WTA Finals Szingapúr

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


WTA Finals Szingapúr
Október 21-28.

Ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.

Timi megvedte a cimet, tovabbra is vilagbajnok. Az igen, bravo  :beerchug:

Nagyon jol jatszottak mindketten, Timinek volt egy 10 perce amikor elvesztette a fonalat, de Kiki tartotta a csapatot, aztan a vegen mar megint Timi volt a clutch. Jo igy kezdeni egy napot!  :ok:

Alex, most Kikinek volt egy jó versenye, vagy csak Timi arcoskodik folyamatosan? Nem kísérem a párosokat, de az NS-en folyamatosan csak az "én, én, én..." - kezdetű mondatokat olvastam Timitől, s ennek hatására néztem most meg ezt a vb-t. Nekem, laikusnak is egyértelmű volt az, hogy ezt a versenyt Kiki nyerte meg. Timi tényleg ilyen beképzelt, vagy csak Kiki durrantott most oda kőkeményen (bár tudom, a kettő nem zárja ki egymást)?

#3 október 29, 2018, 12:05:33, butyi
én is néztem, ketten nyerték meg  :beerchug: :great:





Idézetet írta: petercrouch Dátum október 28, 2018, 19:39:30
Alex, most Kikinek volt egy jó versenye, vagy csak Timi arcoskodik folyamatosan? Nem kísérem a párosokat, de az NS-en folyamatosan csak az "én, én, én..." - kezdetű mondatokat olvastam Timitől, s ennek hatására néztem most meg ezt a vb-t. Nekem, laikusnak is egyértelmű volt az, hogy ezt a versenyt Kiki nyerte meg. Timi tényleg ilyen beképzelt, vagy csak Kiki durrantott most oda kőkeményen (bár tudom, a kettő nem zárja ki egymást)?

Timitol soha nem fogsz olyat olvasni hogy o rontotta el  ;D
En par pontot lattam az elodontojukbol, illetve a teljes dontot, az alapjan inkabb Timi csinalta meg a fontosabb pontokat, foleg a vegen gorcsolt be Kiki (egybol beugrott a Mladenovic kettoshiba a US Open donto meccspontjanal). De par perc rovidzarlatot leszamitva mindketten nagyon jok voltak, atsegitettek egymast a holtponton, tovabbra is jo nezni oket.