Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Persze hogy senki, GS-gyoztes meg vilagbajnok. Lof@sz. Top 50-es egyeniben, tornakat nyert, dontoket jatszik, es meg csak 24. Senki!

:redchug: :redchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum április 10, 2018, 13:17:56
Igazad van!! Nem is értem minek teniszezik még..Egy igazi lúzer ebbe a teniszbe vagy miben.. Neked pedig gratulálok, ez igazán szép fogás volt, nem is értem, hogy merted ennyivel tenni egy ekkora oddsot! Csak így tovább!!!!!négy!!444

Én is ennyi körül szoktam sokszor még ennél is kisebb oddsokra.  :beerchug:

https://youtu.be/IjtUnRtokYA?t=45m54s

Ez újságírói hangulatkeltés, gondolom majd jönnek a véleménycikkek is a hosszabítás.hu-n, mindig ezt csinálják. Nem hangzik el, hogy Babos egy senki, és a szövegkörnyezetbe sem illene amúgy. Mindenesetre gratula a hosszabításnak, ügyes húzás!

Senkire nem mérges, ennyit mond.

Most őszintén, ti mit vártatok a hosszabbítás.hu-tól? A minőség az elmúlt években folyamatosan csökkent, először csak a hozzászólás részen látszódott meg, ahol retardált emberek írogatták ugyanazokat a hülyeségeket napról-napra. Az értelmesebb réteg szép fokozatosan hagyta el az oldalt, sok régi tag, akinek a hozzászólásait szívesen olvasgattam, mára el is tűnt.

Aztán jött a zuhanás a cikkek minőségében is. Ahol Csatári Flóra, Kálmán Laci vagy épp Szabó Gábor cikket írhat az minden, csak nem minőségi oldal. Lehet, hogy emberként remek személyiségek, de a például utóbbi kettő közvetítésben sem erős, hát még cikkírásban. Amikor ilyen írások jelennek meg, akkor már csak fogom a fejem:
https://hosszabbitas.hu/egyeni/atletika/majd-roger-federer-halalarol-sem-fog-beszamolni-az-mti

Meg ilyen "mi lett volna ha? típusú írások, aminek megint csak sok értelme nincsen:
https://hosszabbitas.hu/tenisz/salakblog/kinek-lenne-kevesebb-grand-slam-gyozelme-ha-del-potro-nem-serult-ennyit

Én például a Kálmán Laci és Bodnár Gergő fémjelezte "szakértők" miatt hagytam fel az Eurosport magyar kerékpáros közvetítésekkel és váltottam angolra. Ég és föld a kettő. Emlékszem még pár évvel ezelőtt nem csak én, hanem még páran próbáltak twitteren a közvetítések alatt kérdezni tőlük, az egyszerűbb kérdésekre bármikor válaszoltak (hol lesz a befutó, milyen rajtszámmal indult Cavendish stb.), de amikor egy bonyolultabb kérdést kaptak, akkor inkább ignorálták a kérdezőt és a tájról kezdtek el beszélni. Az is látszik, hogy mennyire átalakult a bringás közvetítés, most már a fő csapásvonal, hol járnak a versenyzők, mik az adott régióra jellemző dolgok (ételek és italok), illetve milyen történelme van. Komolyabb eszmecsere a kerékpárról ki sem alakulhat.

A hosszabbítás is ráment a vitaindító és nézettség generáló cikkekre, szinte már csak a külföldi fordításaiknál olvashatunk minőséget, de azok meg eléggé ritkák. A többség körében ezért is sikerek még mindig, mert ők harapnak az ilyen cikkekre (pont mint az nso-nál), lehet egymást szidni, lehet beszólogatni, mert érdemi és konstruktív vitára képtelen a magyar.

Még azt sem érdemlik meg, hogy linket kapjanak tőlünk.  :D :D :D

"Újságírás" 2018!  :crazy:

Szerintem nem voltam egyértelmű. Aki látta a meccset éjfél után, az láthatta, hogy a sírból hozta vissza Muguruza a simának induló meccset, óriási erőfeszítések árán.
Nem Baboson akartam gúnyolódni (aki amúgy jellemzően csak pár kulcspontot bukott el, nem sokon múlt), hanem magamon, amiért képes voltam szutykos 1,14-ért házhoz menni a lópikuláért és az idegösszeomlás határára vinni magam. Nálam ilyen egy átlagos nap, mint a mai Barca is, sose törik meg az átok, csak néha kijön a feszültség.
Gondolom ilyenkor kell 1-2 hónap szünet. :S

Idézetet írta: Baknyúl Dátum április 11, 2018, 00:46:31
Szerintem nem voltam egyértelmű. Aki látta a meccset éjfél után, az láthatta, hogy a sírból hozta vissza Muguruza a simának induló meccset, óriási erőfeszítések árán.
Nem Baboson akartam gúnyolódni (aki amúgy jellemzően csak pár kulcspontot bukott el, nem sokon múlt), hanem magamon, amiért képes voltam szutykos 1,14-ért házhoz menni a lópikuláért és az idegösszeomlás határára vinni magam. Nálam ilyen egy átlagos nap, mint a mai Barca is, sose törik meg az átok, csak néha kijön a feszültség.
Gondolom ilyenkor kell 1-2 hónap szünet. :S

így már érthető, de valóban nagyon félre erthetően írtad..:)

kicsit néha azt érzem baboson, hogy még mindig nincs elég ombizalma, és nem tudja elhinni, hogy ő valóban képes arra, hogy akár top 10-es játékost is győzzön le, ha kell akkor a döntőben. Mindenesetre ez a döntő is szép eredmény volt számára, jár a respect neki :great:

Kokós Evans ma tér vissza az eltiltás után.  :beerchug: (Glasgow CH)
1,6~ Corrie ellen, lehet rá rakni?

Evans mellett Murray is visszaterhetett volna mar most Glasgow-ban, de meg korainak tartottak - mar megint kezdodik. Pedig egy jo Murray nem artana, foleg mert a salakot kiveve ahol Nadal meszarol, ezt a mezonyt meg a 2015-os Murray is oktatna, nemhogy a 2016-os.


Eleg szomoru hogy Babosek kikaptak. Egyreszrol megkozelithette volna a ruszkikat a vilagranglistan, masreszrol pont attol az Ostapenkotol kaptak ki, aki (hullafaradt lehetett) Vesninaval indul - legalabb - a RG-n.




Idézetet írta: alexthebest Dátum június 11, 2018, 17:37:08
Az internet szepsege  :noway:
https://twitter.com/ivokarlovic/status/1006191828700364800

Én is szoktam nekik írni, de általában lerendezem 1-2 sorban, idáig még nem mentem el. :D