Tenisz tippek (Április 23. - április 29.)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tenisz tippek (Április 23. - április 29.)




(Április 23. - április 29.) között a női teniszezők Stuttgart és Isztambul, a férfiak Budapest és Barcelona városokban lépnek fel.


Ide várjuk tippjeiteket, véleményeiteket.  :topbet_125:

Budapesti tenisztorna - Három magyar a főtáblán

Három magyar játékos szerepelhet a főtáblán a selejtezőkkel szombaton kezdődő, 501 ezer euró (155 millió forint) összdíjazású budapesti salakpályás férfi tenisztornán.


A viadal honlapja alapján a világranglistán 59. Fucsovics Márton alanyi jogon kapott helyet a legjobbak között, míg a hétszeres magyar bajnok Balázs Attila (184.), valamint a 18 éves Piros Zsombor (471.) szabadkártyásként lehet ott a legjobb 32-ben. Utóbbi játékos pályafutása során először szerepelhet főtáblán az ATP Touron.
   
A selejtezőben két hazai teniszezőnek szurkolhatnak a nézők a Kopaszi-gáton, Valkusz Máté (612.) és Nagy Péter (525.) is szabadkártyát kapott a szervezőktől.
   
A Gazprom Hungarian Open hétfőn kezdődő főtáblás küzdelmeinek sorsolását szombaton tartják.

forrás: MTI

Fucsovics 1,57-ért?

Régen nyert, de mikor, ha nem most. Itthon mindig nagyon motivált, Maden pedig egy amúgy is verhető kategória. Én nagyon csúfos vereségnek ítélném meg, ha az bekövetkezne.

Millman salakon 2-0-ra nyert. Mik vannak...

Sugita mekkorát harcol,még úgy is hogy valami has problémája volt amire gyógyszert is kapott.

Idézetet írta: Suugger Dátum április 23, 2018, 17:30:51
Sugita mekkorát harcol,még úgy is hogy valami has problémája volt amire gyógyszert is kapott.
2.szett TB, 5-ös oddson rámegyek a japóra.

Idézetet írta: Suugger Dátum április 23, 2018, 17:38:55
2.szett TB, 5-ös oddson rámegyek a japóra.

Kár érte bár 5-4-re ment a japó,ekkor a japó lay 3.5 körül volt ki lehetett volna szállni plusszal,de bíztam hogy lehozza a szettet.Ez a köcsög Guga is máskor úgy dobálja el a szetteket,most bezzeg megszakad a 2-0-ért.
Legalább jól megkínozta a japán,akit sajnálok hogy kiesett.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 23, 2018, 10:17:44
Fucsovics 1,57-ért?

Régen nyert, de mikor, ha nem most. Itthon mindig nagyon motivált, Maden pedig egy amúgy is verhető kategória. Én nagyon csúfos vereségnek ítélném meg, ha az bekövetkezne.

Engem is érdekelnének a vélemények.

Pár meccs mára:

Escobedo-Jaziri

Jazirit tegnap láttam Sandgren ellen ahol remekül játszott simán verte a jó formában lévő amcsit.Escobedo inkább keménypályán érzi jól magát,idén 4 salakos meccséből csak 1-et nyert.Az over is jó tipp lehet.
Tipp:Jaziri
Odds:1.7 körül

Ka.Pliskova-Bertens

Pliskova hétvégén fed kupázott,Kerbert verte nagyszerű játékkal, majd Goergestől simán kikapott.Nehéz kiszámítani hogy most melyik arcát mutatja,de én inkább a charlestoni győztes holland győzelmét várom aki salakon sokkal jobb mérleggel áll.Az over itt nagyon jó opció lehet.
Tip:Bertens
Odds:2.1

Tipp:21.5 game over


Goerges-Vondrousova

A német szintén fed kupa meccseket játszott ezen a helyszínen,egy vereség(Kvitova) egy győzelem(Ka.Pliskova) leosztásban.Ő aratta a németek egyetlen győzelmét ahol szuper teniszt rakott a pályára.Ha csak megközelíti azt a játékot akkor simán veri a fiatal cseh lányt aki elég hektikus mostanában,ráadásul már lejátszott 3 darab 3 szettes meccset,így elég fáradt is lehet.Nálam ez a nap tutija.
Tipp:Goerges
Odds:1.63
Tipp:2-0 Goerges
Odds:2.3 körül


Idézetet írta: Greipel Dátum április 24, 2018, 10:01:30
Engem is érdekelnének a vélemények.

Meg engem is. ;D

Szerintem is a hazai pálya miatt nyerhet Marci de elég bizonytalan vagyok a meccsel kapcsolatban.

Idézetet írta: Suugger Dátum április 24, 2018, 10:31:04
Meg engem is. ;D

Szerintem is a hazai pálya miatt nyerhet Marci de elég bizonytalan vagyok a meccsel kapcsolatban.

Máshol olvastam hogy a Fucsó és Balázs meccsén is overt várnak.Piros pedig szettet nyerhet Misa ellen.

Piros szerintem simán nyer. Youzhny nem tényező salakon, de Balázsnak is jó esélye van a nagy szervás Berrettini ellen. Tegnap a hasonló stílusú Hurkacz is kikapott Sonegotól. Fucsónál bármi lehet. Sérülése óta gyakorlatilag csak Troickit verte, ha a papír meccseket nem számítjuk.

Barcelonából Granollers 4x Goffin ellen. Goffin nincs még topformában amióta visszatért. Granollers itt született, itt lakik, minden évben elindul a tornán, verte is már a belgát korábban.

Idézetet írta: Greipel Dátum április 24, 2018, 10:01:30
Engem is érdekelnének a vélemények.

De jó, hogy csak szettel mertem próbálkozni. :D

Egy külsős oldalon mára mindenki Cecchinatót és Sonegót tippeli, pedig undergroundok. Jól gondolkodnak vajon, érdemes velük megpróbálkozni mára?

Fucsovicsot hogy összerakták fejben, ez valami elképesztő. Csak flashscore-on "követtem" ímmel-ámmal, de második szett elején úgy voltam, hogy ez lefőtt neki. Erre jött a fordítás. Régebben sokat szidtam, de mostanság minden elismerésem, mert nagyon egyben van a srác. Sávolt Ati tényleg jó munkát végzett vele. Remélem behúzza élete első döntőjét ATP szinten.