AC_28 fociblog naploja - ebbol valogatom majd...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Szelesebb valogatasom, amibol estere kb. ket meccs kerul fel a bloggomra...

Atvidaberg-Jönköping 1    @1,90   (expekt, bet 365)

Sirius-Norrköping (+2,5)    @1,80 (bet365)

Bari-Empoli 1  @2,10  (bettson, interwetten)

Väsby-Mjällby 2   @1,70 (bettson)

Kapasbol nagyon tetszenek az olaszok, plussz az Atvidaberg. Legkozelebb gondolom mar nem irom a fogadoiroda nevet, mer minek nekik reklam... ok soha nem voltak a barataink... :avid:

amitol meg elszornyedek, es ma kerulni fogom: Djurgarden, TPS turku Gefle, es picit nem hagy beken a kiszamithatatlan Aarhus aki Odense-vel jatszik... akinek mersze van, hat... tessek ellenuk...

GL barataim!  :cya:


Üdv a fórumon AC_28 és sok sikeres tippet.  :topbet_125:

Koszonom, Milan, igyekszem, hisz azer vagyunk itt... nyerjunk...  :great:

Megjottem a varosbol, erre az orromba pockolt, mint a hamupipokenek a dio... es nemsokara kezdodik...

Sparta Praha - Banik Ostrava (+2,5) @2,10

Szerintem az odds itt egy kissebb ajandek... Sparta elvileg, de nagyon csak elvileg cseh bajnok lehet, amig az Ostrava realisan meg UEFA kupas lehet... Mindketten az elozo korben lebogtek, Sparta idegenben csak egy pontot szerzett, mig ostrava elegansan otthon kikapott... Szoval ma nem ugy nez ki a fiuk csak setalgatni fognak, itt egy pont semmit se old meg egyikuknek sem... Csak pici tet, mivel a cseh liga nem az erossegem, de mivel 17.15 kor kezdenek... megprobalom...  ;D GL!!!!

Klubi 04-Kotka 1  az otthoni csapatra leesett rovid idon belul a szorzo kb 2-3 tizedet... valaki joooooooool megsozta...  :pimp: egyes???? csak info nem tipp...  :nu:

 :hanyas:

de utallom az ilyen napokat... Atvidaberg az utolso 11 percben vesziti el a 2:0 vezeteset, csehek nem jatszottak szz...t se, es kulonben is, nem eroltetem az over/undereket... Meg veszitsen a Bari, es monumentalis hetfo van utanam...  :2funny:

papirforma bejott, szoval feleslegesen ijedeztem... na majd holnap jobb napunk lesz!  :great:


Szep napot,

szoval ma a ,,szomoru hetfo" utan:

Japcsik, mer munkaba vagyok es live nezem majd, ne unatkozzak:

Shimizu-Ichihara 1

Es utana valami ezek kozul:

F.Constanta-U.Urziceni 2

Jena-Stutt.Kickers 1

YB Bern-Vaduz (+2,5)

Ängelholm-Sundsvall 1

Arsenal-Manch.Utd. (+2,5)


Valoszinu hogy a Jena, Angelholm es a BL meccs kerul majd a bloggra...

na, ma mar jobb volt valamivel...   add japcsik: szakado esoben rokton borult a papirforma... elso fel ora meg nyugodtan lestem Shimizu nyomta a pedalt, volt nehany helyzetuk, erre egy ellentamadasbol Chiba golt lo... eltunt Shimizu, szarnayai nottek a vendegcsapatnak, roviden a felido szunet utan mar 0:2 volt... es lehetett tobb is... ekkor csomagoltam csinaltam egy kavet, visszaultem, es mintha masik Shimizu-t lattam volna... hatalmas nyomas, elobujtak a csatarok, passzok megtalaltak a cimzettet, ott volt a elso hazai gol. csak egy szepseghibaja volt a dolognak, hogy mar a 80 perc futott... 5 percel kesobb... 2:2. Mivel sima eggyesem volt, tudtam mara ennyi volt... a hatralevo 5 percben hatalmas nyomas volt, de gol mar nem...

Urziceni 0:1 OK
Jena 0:0 KO
YBB 6:0 OK
Agelholm 0:1 KO
Arsenal 1:3 OK

GL!!!  :cya:

jóóóóóó reggelt, itt a szerda, ebredunk, tippelunk...  :great:

ebbol valogatom ma estere:

Skonto Riga-Olimps Riga 1

Molde-Val.Oslo 1

Kristiansand-Lilleström 1

Sandefjord-Stavanger 2

Rudar V.-Koper 1

Örgryte-Bromma 2


es egy pici meglepi, kerek 4,1 odds... szimpla europai, egygolos handicap...

Rapid B.-Otopeni X (HC-1)


ebbol valoszinuleg a Skonto, Rudar, Viking...


GL!!!!  :great:

Gud mórning szansájn...  :drak:

tegnapunk gyengebb volt mint altalaban, de nem panaszkodhatom, vegen csak a Skonto es a Viking kerult a szelvenyeimre, ebbol a Skonto volt a main tippem... enyhe plussz a rengeteg elment meccs ellenere...

Skonto 2:0 OK
Molde 0:3 KO
Kristiansand 3:0 OK
Sandefjord 3:1 KO
Rudar 0:0 KO
Orgryte 1:1 KO

Rapid Bucuresti meg tulsagosan is nyomta a pedalt... 3:0 KO

Ma igazabol nincs nagy valasztek, siman csak ket mecs amit mindenkepp jatszom is...

Gombak Utd. - Geylang 1

Sachtor - Dynamo 1

GL gyerekek!!!  :great:


Juj, de jo volt ez a csutortok...  :great:

Gombak Utd. - Geylang 1  3:1 OK

Sachtor - Dynamo 1  2:1 OK

Igaz az ukran fiuk emelgettek a vernyomasom, de jo lett a vegen minden!!!

GL fiuk!!!!! lanyok???? vannak itt????  :bigok_125:

Szep napot, juj, nehezen jott ez ma ossze... valahogy semmi olyan meccs nem volt amit ,,istenigazabol" ereznek... tul sok a taktikazas, a bajnoksagok lassan a vegere jarnak, es meg a szingapuri meccs is olyan... semmi... ott talan egyes, de nem jatszom... lesznek meg jobb meccsek... szoval ma csak ket focit vetek be, remellem a sikeres tegnap utan valami bejon ma is... Na szoval:

Osnabrück-Aachen 2

Bray-Drogheda 1

...es kaszalunk, lanyok fiuk...  GL!!!!  :great:  :cya:

 :hanyas:

na megin egy fenomenalis nap... amitol tartottam sima ugy volt, ami mellett dontottem... hat... szinten... csak forditott erdemenyben...

meg se varom az ireket... ma kesz leboges...

Osnabruck - Aachen 2:1 KO

Bray - Drogheda 0:1 KO


Szombat - Szelesebb valasztek:

St.Liege-FC Bruggy 1

Stuttgart-Wolfsburg 1

Iwata-Omiya 1

Ried-Mattersburg 1

Eskisehirspor-Antalyaspor 1


A bloggra mivel holnap elfoglalt leszek, es nem dolok bele... Stuttgart... nem hiszem el, hogy a wolfsburg nem adja meg magat... szerintem meg jomaguk is elhittek nemet bajnokok lesznek...  :fakk: mast nem, hat tevedtem... GL!!!!  :great:


Ezz, mar igen, juj, de jo szombat volt...  :great: gyonyruszep zold tenger... sose rosszabb napot...  :jump2_125:

St.Liege-FC Bruggy 1 2:0 OK

Stuttgart-Wolfsburg 1 4:1 OK

Iwata-Omiya 1 3:1 OK

Ried-Mattersburg 1 4:0 OK

Eskisehirspor-Antalyaspor 1 2:0 OK

Ma mar megyek ledoglom faradt vagyok, de holnap megin orom lesz tippelni... GL fiuk!!!!  :cya:

 :great: gondoltam, ha mar egyszer igy megy, kezdjuk a vasarnapat hajnalban egy jo tippel:

Columbus-Kansas 1


keves penzer, tuti, hogy nem tuti...  ;D GL fiuk!!!

De most mar tuti... szepen folytatjuk a weekendet... remellem ma nem romlik meg az egesz...  :great:

Columbus-Kansas 1  3:2 OK

Szep napot kolgaim!!!  :cya: