Premier League 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 18, 2018, 11:29:48
Kirúgták José Mourinhót! Ki lesz az utód?

Két és fél év után a Manchester United menesztette a portugál vezetőedzőt, mi pedig keressük az utódját. Olvasd tovább
David Moyes?  ;)

Ezt még egy Liverpool-fan sem kívánhatja  ;D


Pénzügyileg nagyjából így "fest" a dolog:

- 1.) A ManUtd kirúgja Műringyó mestert és ezért fizet neki - mondjuk - 24 millió font végkielégítést.
- 2.) A Műringyó mester kirúgását követő napon a klub értéke közel 170 millió fonttal növekedik.

170 millió font - 24 millió font = 146 millió font

Összegzés:
A ManUtd egyetlen nap alatt közel 150 millió fontot nyert csak azzal, hogy kirúgta Műringyó mestert.
Ámen.

Egy biro aki tudja ,h mi lesz az eredmeny  :o :o    :D :D

Hosszú évek böjtölése után ma este ismét megtörténik az egykoron nagyon szokásossá vált dolog.



Ole Gunnar Solskjær meghozza a veretlen szériát?

Klubrekordot állított be a norvég Ole Gunnar Solskjaer, aki mind az öt meccsét megnyerte azóta, hogy kinevezték a Manchester United menedzserének. Ilyen bravúrra eddig egyedül a legendás Sir Matt Busby volt képes az 1946/47-es idényben. (forrás: 444.hu)

Egyedi fogadási lehetőség:

Vajon az idény végéig kitart a lendület? Az Unibetnél a Labdarúgás - Speciális - Vezetőedzők részen fogadhatunk rá, hogy a Manchester United nem szenved vereséget az idény fennmaradó részében. Minderre 31.00-es szorzót kínál az iroda!

Az odds 2019. január 7-én 20:14-kor volt érvényes!



Hazard madridi kalandja jól fizetne

Az Unibetnél fogadhatunk Eden Hazard jövőjére, melyben könnyen lehet, hogy szerepel a Real Madrid. Tovább



Szomorú ez az Emiliano Sala történet. Kapsz egy esélyt, hogy a PL-ben szerepelj, magángéppel visznek a csapathoz, erre eltűnik a gép.  :(

Ahogyan figyelgettem a francia ligát, közte azért láttam viszonylag sok Nantes mérkőzést, azért az feltűnt, hogy nagyon sokat fejlődött az évek alatt. Egyedüli csatárként is megállta a helyét, hatalmas munkabírása volt.

Ma lenne 100 éves a legendás edzőfejedelem, akit még Sir Alex Ferguson is Keresztapának szólított: DON Bob Paisley!


"Befejezték annak a kisrepülőgépnek a keresését, amely az angol élvonalbeli bajnokságban szereplő Cardiff City labdarúgócsapatának friss igazolásával, Emiliano Salával a fedélzetén tűnt el a radarképekről hétfőn este a La Manche-csatorna felett."

Ennyit ér meg, már nem is keresik? :'(

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 22, 2019, 17:41:13
Szomorú ez az Emiliano Sala történet. Kapsz egy esélyt, hogy a PL-ben szerepelj, magángéppel visznek a csapathoz, erre eltűnik a gép.  :(

Ahogyan figyelgettem a francia ligát, közte azért láttam viszonylag sok Nantes mérkőzést, azért az feltűnt, hogy nagyon sokat fejlődött az évek alatt. Egyedüli csatárként is megállta a helyét, hatalmas munkabírása volt.