US Open 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kyrgios 39 masodperces szervagem, 0 returnnel eleg komoly volt :D Remelem tolnak egy nagy meccset Federerrel :beerchug:

Életében nem játszott még így keménypályán Thiem (nem is fog).

Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 02, 2018, 19:50:52
Életében nem játszott még így keménypályán Thiem (nem is fog).

Annyira jol jatszott Anderson ellen? Rafara veszelyes lehet? Bar nem tudom, GS-en 3 szettben nem tudom elkepzelni, hogy legyurje Nadalt.

Idézetet írta: peshark Dátum szeptember 03, 2018, 12:55:44
Annyira jol jatszott Anderson ellen? Rafara veszelyes lehet? Bar nem tudom, GS-en 3 szettben nem tudom elkepzelni, hogy legyurje Nadalt.

Gyakorlatilag azt csinált vele, amit csak akart. Nemhogy a győzelme, de még csak a szervája sem volt veszélyben egy pillanatig sem.

Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 03, 2018, 13:56:50
Gyakorlatilag azt csinált vele, amit csak akart. Nemhogy a győzelme, de még csak a szervája sem volt veszélyben egy pillanatig sem.

Akkor a 3.5 szett felett 1,66-ert jo lehet?!

elvileg jó lehet, nadal nagy küzdő, egy szettre jónak kell lennie..


Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 03, 2018, 17:46:05
elvileg jó lehet, nadal nagy küzdő, egy szettre jónak kell lennie..

Köszi, én is így gondoltam  ::) ;D

#23 szeptember 04, 2018, 10:27:06, butyi
federernek jön a visszavonulás?
76 UE 4 játszma alatt
10 DF





Ideje lenne, az elmult evekben nyert tornak is csak szemfenyvesztesek voltak. Ez meg, hogy megnyert szetteket dobjon el, szerintem fejben ott volt hogy Djokovic megint tonkreveri  ;D

Es pont igy esek ki a Maradj Talponbol, 1.02. Gratulalok magamnak  :beerchug:

OFF: butyi nem szereti ha a naplojaba irnak, szoval itt irom, szep fogasok voltak  :ok: (unibet nem fog sokaig szeretni)

ON: a Uniqlo-s penz akkor is jarna Federernek ha visszavonulna? Azt mondta addig jatszik amig elvezi a teniszt, na de oszinten, ki hiszi el hogy egy Federer kaliber akkor is elvezi amikor nem jonnek a sikerek. Amugy szivesen elneznem parosban, siman ramehetne hogy ott is vilagelso, GS-gyoztes legyen (az olimpia mar osszejott).


#26 szeptember 04, 2018, 10:04:06, butyi
Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 04, 2018, 09:39:15
OFF: butyi nem szereti ha a naplojaba irnak, szoval itt irom, szep fogasok voltak  :ok: (unibet nem fog sokaig szeretni)

ON: a Uniqlo-s penz akkor is jarna Federernek ha visszavonulna? Azt mondta addig jatszik amig elvezi a teniszt, na de oszinten, ki hiszi el hogy egy Federer kaliber akkor is elvezi amikor nem jonnek a sikerek. Amugy szivesen elneznem parosban, siman ramehetne hogy ott is vilagelso, GS-gyoztes legyen (az olimpia mar osszejott).
tudom, ez még új unibetes számla :D

igen, federer mindenképpen megkapja a 300 millió dollárt 10 év alatt, akkor is, ha ma visszavonul
két játszmát is brékelőnyről bukott, szóval valami biztos nem stimmelt vele ma..


#28 szeptember 04, 2018, 10:34:59, butyi
Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 04, 2018, 06:53:43
federernek jön a visszavonulás?
76 UE 4 játszma alatt
10 DF
federer legutóbb 2009-ben ütött ennyi kettős hibát gs-en
karrierje talán legrosszabb meccsét láthattuk ma
nem volt jó látni, hogy szinte várta a meccs végét... :-\

#29 szeptember 04, 2018, 11:16:50, csabax
Jött kiverni Federert, de buzulás az nuku!  :)

https://www.youtube.com/watch?v=8vICm9XAOOE