Gorriaran naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#15 november 15, 2018, 14:05:30, Gorriaran
3.fogadás

Adamson - Dijkhuizen  2-0 [7-5 ; 6-4]

Tipp: Adamson
Odds: 1,18
Tét: 32 000


+ 5760

Az 1xbet már korlátozott is, 32 000-ig tudok feltenni csak ITF meccsekre. Így valószínű Unibet lesz a dologból.

Ilyenkor nem várható, hogy hirtelen leveszik a korlátozást, csak ha bebuknék egy nagyobb összeget, ugye?

Idézetet írta: Gorriaran Dátum november 15, 2018, 12:39:10
3.fogadás

Adamson - Dijkhuizen

Tipp: Adamson
Odds: 1,18
Tét: 32 000

Az 1xbet már korlátozott is, 32 000-ig tudok feltenni csak ITF meccsekre. Így valószínű Unibet lesz a dologból.

Ilyenkor nem várható, hogy hirtelen leveszik a korlátozást, csak ha bebuknék egy nagyobb összeget, ugye?

Egyreszrol jobban jarsz hogy az 1xbet "eluldoz", csunya lenne ha akkor nem fizetnenek ki amikor sikerul a kihivas.
Masreszrol keves olyan iroda van ahol 100 euronal tobbet feltehetsz egy noname meccsre, az unibet biztosan nem ilyen. Nalam olyan 5000 Ft a max ilyenekre. Bet365 engedekenyebb es nagyobb a piac, az lenne a legjobb neked.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 15, 2018, 13:15:58
Egyreszrol jobban jarsz hogy az 1xbet "eluldoz", csunya lenne ha akkor nem fizetnenek ki amikor sikerul a kihivas.
Masreszrol keves olyan iroda van ahol 100 euronal tobbet feltehetsz egy noname meccsre, az unibet biztosan nem ilyen. Nalam olyan 5000 Ft a max ilyenekre. Bet365 engedekenyebb es nagyobb a piac, az lenne a legjobb neked.

Köszönöm a tanácsot. A bet365 sajnos nem játszik nálam, már évekkel ezelőtt lekorlátoztak, de teljesen. A nagy piaccal rendelkező meccsekre- mint pl. Federer mai meccse - sem tudok felrakni 2-3 ezernél többet. Az 1xbet eddig még nem korlátozott, csak a meccs előttieknél, most viszont már nem enged. Unibet sem korlátozott még, igaz ott nem is tettem soha órási téteket. Lehet ma-holnap megpróbálom, hátha, ha nem akkor meg keresni kell új irodát megint.
A Betfairről tud valaki esetleg tapasztalatot mondani, hogy meddig engedi a nagy téteket? Esetleg más ötlet?

#18 november 15, 2018, 17:51:49, Gorriaran
4.fogadás

Pauwels - Huesler 2-1 [7-5 ; 4-6 ; 6-2]

Tipp: Huesler  :noway:
Odds: 1,17
Tét: 60 000

-60 000


"Megjavult" az 1xbet, újra engedi a téteket normálisan.

*Nem néz ki túl jól... 2-3 brékelőnynél fogadtam, azóta minden pontot elbukott Huesler.
Ezért nagy kár, elkapkodott, rossz fogadás volt. A legrosszabbkor sikerült beszállni, utána már végig underdog volt a tipp. Esetleg 1-1-nél lehetett volna kiszállni.

Idézetet írta: Gorriaran Dátum november 15, 2018, 15:42:37
4.fogadás

Pauwels - Huesler

Tipp: Huesler
Odds: 1,17
Tét: 60 000

"Megjavult" az 1xbet, újra engedi a téteket normálisan.
Akkor lehet csak arra az egy konkrét meccsre nem engedett többet. Egyébként durva tétekkel nyomhattad bet365-ön ha lekorlátozott mert nekem is vannak 2-300ezres téteim aztán nincs korlátom rajta. csak ugye élőben az időkorlát meg anno még a tőzsdén korlátozott le.

#20 november 15, 2018, 18:53:00, Gorriaran
5.fogadás

Hanatani - Osorio Serrano  0-2 [5-7 ; 5-7]

Tipp: Osorio Serrano  :great:
Odds: 1,18
Tét: 70 000

+12 600


Ez még most délutánra. Utána Federerig pihi. Huesler nehéz szülés lesz, de reméljük jön mindkettő.
16 évesen óriási tehetség, a jövő legjobb dél-amerikai játékosa lehet a kis kolumbiai.


Egy kérdés ehhez kapcsolódóan. Ne értsd félre, de hogy reagálod le ha elmegy egy ilyen fogadás(tét-re értem) mivel ilyen kiss oddsoknál ha jön 5 fogadás és elmegy 1 akkor vagy nullán.

Idézetet írta: Betman91 Dátum november 15, 2018, 16:19:44
Egy kérdés ehhez kapcsolódóan. Ne értsd félre, de hogy reagálod le ha elmegy egy ilyen fogadás(tét-re értem) mivel ilyen kiss oddsoknál ha jön 5 fogadás és elmegy 1 akkor vagy nullán.

Régen ilyenkor feltoltam egy még nagyobb tétet idegből  ;D. Most ha elmenne 1, folytatnám ugyanígy a kisebb oddsokkal. Persze ha látok olyan value betet ami nagyobb odds és nagy esély akkor nem hagyom ki. Próbálkoztam már sok taktikával, nekem ez vált be eddig. De az biztos, hogy higgadt fejjel kell játszani végig. Valahogy a nagyobb oddsos, bankroll 3-5%-val való szisztéma nem működött nekem. Inkább ezekre "specializálódtam", hogy a kis oddsos papírforma meccsekből próbálom kiszűrni a tényleg jókat.

#23 november 15, 2018, 19:31:52, Gorriaran
6.fogadás

M.Cuevas - Clezar 0-2 [4-6; 1-6]

Tipp: Clezar  :great:
Odds: 1,65
Tét: 26 000

+16 900


Ebben most látok valuet. A kisebbik Cuevastól azért jobb játékos Clezar és motiváltnak tűnik.

Nem akarok okoskodni, de szerintem Challenger és itf meccsekben egyszerűen nincs value. Itf ben egyszerűen rutintalanok, bármi megeshet.

Eddig 5 jó és 1 rossz fogadás, ami nullszaldó.

A nap zárásaként egy 2 meccses kötést nézek, egyik az Federer győzelem, míg a másik a Davis-Gibbs meccsen valamilyen hendikep Davis irányába.
Fed nem fog most lazítani szerintem és hozza a papírformát, míg az amcsi csajoknál Gibbs tornadöntőből jön, nagyon kevés pihenője volt, ráadásul Houstonban elég rosszak az időjárási körülmények most. Davisnak volt egy nagy hullámvölgye, amiből most ősszel kezdett kimászni és voltak már szép győzelmei. Nagyon kellemetlen stílusban játszik, ez úgy tűnik nem is fekszik Gibbsnek, mert 5-0 az egymás ellenijük.
8 körül kezdenek, addig kiokoskodom, hogy a szetthendi vagy a játékhendi felé érdemesebb elindulni.

#26 november 15, 2018, 21:35:20, Gorriaran
7.fogadás

Cako - Stollár 0-2 [5-7 ; 3-6]

Tipp: Stollár  :great:
Odds: 1,15
Tét: 50 000

+7500


Federer + Davis szett lesz a kombó, de megvárom míg élőben tudok ott fogadni 9 után.


#27 november 15, 2018, 22:44:56, Gorriaran
8.fogadás

Federer - Anderson  2-0 [6-4 ; 6-3]

Tipp: Federer  :great:
Odds: 1,45


+

Davis - Gibbs
Tipp: Davis nyer legalább 1 szettet  :great:
Odds: 1,40


Tét: 45 000

+46 350

#28 november 15, 2018, 22:57:33, Gorriaran
1.NAP ÖSSZEGZŐ

Szép zárása volt ez a napnak: Fed papa simán hozta, Davis 5-1-re elment a 2.szettben, innen csinált egy 5-4  0-40-et, de mikor már majdnem falba vertem a fejem, hogy nem biztosítottam a fogadást, zsinórban 5 ponttal lezárta a szettet.
Annak örülök, hogy az alap kiválasztási tippsor hibátlan volt. Volt sajnos egy elkapkodott abszolút no value fogadásom, Huesler révén, ez az egy vesztes fogadás volt ma.

Így végül a 8 fogadás közül 7 nyert, illetve az említett 1 fogadás vesztett.

Napi nyeremény: 49 410 forint, ami kicsit még terven felüli is. Reménykedem a hasonló folytatásban holnap, addig pedig összeállítom a holnapi kiválasztási tippsort.

Aktuális bank: 299 410 Ft

Szia!

Tétet mi alapján döntöd el mire mennyit teszel?