Niké

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Szeretném kipróbálni a Nilké-t. Az lenne a kérdésem, hogy van e a fórumon olyan aki már regisztrált tag ott. illetve milyen tapasztalatai vannak az irodával kapcsolatban. Továbbá az is érdekelne még, hogy magyar állampolgárként hogyan tudok regisztrálni. Az adatlapon kötelezően meg kell adni valami bankos azonosítót, de a listából csak szlovák bankokat lehet kiválasztani. Itt el is akadtam.
Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv.: Bulika84

Esztergom-Párkányi utaim során rendszeres látogatója voltam ennek az irodának, és most ránézve a honlapjukra szerintem egy sima netes irodává is lettek. Van magyar felhasználó felület, érdemes a szorzók terén szétnézni.

Köszi Bulika, hogy nyitottad ezt a topikot, szét is nézek náluk, ha jutok valamire jelzek , de sztem simán tudsz regizni, úgy veszem ki

Hali!
Szlovák telefonszámot kell venni,bszla nem kell!
Nekem is van.
Csak akkor tudok segíteni,ha legalább egyszer eljössz egy szlovák Niké irodába!!!

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, h ha Szlovákiába egy fogadóirodába  szeretnék feladni egy szelvényt akkor szükséges bármilyen előzetes regisztráció? Vagy csak átruccanok a szomszédba és kész? Ha valakinek van már tapasztalata akkor segíthetne. Előre is köszönöm!

Játszik ennél az irodánál valaki neten?
Eléggé korrekt oddsok vannak!
Ennél jobb, vagy ehhez hasonló Magyarországhoz közeli iroda: http://www.supersport.hr/ (és esetleg itt?).

Üdv

Jók a horvát irodák csak az a baj hogy a neten nem lehet rajta játszani.Vagyis lehet de állítólag ahhoz ki kell menni az irodába és ott kapsz egy kódot és utána tudsz csak otthonról játszani.

Bármelyik szlovák irodába elég átruccanni, és fogadhatsz is. Nem kell semmilyen regisztráció. Persze megint más, ha online akarsz fogadni. Ahhoz kell, helyben kötik veled a szerződést. A törvényeknek megfelelően csak szlovák bankkártyával tudsz számlát feltölteni (ezért választhatsz csak szlovák bankok közül), vagy be kell menned az irodába, és ott helyben is megteheted. Korrekteknek abszolút korrektek, a pénzem eddig mindig megkaptam. A macera csak az, hogy mivel szlovák engedély alatt mennek, a netes fogadás elméletileg nem engedélyezett a külföldieknek. Amúgy a Nike a legnagyobb szlovák iroda, piacvezető a Fortuna előtt. A határhoz közeli irodákban általában magyarul is beszélnek, és szívesen segítenek megoldani a törvényi korlátozásokat :). Ha van szlovák ismerősöd, akiben megbízol, akkor meg tényleg sima.

Én ennél a fogadóirodánál játszom! A legjobb amit eltudok képzelni persze csak akkor ha közel laksz egy ilyen irodához én 2km-re :D

Internetes fogadást akkor tudsz, ha veszel egy szlovák telefonkártyát ugyanis nekik ez a feltételük úgymond a "külföldi" fogadokkal szemben ez a kártya 9EURO egy sima szlovák T-Mobile kártya aztán bemész egy fogadóirodába ha már megvan a kártyád és ott mindent eltudsz intézni 10 napon belül teljesen aktiválnak mindent és nyomhatod neten.

Előnyei: Az online fogadásnál az egyenlegedet egy Niké fogadóirodában a legegyszerűbb feltölteni min. 10€-val ott csak alá kell írnod egy papírt és már rajta is van a számládon.
Pénzkivétel :) ülsz otthon a géped előtt nyersz 100€-t kéred a kifizetést abba a terembe ami a legközelebb van hozzád rányomsz hogy pénzkivét kifáradsz az irodába és már adják is a pénz a kezedbe :D annyi hogy a napi limit pénzkivételnél 200€
A szorzók is nagyon jók amiket kínálnak, van live fogadásuk, lóverseny ja és nincs esélyed elcasinózni a pénzt :) mert arra nincs lehetőség.

Hátrány: Eddig még nem sikerült ilyet találnom

Ha kissé nyersen írtam le és bárkinek bármi kérdése lenne az nyugodtan írjon.

én nyitnék számlát náluk,  melyik városba érdemes menni? (nem tudok szlovákul)  melyik iroda ott? cím? Bp-ről mennék
de csak egyszer mennék ki, telefonkártyát hol tudnék venni?    cím?

számlát a neten kell nyitnom ha már megvan a teloszám, majd pénz kivinni és befizetni?  vagy a számlát is meglehet nyitni ott helyben, miután megvan a sim (teloszám)?

Üdv

Olyan kérdésem lenne, h szlovákiában a helyi sportfogadó irodánál (mint magyarországon a tippmix ) lehet kosárlabda ázsia hendikeppre és over/underre fogadni?
HA valki tudja a választ azt is irja meg h mi a neve.
Előre is köszönet.

  :beerchug:

Idézetet írta: friccc Dátum november 28, 2012, 00:20:20
Üdv

Olyan kérdésem lenne, h szlovákiában a helyi sportfogadó irodánál (mint magyarországon a tippmix ) lehet kosárlabda ázsia hendikeppre és over/underre fogadni?
HA valki tudja a választ azt is irja meg h mi a neve.
Előre is köszönet.

  :beerchug:
Sima hendikeppre lehet persze most nézem pl nba mai kinálatát meccs over under is van és még játékos over-under is euroligánál ugyanigy gondolom kisebb bajnokságoknál pl-cseh nincsen,de mindent megtalálsz az oldalukon ahol magyar nyelvet is betudod állitani.

Sziasztok!
Regisztráltam a niké-re meg is jött a kártya az adatokkal,de az oldalon nem látok befizetési opciót :(
Hogyan tudok befizetni ide online?

Idézetet írta: bazsy Dátum november 12, 2013, 09:21:30
Sziasztok!
Regisztráltam a niké-re meg is jött a kártya az adatokkal,de az oldalon nem látok befizetési opciót :(
Hogyan tudok befizetni ide online?

Szia,

ha belépsz, a jobb felső sarokban van a "saját niké" arra rákattintasz, és bal oldalt lesz, hogy befizetés a számlára! Remélem tudtam segíteni  ;)

Idézetet írta: gerry Dátum november 12, 2013, 21:40:20
Szia,

ha belépsz, a jobb felső sarokban van a "saját niké" arra rákattintasz, és bal oldalt lesz, hogy befizetés a számlára! Remélem tudtam segíteni  ;)

Ok megvan köszi  :)

Sziasztok!
A papír alapú szlovák tippsor a tippmixhez képest milyen?
Azt valahol meg lehet nézni a neten?
Ha kimegyek (Komarnoba mondjuk) simán bemegyek a boltba s fogadok?
Köszi