1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


1 pirospont az irodának és az élö chat-es Jánosnak! :D
Tegnap kértem ki 2x pénzt,ma délelőtt néztem,valamiért visszadobdták a kifizetést. Írtam Jánosnak,az egyik 10 perc múlva a másik kb egy óra múlva megérkezett bankkártyák közötti utalással.
:beerchug:

Idézetet írta: Zsoca Dátum december 24, 2018, 12:50:08
1 pirospont az irodának és az élö chat-es Jánosnak! :D
Tegnap kértem ki 2x pénzt,ma délelőtt néztem,valamiért visszadobdták a kifizetést. Írtam Jánosnak,az egyik 10 perc múlva a másik kb egy óra múlva megérkezett bankkártyák közötti utalással.
:beerchug:

Velem is pont ugyanez volt 1-2 hete, hogy visszadobta a rendszer 2 kifizetésemet is. Chat-en azt mondták csak átmeneti probléma, próbáljam újra. 8-10 perc alatt a Skrillemen volt a pénz. Régen sokan szidták ezt az irodát, pedig eddig semmi problémám nem volt velük. Még személyi azonosítást se kértek a kifizetések előtt. Furcsa.  :D

ez az iroda milyen? régen elég rossz híre volt, már változott valamit?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 25, 2018, 13:30:48
ez az iroda milyen? régen elég rossz híre volt, már változott valamit?

Szia!
Nincs sok tapasztalatom még,mert nem rég kezdtem el fogadni náluk. Az élő kínálat szinte megegyezik a bet365-tel,rengeteg jégkorong van.Tegnap pl volt orosz U8 meccs!  ;D Azt már azért kicsit komolytalannak tartom...
A magyar  élő chat is rendben van,vasárnap reggel 8-kor azonnal válaszoltak és meg is oldották a kifizetés problémámat!
Egyedüli negatívum,hogy ha mobilról fogadsz,akkor mindenképp le kell tölteni az alkalmazást,mert xarakodott a bejelentkezéssel.
Kifizetéshez semmilyen okmányt nem kértek. Ami szintén lehet negatívum is,mert volt már aki megjárta,hogy szopkodták az egyenlegét...  :o
:beerchug:

Streamelés miatt létre szeretnék hozni itt egy számlát. Erre a website-ra irányított át, de nem találtam DuckDuckGo-n erről semmit sem: https://1xstyy.host/ . Merjek innen regisztrálni vagy inkább ne?


Üdv!

Olvasgattam a hozzászólásokat, s láttam nem egyedüli vagyok aki szenved a "welcome bónusz" miatt.

Konkrétan a problémám, bármit teszek, a Bonus account (HUF) 5000 ott fityog, még a saját számlán ott a kiutalásra szánt összeg. (Main account (HUF) ******)
Természetesen visszadobálja a kifizetést, mert hogy nem teljesítettem a bónusz feltételeket..
Akkor hogy is van ez a bónusz forgatás?? Ha tudja valaki, kérem ne tartsa magában..


Új rekord a kifizetésre: 2(!) perc
:ok:

Idézetet írta: Aninoria Dátum január 03, 2019, 14:40:26
Üdv!

Olvasgattam a hozzászólásokat, s láttam nem egyedüli vagyok aki szenved a "welcome bónusz" miatt.

Konkrétan a problémám, bármit teszek, a Bonus account (HUF) 5000 ott fityog, még a saját számlán ott a kiutalásra szánt összeg. (Main account (HUF) ******)
Természetesen visszadobálja a kifizetést, mert hogy nem teljesítettem a bónusz feltételeket..
Akkor hogy is van ez a bónusz forgatás?? Ha tudja valaki, kérem ne tartsa magában..

Amikor fogadást teszel, a szelvény alján, ahol a tétet is beírod, illetve érvényesíted a fogadást, van egy olyan rész, ahol tudsz választani a Main Account és a Bonus Account között... Ha ott a Bonus-t választod, abból fogja levonni a fogadás árát, így tudod teljesíteni majd a forgatást.  :)



Idézetet írta: Zsoca Dátum január 18, 2019, 09:33:51
Kártyára
Az igen  ;D Nekem az annyira gyors nem szokott lenni, inkább 12-24 óra közötti idő általában. De a skrill tényleg ritka, ha 20 percen belül nem érkezik meg.

Sziasztok,

Van az 1x-en ugye ilyen bónuszpont. Na most én már nagyon régóta nem kaptam. Írtam a chatesnek, hogy mi lehet a baj. Szokás szerint vakon van a pali és ő azt mondta, hogy azt látja van 2800 pontom. Mondom az jó, de én 29-et látok. Mondta hogy töröljem a sütiket, stb de semmi se segitített. Mondtam neki, hogy szerintem a rendszerükben van a probléma, de ő állította, hogy nem. Írtam az angoloknak is, hátha ők tudni fogják, de hátha járt már így valaki. Nincs ötletetek, hogy miért nem látom a pontokat, ha a chates azt mondja, hogy ő látja a számlámon?

Köszi előre is. :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum január 22, 2019, 19:11:07
Sziasztok,

Van az 1x-en ugye ilyen bónuszpont. Na most én már nagyon régóta nem kaptam. Írtam a chatesnek, hogy mi lehet a baj. Szokás szerint vakon van a pali és ő azt mondta, hogy azt látja van 2800 pontom. Mondom az jó, de én 29-et látok. Mondta hogy töröljem a sütiket, stb de semmi se segitített. Mondtam neki, hogy szerintem a rendszerükben van a probléma, de ő állította, hogy nem. Írtam az angoloknak is, hátha ők tudni fogják, de hátha járt már így valaki. Nincs ötletetek, hogy miért nem látom a pontokat, ha a chates azt mondja, hogy ő látja a számlámon?

Köszi előre is. :beerchug:

1Xpromo menüben lekérted a promóciós pontokat?

Le, persze és ezt irja ki:

Hiba
You do not have enough bonus points to claim them.

Több ötletem nincs.. Az oldal azt mondja nálam van a hiba, de 3 böngészőből se ment, szóval tuti, hogy náluk van, de basznak segíteni..

Idézetet írta: davixxx Dátum január 22, 2019, 23:26:28
Le, persze és ezt irja ki:

Hiba
You do not have enough bonus points to claim them.

Több ötletem nincs.. Az oldal azt mondja nálam van a hiba, de 3 böngészőből se ment, szóval tuti, hogy náluk van, de basznak segíteni..

Nekem egyszer volt ilyen és akkor az segített, hogy a beállításoknál, ahol kiválasztod, hogy a fogadások vagy egyenleg után járjon a bónuszpont, ott megváltoztattam. Rögtön utána már engedte is lekérni.