Betfair...Ausztrál licens

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! A nyereménykifizetéssel van egy kis problémám, egyenlőre nem találom az erre vonatkozó opciót. Továbbá nem tudom ,hogy mihez kell az Ausztrál licens. Fontos ez egyáltalán? Ugyanis én elküldtem a személyim és a lakcímkártyám másolatát, amit nyugtáztak is,de az Ausztrál tárca felfüggesztés alatt maradt. Ha valaki tud segíteni, azt előre is köszönöm!

#1 március 08, 2009, 12:31:37, BetInvest
Idézetet írta: franta1120 Dátum március 08, 2009, 12:04:14
Sziasztok! A nyereménykifizetéssel van egy kis problémám, egyenlőre nem találom az erre vonatkozó opciót. Továbbá nem tudom ,hogy mihez kell az Ausztrál licens. Fontos ez egyáltalán? Ugyanis én elküldtem a személyim és a lakcímkártyám másolatát, amit nyugtáztak is,de az Ausztrál tárca felfüggesztés alatt maradt. Ha valaki tud segíteni, azt előre is köszönöm!

A kifizetés igénylése a My Account: Withdraws Funds from Betfair, és ott vannak további lehetőségek, hogy milyen módon kéred. (bankszámla, moneybookers stb.)
Az ausztrál licensz az külön ausztrál piaci fogadások, ezért is van külön a Betfair Australia.

No igen nekem is van problémám ezzel az asztralian licence(vagy miaz)! Játszok a betfair pokeren sztem elég jó terem nekem nagyon bevált feltöltöttem pénzt és amikor ki akartam utalni véletlenül áttettem a főszámlámról erre az ausztralian számlára csak ezzel az a baj hogy onnan nem tudom visszautalni a főszámlámra el kell küldenem hitelesítve a jogsimat a lakcímkártyám és egy közüzemi számlát szóval most így állok..sajnos  :-\

   Kössz a segítséget BetInvest! :great:

Itt le van írva, hogy mi kell ahhoz, hogy vissza rakd a főszámládra: http://kyc.betfair.com/row.html

Ha jól tudom ez arra lett kitalálva, hogy az ausztrál érdekeltségű meccsekre tudj fogadni. Pl.: az Australian Openen én is csak így tudtam fogadni. Mivel lusta voltam "validálni" el is buktam inkább a pénzem. Szerencsére csak egy pár € volt! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum március 08, 2009, 15:02:30
Itt le van írva, hogy mi kell ahhoz, hogy vissza rakd a főszámládra: http://kyc.betfair.com/row.html

Ha jól tudom ez arra lett kitalálva, hogy az ausztrál érdekeltségű meccsekre tudj fogadni. Pl.: az Australian Openen én is csak így tudtam fogadni. Mivel lusta voltam "validálni" el is buktam inkább a pénzem. Szerencsére csak egy pár € volt! ;)

csak az a baj hogy én nem tudok angolul valaki letudja fordítani nekem? ;) egyébként ha az ausztralian számlán van akkor hogy lehet fogadni én nem tudtam?!! :-\

 Boci17 próbáld itt a fordítást:http://www.webforditas.hu/forditas.php Azt hiszem a fordítás nem tökéletes,de nagy segítségedre lehet, ha nem tudsz angolul.

hi
nekem is volt austral licens problémám de sikerült megoldanom
Address Validation Procedure-ezt kell kérned irj erre a mail cimre:[email protected]
anyit elég irni hogy: please address validation Procedure ird még oda a cimedet és a felhasználoi neved
küldeni fognak levélbe postán egy kodot a papirra rá kell irnod a felhasználoi neved, sceneld be.
A jogsid,lakcimkártyád,utleveled mindkét oldalát fénymásold le, a lapra ird rá felhasználoi neved és kérj meg valami hivatalos személyt hogy hitelesitse, gyogyszerész ,tanár ,cégvezető,doktor,könyvelő(nekem haver válalkozó ö hitelesitette)rá kell irnia a nevét cimét és hogy micsoda,utána sceneld be és a kodal együtt küld vissza ide:[email protected]
a mail-ba ird bele a kodot meg a felhasználoi neved
röviden ennyi  :)

Idézetet írta: beat Dátum március 11, 2009, 00:06:29
hi
nekem is volt austral licens problémám de sikerült megoldanom
Address Validation Procedure-ezt kell kérned irj erre a mail cimre:[email protected]
anyit elég irni hogy: please address validation Procedure ird még oda a cimedet és a felhasználoi neved
küldeni fognak levélbe postán egy kodot a papirra rá kell irnod a felhasználoi neved, sceneld be.
A jogsid,lakcimkártyád,utleveled mindkét oldalát fénymásold le, a lapra ird rá felhasználoi neved és kérj meg valami hivatalos személyt hogy hitelesitse, gyogyszerész ,tanár ,cégvezető,doktor,könyvelő(nekem haver válalkozó ö hitelesitette)rá kell irnia a nevét cimét és hogy micsoda,utána sceneld be és a kodal együtt küld vissza ide:[email protected]
a mail-ba ird bele a kodot meg a felhasználoi neved
röviden ennyi  :)


csak ennyi az zsír!! köszi szépen!!! :jump2_125: a levelet már megkaptam tőlük! és akkor nem is fontos közjegyzőhöz mennem? :o akkor elviszem a tanáromhoz oszt kész vagy mondjuk a takarékszövetkezetben dolgozó személynek is jó odaadni hitelesítésre?

hi
szerintem jó, pecsét elméletileg nem kell rá de én azért nyomattam rá
az elöbb kihagytam a személyit a fénymásolatok közül

ja ,és szines jo minőségü másolat kell nekik

Idézetet írta: beat Dátum március 11, 2009, 00:06:29
hi
nekem is volt austral licens problémám de sikerült megoldanom
Address Validation Procedure-ezt kell kérned irj erre a mail cimre:[email protected]
anyit elég irni hogy: please address validation Procedure ird még oda a cimedet és a felhasználoi neved
küldeni fognak levélbe postán egy kodot a papirra rá kell irnod a felhasználoi neved, sceneld be.
A jogsid,lakcimkártyád,utleveled mindkét oldalát fénymásold le, a lapra ird rá felhasználoi neved és kérj meg valami hivatalos személyt hogy hitelesitse, gyogyszerész ,tanár ,cégvezető,doktor,könyvelő(nekem haver válalkozó ö hitelesitette)rá kell irnia a nevét cimét és hogy micsoda,utána sceneld be és a kodal együtt küld vissza ide:[email protected]
a mail-ba ird bele a kodot meg a felhasználoi neved
röviden ennyi  :)

Szia beat! Csak annyi lenne a kérdésem, hogy Austral licens nélkül van nyereménykifizetés? Egyébként küldtem mail-t a fenti címre, kaptam választ is, melyben leírják az azonosítás folyamatát, de kódot nem találtam benne. Jah,útlevelem lejárt,az probléma az azonosítás szempontjából? Válaszod előre is köszi.

hi
a kodot majd a postás viszi a cimedre egy boritékban abanvan a kód
nyereménykifizetés van ausztrál licens nélkül is,én véletlenül bele tettem a pénzem és csak ezért csináltam meg hogy feloldják
de a korodat igazolnod kell nekik,mielött kifizetést kérsz. a lejárt utlevél nemtudom hogy jo lessze enkik

Idézetet írta: beat Dátum március 15, 2009, 20:46:58
hi
a kodot majd a postás viszi a cimedre egy boritékban abanvan a kód
nyereménykifizetés van ausztrál licens nélkül is,én véletlenül bele tettem a pénzem és csak ezért csináltam meg hogy feloldják
de a korodat igazolnod kell nekik,mielött kifizetést kérsz. a lejárt utlevél nemtudom hogy jo lessze enkik

hali
A személyim és a lakcímkártyám scenelt formáját már elküldtem nekik, amit nyugtáztak is. Múlt hét vasárnapján kértem egy kifizetést a bankkártyámra,az írták 2-5 munkanap,de még semmi. Azt hittem,hogy az Austral licens miatt. Akkor legkésőbb jövő héten meg kéne érkeznie, nem de?

hi
én moneybookerst-használok, nemtudom hogy kártyára hogyan vagy mennyi idő az utalás:(