Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Keskeny Károly és 1 vendég van a témában


Ma szembesültem én is ezzel,hogy nem tudok befizetni kártyával.
Szerintem,sok jót nem jelent,hogy Mo-ról nem fogadják el a visaval fizetést.


Sziasztok! segítséget kérek, több böngészővel (Chrome,Firefox, MS ) sem tudok belépni az oldalra.
Mi lehet a probléma?


Blokkolást nagyon egyszerű kikerülni. (nem vpn, nem program stb.) Akit érdekel írjon.

Idézetet írta: Predator752 Dátum január 07, 2018, 00:27:35
Blokkolást nagyon egyszerű kikerülni. (nem vpn, nem program stb.) Akit érdekel írjon.

Nyugodtan megoszthatod itt is.  ;D

Az engem is érdekelne, mert befizetni még engedett, de azóta semmilyen linken nem tudok belépni.

köszi


Azóta én is bent vagyok, de csak 20 euróval kezdtem a bónusz miatt.
Viszont most a befizetesem is bónusz számlán van és Mikor fogadni szeretnék, azt írja nincs elég pénzem pedig ott a 40 euró amit forgatni kéne :)

Ötlet?

Idézetet írta: Pari201 Dátum január 13, 2018, 13:16:18
Azóta én is bent vagyok, de csak 20 euróval kezdtem a bónusz miatt.
Viszont most a befizetesem is bónusz számlán van és Mikor fogadni szeretnék, azt írja nincs elég pénzem pedig ott a 40 euró amit forgatni kéne :)

Ötlet?

Túl alacsony oddsra próbálod feltenni?

Nem :) lemeccseltem az ügyfélszolgálattal, náluk volt a hiba, minden működik már

Nos,akkor!
Milyen feltöltési módot ajánlanátok a betfairhez?
Van skrill meg banki utalás.
Skrillnél mi ez a baromkodás?!
Tudja valaki?!


Sziasztok, érdeklődni szeretnék hogy van-e még ma olyan aki a Betfair-en fogad. Továbbá hogy mennyire legális most akkor ez, szokott gond lenni a kifizetésekkel? Előre is köszönöm a választ! :)

Idézetet írta: pityu19944 Dátum január 19, 2018, 14:46:20
Sziasztok, érdeklődni szeretnék hogy van-e még ma olyan aki a Betfair-en fogad. Továbbá hogy mennyire legális most akkor ez, szokott gond lenni a kifizetésekkel? Előre is köszönöm a választ! :)

Én még szoktam, nincs semmi gond a kifizetésekkel. Nem értem a kérdést, miért ne lenne legális? Bármelyik irodánál teljesen legálisan játszhatsz.

Én is kérdeznék, mióta változtatták meg a discount rate-t negatív irányba? Eddig ugye úgy volt a 6.5%-os jutalékból annál nagyobb kedvezmény kapott valaki, minél többször, minél nagyobb tétekkel fogadott, ám most valami megváltozott : https://en-betfair.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/414

Nézzétek meg, Magyarország egy külön táblázatot kapott, látható hogy 30000 pontig semmilyen kedvezmény nincs. Hollandia kivételével a világ összes többi országában már 1000 ponttól jár kedvezmény. 30000 pontot nem tudom hány magyar Betfair fogadó tud elérni és megtartani, de szerintem jó ha öt ilyen fogadó van az egész országban. Tehát valamiért minket valamiért rohadt igazságtalanul kezelnek, persze úgysem fogjuk megtudni hogy ennek mi az oka.



Idézetet írta: Számlája Dátum január 19, 2018, 20:14:27
Nézzétek meg, Magyarország egy külön táblázatot kapott, látható hogy 30000 pontig semmilyen kedvezmény nincs. Hollandia kivételével a világ összes többi országában már 1000 ponttól jár kedvezmény. 30000 pontot nem tudom hány magyar Betfair fogadó tud elérni és megtartani, de szerintem jó ha öt ilyen fogadó van az egész országban. Tehát valamiért minket valamiért rohadt igazságtalanul kezelnek, persze úgysem fogjuk megtudni hogy ennek mi az oka.

Ezek a kurva nyugatiak, biztosan politikai háttere van.  ;D

Befizetni be lehet viszont a Neteller nem utalja ki Magyarországra a szerencsejátékból származó pénzt. Úgyhogy baszva van az egész. Nem tudom h a Skrillnél működik e ez? Sztem kénytelen lesz egy idő múlva mindenki a hazai irodánál játszani.