Australian Open 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ATP Australian Open 2019: Djokovic vagy Nadal nyeri a tornát?

Djokovic
17 (54.8%)
Nadal
14 (45.2%)

Összes szavazó: 29

Szavazás lezárva: január 27, 2019, 11:38:04

Idézetet írta: Milan Dátum január 20, 2019, 21:55:49
- cseheknél: Stefanosem Tsitsipasem (ezeknek is elborult az agyuk, de minimálisat)
https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1063051-kral-konci-na-nastupujici-hvezde-federer-padl-s-tsitsipasem-kerberova-schytala-potupny-debakl.html#section-artcl

Csak ragozva van. Több helyen ugyanabban a szövegben simán Tsitsipas. Az -em az a magyar -val megfelelője azt hiszem. Szóval a cseheknél is Tsitsipas.

Idézet- cseheknél: Stefanosem Tsitsipasem (ezeknek is elborult az agyuk, de minimálisat)

Cseheknél is Stefanos Tsitsipas, csak ők ragozzák a neveket. Stefanosem Tsisipasem az annyit tesz, hogy Stefanos Tsisipassal

Ha tovább olvasod a cikket, már ragozatlan formában van. "třetího hráče světového žebříčku překvapivě vyřadil dvacetiletý Řek Stefanos Tsitsipas po setech 6:7, 7:6, 7:5 a 7:6."

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 21, 2019, 06:35:19
Csak ragozva van. Több helyen ugyanabban a szövegben simán Tsitsipas. Az -em az a magyar -val megfelelője azt hiszem. Szóval a cseheknél is Tsitsipas.

Igen, gyanítottam, hogy ez van.

On: Szimoná Hálép kikap Szírina Viliemsztől?

#48 január 21, 2019, 08:34:55, vmlinuz
Ja és a ć (cirill ћ) nem is cs, az a č (cirill ч) lenne, de mit számít az MTA-nak :) Az a-t meg már nem irjuk át á-nak, mert minek?

Aki nézte a meccset, Zverev volt harmat gyenge vagy Raonic volt nagyon jó?

Szerintem Serena 2-0-val hazaküldi a román leányzót.

Holnalra Tsisipas győzelme nekem nagyon tetszik, Bautista-Agutot verettem már Ciliccel, de nem tudom megint honnan szerzett erőt az ötödik szettre. A görög sokkal frissebb és nagyon gyorsan játszik...

Nadal-Tiafoe érdekes lesz. Tiafoe nagyon jól játszott Anderson ellen így utána Seppi és Dimitrov ellen is rá fogadtam, de most az eszem azt mondatja, hogy ez 3-0 lesz Nadalnak. Szívem szerint legalább egy szettet adnék Tiafoenak, de Rafa úgy játszik eddig mint fiatal korában.

Idézetet írta: Coutinho Dátum január 21, 2019, 07:30:11
Aki nézte a meccset, Zverev volt harmat gyenge vagy Raonic volt nagyon jó?

Szerintem Serena 2-0-val hazaküldi a román leányzót.

Holnalra Tsisipas győzelme nekem nagyon tetszik, Bautista-Agutot verettem már Ciliccel, de nem tudom megint honnan szerzett erőt az ötödik szettre. A görög sokkal frissebb és nagyon gyorsan játszik...

Nadal-Tiafoe érdekes lesz. Tiafoe nagyon jól játszott Anderson ellen így utána Seppi és Dimitrov ellen is rá fogadtam, de most az eszem azt mondatja, hogy ez 3-0 lesz Nadalnak. Szívem szerint legalább egy szettet adnék Tiafoenak, de Rafa úgy játszik eddig mint fiatal korában.

Jól játszott Raonic, de Zverev az első két szettben szinte pályán se volt...Nagyon gyenge volt fejben,mire megérkezett a meccsbe, már csomagolhatott is.
Mondjuk elintézte,hogy 1 ütővel kevesebbet kelljen :D

Azert Bustat megertem, mert ez szerintem egyertelmu ujrajatszas lett volna, erre a biro meg a jo challenget is levonta tole, mivan???? :o

#52 január 21, 2019, 17:18:40, butyi
a szabályok szerint újra kellett volna játszani,
de ha eredetileg bent is van a labda(nem mondják be az outot), esélye akkor sem lett volna megnyerni pábló busztának... akkor meg az újrajátszással nishikoritól vettek volna el egy már megnyert pontot, szóval győzött a 'féligazság"
a vonalbíró rendesen bekavart ezzel, az biztos ;D

Annak aki hozzam hasonloan lemaradt rola, itt a teljes 5. szett TB :https://www.youtube.com/watch?v=zNZ9EtnceqA

Oke hogy szabaly, de sztem igy volt logikus, es a szekbiro donthet igy. Busta mar a bekiabalas elott elindult a rossz iranyba, nem lett volna eselye elerni. Ezt o is tudja, nem tudom minek b@szta fel igy magat. Mondanam hogy a meccsebe kerult, de enelkul is elszurta volna a gyoker.

Gyokovics - Nisikori Kej 6-1, 6-1, 6-0  :redchug:

Idézetet írta: Coutinho Dátum január 21, 2019, 06:36:18
Cseheknél is Stefanos Tsitsipas, csak ők ragozzák a neveket. Stefanosem Tsisipasem az annyit tesz, hogy Stefanos Tsisipassal

Ha tovább olvasod a cikket, már ragozatlan formában van. "třetího hráče světového žebříčku překvapivě vyřadil dvacetiletý Řek Stefanos Tsitsipas po setech 6:7, 7:6, 7:5 a 7:6."
A lengyel kocsmák környékén pedig: Jozef Mikornyicki.

Na, Bautista is el tud faradni  ;D Rottyon van, ehhez kepest eleg jol fizet meg Tsitsipas gyozelme, es a szettje is.

#56 január 22, 2019, 06:03:07, Coutinho
Az első szettben is 5-3-ra adogathatott, de elvesztette, csakúgy, mint a harmadikba. Nekem ez így tökéletes, de remélem be is tudja fejezni a görög. A negyedikbe megint összeszedett Bautista.

Hozta Cicipasz, amit vártam. 3-1, bár nem volt ez könnyű győzelem, Bautistát rég láttam ilyen jó formában, de Doha és ez a sok 5 szettes meccs már lefárasztotta.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 21, 2019, 17:25:12
Annak aki hozzam hasonloan lemaradt rola, itt a teljes 5. szett TB :https://www.youtube.com/watch?v=zNZ9EtnceqA

Oke hogy szabaly, de sztem igy volt logikus, es a szekbiro donthet igy. Busta mar a bekiabalas elott elindult a rossz iranyba, nem lett volna eselye elerni. Ezt o is tudja, nem tudom minek b@szta fel igy magat. Mondanam hogy a meccsebe kerult, de enelkul is elszurta volna a gyoker.

Gyokovics - Nisikori Kej 6-1, 6-1, 6-0  :redchug:

Egyetértek. Az a pont úgy ahogy el volt veszítve, ha bekiált a vonalbíró, ha nem.

az oke, csak akkor mondhatta vna a székbíró bustanak h hiába kéred ki a challanget ha igazad van is nishikorié a pont, te meg elbaszod az utolsó lehívást

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 22, 2019, 09:50:13
az oke, csak akkor mondhatta vna a székbíró bustanak h hiába kéred ki a challanget ha igazad van is nishikorié a pont, te meg elbaszod az utolsó lehívást

Mondjuk az jogos.

De szerintem neki az fájt, hogy miért nem játsszák újra a pontot.