Ekkora profit lehetseges?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Sajnos nem talaltam a megfelelo temat, es tudom, hogy a fizetos tippadokat nem nagyon toleraljak az oldalon, ha nem maradhat kerlek Admin torold.
Talaltam egy tippado oldalt, ami havi 300% haszot iger atlagban eleg borsos aron elo tippekkel. Lehetseges lenne ekkora haszon vagy ez csak a tagdij behuzasara megy?

Idézetet írta: kri1219 Dátum július 26, 2018, 08:03:51
Sziasztok!
Sajnos nem talaltam a megfelelo temat, es tudom, hogy a fizetos tippadokat nem nagyon toleraljak az oldalon, ha nem maradhat kerlek Admin torold.
Talaltam egy tippado oldalt, ami havi 300% haszot iger atlagban eleg borsos aron elo tippekkel. Lehetseges lenne ekkora haszon vagy ez csak a tagdij behuzasara megy?

Lehúzás minden ilyesmi.

Idézetet írta: kri1219 Dátum július 26, 2018, 08:03:51
Sziasztok!
Sajnos nem talaltam a megfelelo temat, es tudom, hogy a fizetos tippadokat nem nagyon toleraljak az oldalon, ha nem maradhat kerlek Admin torold.
Talaltam egy tippado oldalt, ami havi 300% haszot iger atlagban eleg borsos aron elo tippekkel. Lehetseges lenne ekkora haszon vagy ez csak a tagdij behuzasara megy?

Nem fogsz tudni élőzéssel ennyit elérni más tippjeivel. Csak ha nagy mákod van és mindig akkor játszol, amikor nyer.
Nekem volt VIP oldalam, de közel sem tudtak akkora profitot szerezni, mint én. Ennek az az oka, hogy kiteszek egy tippet mire megnézik megteszik lehet gól lesz vagy változik a mérkőzésképe.
Ezzel általában ellenszenvet keltek, de nem mindegyik csak lehúzás, csak nem kell kamuzni. Én sosem ígértem ekkora profitokat, de lehetett is velem nyerni. Az más kérdés, hogy utána pedig más tippel elverték, amit velem megnyertek.  :-\


Idézetet írta: kri1219 Dátum július 26, 2018, 08:03:51
Sziasztok!
Sajnos nem talaltam a megfelelo temat, es tudom, hogy a fizetos tippadokat nem nagyon toleraljak az oldalon, ha nem maradhat kerlek Admin torold.
Talaltam egy tippado oldalt, ami havi 300% haszot iger atlagban eleg borsos aron elo tippekkel. Lehetseges lenne ekkora haszon vagy ez csak a tagdij behuzasara megy?

Havi 300% haszon azt jelenti, hogy 30 naponként megnégyszerezheted a pénzed.
Ez egy év alatt 1000 ft-ból 16,7 milliárdot hozna.  :)

A tippek elerese nem gond, mert van alkalmazas es jelez ha tipp van.

Idézetet írta: kri1219 Dátum július 26, 2018, 13:43:10
A tippek elerese nem gond, mert van alkalmazas es jelez ha tipp van.

Facebook-on én is üzenetként küldtem a csoportnak, mégis kb. 10 mp csak a másolási csúszás, mire te kikeresed egy zsúfolt péntek este vagy szombat délután a tippet, azok további másodpercek lehetnek.
De próbáld ki és meglátod. :)

Ez igaz (en is benne voltama csoportban) es sajnos ha sok a tipp akkor a nagy szamok torvenye miatt is le lehet csuszni parrol. Bar neha a rosszakrol is, ha a kovetkezo golra kuldik a tippet es a masik csapat lovi.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 26, 2018, 12:06:03
Havi 300% haszon azt jelenti, hogy 30 naponként megnégyszerezheted a pénzed.
Ez egy év alatt 1000 ft-ból 16,7 milliárdot hozna.  :)

Akkora barom voltam, hogy egyszer egy ilyen hirdetés alatt, ahol több komment volt, hasonló módon kommenteltem ahogy Knapp írta, és megkértem őket, hogy ne kommunikáljanak-hirdessenek ilyen félrevezetően. Ők konkrétan azt hírdették, hogy 10.000 forintos havi téttel az elmúlt hónapban 240.000 profitot csináltak. Kb ennyi volt a hirdetés. Hogy mit kaptam a kommentre....minden voltam :)