bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

saviola8321 és 2 vendég van a témában


Használj másik böngészőt, pl. nálam a CM Browsernél működik a dolog!

Iphone-ról is be lehet hozni az asztali verziót,safri böngésző,böngésző beállítás:kocka nyílra kattintva,hozzáadás kedvencekheztől 4. opció.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum január 04, 2018, 14:21:30
Én ezt kaptam tegnap:
Egy ideje már nem láttuk a bet365 oldalán és szeretnénk újra viszontlátni Önt. Mint mindig, most is akciók és ajánlatok óriási választéka áll rendelkezésére, így szeretnénk megragadni az alkalmat, hogy felajánljunk Önnek egy ingyenes 15.000 HUF értékű bónuszt.

Ezen a hétvégén nagyszerű sportesemények közül választhat, beleértve a pénteki Liverpool v Everton, a szombati Man City v Burnley és a vasárnapi Nottinham Forest v Arsenal angol FA Kupa mérkőzéseket, valamint a spanyol Primera Liga és az olasz Serie A következő fordulóját. Miért nem használja ki ezt a remek alkalmat befizetési bónusza igényléséhez?

Egyszerűen fizessen be 1.500 HUF vagy nagyobb összegben és máris jogosultságot nyer egy 100%-os bónuszra maximum 15.000 HUF értékben.

Igazból az utóbbi 2 hónapban tényleg nem voltam túl aktív, ami a fogadást illeti, viszont mindennap nézek streameket.
Mindenesetre kicsit meglepődtem.

jó neked  ;D

Sziasztok,svedorszagba master carddal be lehet fizetni?

Közben nézem a bónuszos listát, egyből az ohmbet esetében rákattintottam a feltételekre és a legalsó sorban csak 4 + 3 országot írnak, ahol járna és mi nyilván nem vagyunk benne...

Sziasztok,azt szeretnem kerdezni h vki mar toltott fol penzt banki utalassal a bet365re,mert nem tudok feltolteni a master cardos (sved)kartyammal.

#6876 január 11, 2018, 17:18:07, Csenii
Banki átutalással lehet feltölteni pénzt, de az jó pár nap míg odaér. Skrill, neteller, paysafecard sokkal gyorsabb. Bár azoknak költségei is vannak, egyedül a paysafecardos feltöltés kerül annyiba ammenyi.
Miért nem váltasz át Visa-ra, az sokkal nemzetközibb, több helyen is elfogadják, fogadóirodáknál azt simán használhatod.

es ha banki utalassal befizetek akkor a nyeremenyt ki tudom utalni a master cardos kartyara?

Nem, csak bankszámlára tudod visszautalni. Bár nem értem miért nem tudod használni a kártyád, azt olvastam vhol hogy a külföldi mastercardokat azokat továbbra is lehet használni. De lehet hogy már ott is bevezették ezt a korlátozást, nem tudom.

Idézetet írta: Csenii Dátum január 11, 2018, 18:52:38
Nem, csak bankszámlára tudod visszautalni. Bár nem értem miért nem tudod használni a kártyád, azt olvastam vhol hogy a külföldi mastercardokat azokat továbbra is lehet használni. De lehet hogy már ott is bevezették ezt a korlátozást, nem tudom.

A bank is tilthatja, hogy a bankkártyával fogadóirodához befizethess, nálunk sem működött minden bank MC kártyájával, hiába engedte volna az iroda.

Ha mar csak 5 perc lenne hatra, de felbeszakad egy kosarmeccs, minden fogadas all! Ez milyen hulye szabaly? Nekem egy overhez 1 pont kellett volna, 45 mp-cel a vege elott, es vesztesnek irtak jova, mert felbeszakadt. Szerencsere most adtak helyette egy good will bonuszt ugyanakkora osszegben, egyszeres forgatasra, de azert hee!

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 13, 2018, 17:18:07
Ha mar csak 5 perc lenne hatra, de felbeszakad egy kosarmeccs, minden fogadas all! Ez milyen hulye szabaly? Nekem egy overhez 1 pont kellett volna, 45 mp-cel a vege elott, es vesztesnek irtak jova, mert felbeszakadt. Szerencsere most adtak helyette egy good will bonuszt ugyanakkora osszegben, egyszeres forgatasra, de azert hee!

Azt hittem ilyenkor alap, hogy visszaadják a tétet...  :crazy:

Érdekes viselkedést figyeltem meg a bet365-ön, ami eddig még nem volt tapasztaltam.
Hoki, svájci bajnoki Servette-Bern 2-1-es állásnál a vége előtt 6 perccel hirtelen levették a gólok száma (goal line) lehetőséget, épp amikor 2.1 fölé emelkedett a szorzó. Megnéztem telefonon is, és ott sem volt elérhető, ellenben az ázsiai hendikepp eredmény kimenetel igen.
Furcsa, mert nem sokkal később egyenlített a Bern, és 2-2 után hirtelen visszatették a goal line-t.
Félreértés ne essék, az összesített gólok alatt/fölött végig elérhető volt, csak a goal line amit visszavontak egy gól erejéig.
Eddig szerencsére nem tapasztaltam ilyet náluk se hokinál, se focinál, de ez most szokatlan volt, és nem is tudom hogy mi okuk lehetett. Vannak hokimeccsek, ahol a goal line egyáltalán nem is elérhető a meccs kezdetétől fogva, de ez most más volt.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum január 16, 2018, 22:41:00
Érdekes viselkedést figyeltem meg a bet365-ön, ami eddig még nem volt tapasztaltam.
Hoki, svájci bajnoki Servette-Bern 2-1-es állásnál a vége előtt 6 perccel hirtelen levették a gólok száma (goal line) lehetőséget, épp amikor 2.1 fölé emelkedett a szorzó. Megnéztem telefonon is, és ott sem volt elérhető, ellenben az ázsiai hendikepp eredmény kimenetel igen.
Furcsa, mert nem sokkal később egyenlített a Bern, és 2-2 után hirtelen visszatették a goal line-t.
Félreértés ne essék, az összesített gólok alatt/fölött végig elérhető volt, csak a goal line amit visszavontak egy gól erejéig.
Eddig szerencsére nem tapasztaltam ilyet náluk se hokinál, se focinál, de ez most szokatlan volt, és nem is tudom hogy mi okuk lehetett. Vannak hokimeccsek, ahol a goal line egyáltalán nem is elérhető a meccs kezdetétől fogva, de ez most más volt.

én is észrevettem már pár dolgot. volt a múltkor egy 3,5 under valamelyik meccsre, 75. perc körül 3 gól volt, a bet már elkönyvelte vesztesnek. a meccs végén lett is 4. gól :D


amúgy, egyre szegényesebb a kínálat. néhány éve még rengeteg meccsen lehetett élőben 0.5 , 1.5 , 2,5 overt fogadni az elején, stb. ma már tényleg csak a nagyobb bajnokságokban, angol, német, olasz, stb.   de pl. már pl. a cseh bajnokságra is csak 2,5 over fogadás van élőben meccs elején. érdekes ez. valószínűleg azt látták hogy ezekketl nyernek páran.

Mi a pöcsért van, hogy ha behívok live egy meccset, akkor sokszor bal oldalon nem tudom végiggörgetni az eseményeket egészen a legaljáig, ahol általában a tollas meg a futsal van. Tiszta idegesítő... Korábban azt hittem, hogy a régi gépem szar, így bele is törődtem, hogy kilépek a live-ból, de az új gépemnél is szarakodik. Másnál is van ez, szóval ez ilyen globális probléma, vagy csak engem szivat az élet? Sőt még a netre sem foghatom, mert most az is nagyon stabil és gyors.