bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Errol nem tudtam, egy ideje mar nem bankoltam veluk. Kivancsi vagyok a Skrill/Netellerre mikor fognak raszalni.

Hát én utóljára ha jól látom még februárban tudtam paysafecard-al tranzaktálni, de most egyáltalán nem jön be semmi érdemleges a bet365-ön.
Akkor ennyi volt , lehet emigrálni ? :D

Sziasztok! A Bet365 masnak is a kepebe tolta a fuggosegi kerdoivet? Nekem mar masodszor kellett kitoltenem (ajanlott mindenre nemmel valaszolni), kozeledik ilyenkor a korlatozas?

Tudnátok néhány alternativ linket dobni?

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 07, 2018, 15:12:53
Pedig nagyon úgy néz ki, hogy a közvetítő cég magyarországi bankszámláit pont a törvényi szabályozás miatt nem használhatják azóta.
Legalább 3 irodánál felejtették el egyszerre a raiffeisenes számlát, valószínűleg magának a cégnek jelezték, hogy Magyarországon nem hajthat végre szerencsejátékos tranzakciókat.
A külföldről indított utalásnál nem kell tudniuk a magyar szabályozásról, de a bankok azt is blokkolhatják.
Akkor ha paysafecard-al fizettem be és raiffeisenes számlám van, hogy tudok kiutalni?


Megpróbáljuk a napokban kideríteni, hogy melyik útvonal működik a ki-/befizetésre.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 07, 2018, 22:41:01
Megpróbáljuk a napokban kideríteni, hogy melyik útvonal működik a ki-/befizetésre.  ;)
És azt kitudnátok deríteni, hogy miért nincs chat? hogyan lehet velük kapcsolatba lépni?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum augusztus 07, 2018, 23:22:30
És azt kitudnátok deríteni, hogy miért nincs chat? hogyan lehet velük kapcsolatba lépni?

Én pont most chateltem velük egy jót. Nem értem nálad mi a gond, a kapcsolat alatt ott van hogy élő chat.


Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum augusztus 06, 2018, 08:00:10
Bankkártyával fizettem be majd lekértem de vissza küldték a pénzt mivel a bankom nem engedélyezte a kifizetést.
Azt mondták kérdezzem meg a bankom miért?Másnak is csináltak már ilyet?

Szia JohnnyFirpo,

Mindenekelőtt az a kérdés, hogy bankkártyával fizettél be és a kifizetésnél is ezt választottad (tehát bankkártyást)?

Illetve legyél szíves még annyit árulj el, hogy milyen kártyát használsz? Visa? Mastercard?

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum augusztus 06, 2018, 08:00:10
Bankkártyával fizettem be majd lekértem de vissza küldték a pénzt mivel a bankom nem engedélyezte a kifizetést.
Azt mondták kérdezzem meg a bankom miért?Másnak is csináltak már ilyet?
kipróbáltam, erste bank még odaadja a pénzt
csak az otp-vel nem megy?


Nálam gond nélkül megérkezik otp számlára a banki kiutalás.Mastercard befizetés bankszámlára kivét. Bárhonnan is kértem simán megjött. Volt ahonnét Viber utalással kaptam meg a pénzemet rekord idő alatt de volt olyan eset is ahol ragaszkodtak a MasterCard kartyara való kiutalashoz és az is megjött.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 08, 2018, 14:52:44
Szia JohnnyFirpo,

Mindenekelőtt az a kérdés, hogy bankkártyával fizettél be és a kifizetésnél is ezt választottad (tehát bankkártyást)?

Illetve legyél szíves még annyit árulj el, hogy milyen kártyát használsz? Visa? Mastercard?
Bankartyaval nagyreszt és csak azt tudtam valasztani banki atutalas
Swift code stb ezeket kellett megadni
Matercardot

A Mastercardról tudni kell, hogy nem engélyezi az ilyen fajta tranzakciókat (kormánybácsi felkérésére). Tehát elméletileg befizetni sem lehet vele, bár már hallottam ennek ellenkezőjét (ahogy pl. fent is írják).