgy kipukkantam, hogy leget sem nyertem...  :laugh:

Igen ezt én is tapasztalom! Meg nem is igazságos a játék sokszor! Tavasszal volt egy periódusom, hogy ment a játék nagyon. Magamhoz képest szárnyaltam, és 1-2 versenyen volt olyan meccsem, hogy 60 feletti átlagot hoztam, csak mindig kaptam egy jobbat, és idő előtt kipottyantam. Máskor meg kutyaütő módon 43-as átlaggal nyertem Rákospalotán egy amatőr versenyt....szóval tényleg nagyon hektikus tud lenni. Ki milyen lábbal kel fel..

Azt gondoltam, hogy Pricenak annyi lesz, de hogy ilyen simán...és ahelyett, hogy 2-est teszek, leg-overre rakok...

Idézetet írta: robmiller Dátum július 22, 2018, 09:43:33
Nekem inkább azt mondjátok meg, hogy mit művelt megint de Zwaan? Nem láttam a meccseket sajnos, de már sorozatban már másodszor cseszik ki MVG-vel, ráadásul major-tornán  ;D Egyébként én is agyaltam Westen, mert volt már rá példa, hogy kiütötte World Grand Prix-en Phil Taylort, tavaly meg Michael Smitht rögtön az első körben 10:5-re. Ráadásul Gurney ellen 2-2 eddig a mérlegük. Nem tudom, én úgy érzem az észak-ír lesz annyira koncentrált, hogy behúzza. De a szoros kimenetel benne van abszolút!

Chizzyhez még annyit, hogy szerintem nem szabad kiindulnunk ebből a Brown elleni meccsből. Vagyis a statok alapján nem tűnik ellenállhatatlannak. 14 leg alatt 2 db 180...a régi Chizzy ilyenkor 8-9-nél állt meg. Az átlaga sem volt veretes ezzel a 94.09-cel. Ahogy látom, itt inkább Brown volt kutyaütő ezzel a 76.62-vel...szerintem a következő meccs fogja majd beárazni Chisnallt, hogy ténylegesen milyen periódusban van.

Idézetet írta: peshark Dátum július 22, 2018, 09:47:46


Jeffrey egy nagyon koncentralt, letisztult, okos jatekot hozott, igazabol a duplakon dolt el a meccs, a tomegek inkabb 100 korul mozogtak a fiatalabb hollandnal, 180-at nem is dobott, de mutatja ez is, hogy nem is kell, eleg 100-akkal vegigmenni es bedobni a duplat. MvG viszonylag sok duplat rontott a fontosabb szitukban, de Zwaan meg olyan nyugodtan dobta be, hogy orom volt nezni.

Gurney nalam ma out, pedig hallgatnam meg a Sweet Carolinet, de mostanaban visszaesett egy kicsit a tomeg nala, a duplakkal meg mindig volt baja, amit esdig kompenzalt a tomeg, most viszont ez akadozik. West annyira tisztan es lazan dob mindig, en nagyon megszerettem ot, siman megvan a jateka, hogy megverje az eszak-irt.

Arról se feledkezzünk meg, hogy raktam Gerwenre, aki a kombim utolsó meccse volt, így természetesen bevonzottam rá a balszerencsét. ;)

Ilyenkor mindenki hirtelen elfelejt kiszállózni.  :D

Idézetet írta: Greipel Dátum július 22, 2018, 19:13:24
Arról se feledkezzünk meg, hogy raktam Gerwenre, aki a kombim utolsó meccse volt, így természetesen bevonzottam rá a balszerencsét. ;)

Ilyenkor mindenki hirtelen elfelejt kiszállózni.  :D

Beszélj akkor, kire raktál még, hogy biztosan elkerüljem!!  ;D  :beerchug:

Idézetet írta: Greipel Dátum július 22, 2018, 19:13:24
Arról se feledkezzünk meg, hogy raktam Gerwenre, aki a kombim utolsó meccse volt, így természetesen bevonzottam rá a balszerencsét. ;)

Ilyenkor mindenki hirtelen elfelejt kiszállózni.  :D

Mármint akkor te felejtettél el időben kiszállózni a fogadásból?   :)