SfScore - Szeptember 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfScore - Szeptember 2017
A játék szponzora: Bet365


Szeptemberi Naptár:

1.Szelvény: Szeptember 2.
2.Szelvény: Szeptember 3.
3.Szelvény: Szeptember 9.
4.Szelvény: Szeptember 10.
5.Szelvény: Szeptember 16.
6.Szelvény: Szeptember 17.
7.Szelvény: Szeptember 20.
8.Szelvény: Szeptember 23.
9.Szelvény: Szeptember 24.
10.Szelvény: Szeptember 30.


Ha nem szeretnétek lemaradni a szelvényekről akkor kérjetek értesítést.
Az SfScore oldalon jelöld be a "Értesitőt kérek az új szelvényekről"-t, s nyomd meg az "Ok" gombot. Ezek után mindig amikor új szelvény kerül fel az oldalra, akkor értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre amellyel regisztráltál a fórumra.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:


Felkerültek Szeptember hónap első SfScore szelvényei (Szeptember 02. és 03.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Felkerültek Szeptember hónap új SfScore szelvényei (Szeptember 09. és 10.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Szeptember 9-ei játék 4 meccses lesz? Remélem :P

Idézetet írta: Totatta Dátum szeptember 10, 2017, 13:48:53
Szeptember 9-ei játék 4 meccses lesz? Remélem :P
Igen, a Samp meccse törölve lesz.

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 11, 2017, 05:52:14
Igen, a Samp meccse törölve lesz.

Köszi a választ. Emiatt macerásabb a kiértékelés ezért nem történt meg, de később meglesz és ugyanolyan feltételekkel fut mintha 5 meccses lett volna, vagy ilyenkor ezek a tippsorok kikerülnek a versenyből?

Idézetet írta: Totatta Dátum szeptember 12, 2017, 10:34:39
Köszi a választ. Emiatt macerásabb a kiértékelés ezért nem történt meg, de később meglesz és ugyanolyan feltételekkel fut mintha 5 meccses lett volna, vagy ilyenkor ezek a tippsorok kikerülnek a versenyből?

Semmi macera nincs ebben.  :) Előzetes megállapodásunk alapján Adminunk fogja törölni a mérkőzést, azután egyből megejtem a kiértékelést.


Felkerültek Szeptember hónap új SfScore szelvényei (Szeptember 16. és 17.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Felkerült Szeptember hónap új SfScore szelvénye (Szeptember 20.)! Sok sikert a játékhoz! :beerchug:

#9 október 03, 2017, 12:34:20, SPF Admin
SfScore - Szeptember 2017
A játék szponzora: Bet365

Nyertesek:

Szeptember 2.: tharom2 - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 3.: tomiszi - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 9.: Totatta - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 10.: DORCO6 - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 16.: Salvio - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 17.: Várda64 - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 20.: whiteman - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 23.: Sound - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 24.: Cpt. Szikla - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 30.: Szabcsi151 - 10€-os Bet365 bónusz

Gratulálunk!  :beerchug:


Felkerült Szeptember hónap utolsó SfScore szelvénye (Szeptember 30.)! Sok sikert a játékhoz! :beerchug:

SfScore - Szeptember 2017
A játék szponzora: Bet365

Nyertesek:

Szeptember 2.: tharom2 - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 3.: tomiszi - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 9.: Totatta - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 10.: DORCO6 - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 16.: Salvio - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 17.: Várda64 - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 20.: whiteman - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 23.: Sound - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 24.: Cpt. Szikla - 10€-os Bet365 bónusz
Szeptember 30.: Szabcsi151 - 10€-os Bet365 bónusz

Gratulálunk!  :beerchug:

Szerintem az sfscore verseny szeptember 20-ai versenyében a szabályzat szerint ( több azonos eredmény is született ) a legelőször történő hibázás szerint én nyertem volna. Ez az én álláspontom mert az első meccs pontos eredményét csak én találtam el, tehát az első két pont azonossága ( Pontos eredmények száma
Helyes tippek száma ) után ez a döntö. Ki hibázott előbb. A harmadik pont szerint szerintem ez számít. Bár mindenki eltalálta a kimenetelt de az eredményt nem. Kérdés, hogy mi a hibázás. Na ezt kéne megnézni.

Köszi :)

Idézetet írta: csungi Dátum október 03, 2017, 17:53:08
Szerintem az sfscore verseny szeptember 20-ai versenyében a szabályzat szerint ( több azonos eredmény is született ) a legelőször történő hibázás szerint én nyertem volna. Ez az én álláspontom mert az első meccs pontos eredményét csak én találtam el, tehát az első két pont azonossága ( Pontos eredmények száma
Helyes tippek száma ) után ez a döntö. Ki hibázott előbb. A harmadik pont szerint szerintem ez számít. Bár mindenki eltalálta a kimenetelt de az eredményt nem. Kérdés, hogy mi a hibázás. Na ezt kéne megnézni.

Köszi :)

A nyertes sorsolás alapján dőlt el.

A szóban forgó kritérium pontos meghatározása:
Ki hibázott később? (a szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium)

Hibázni azt jelenti, hogy nem találod el a kimenetelt. Mivel mind a 6 játékos azonosan teljesített (nem volt helytelen tipp), így sorsolás következett.

Pontozás:
HELYES TIPP (KIMENETEL) = 1 PONT!
PONTOS EREDMÉNY = 3 PONT (tartalmazza a helyes tippért járó pontot is)!

Elég furcsa felfogás a hibáról de elfogadom. Nem sportszerű de ha a sorsolás így akarta....