Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem szóltam, közben meglett :)

Érdeklődnék, hogy itt van-e még Mastercard befizetés? Valaki a közelmúltban fizetett így be?

Idézetet írta: euro1000 Dátum november 26, 2017, 17:43:43
Érdeklődnék, hogy itt van-e még Mastercard befizetés? Valaki a közelmúltban fizetett így be?

A bankkártyás befizetés működik az Unibetnél.  ;)

Unibet TV: Gólparádés női kézilabda-vb - ÉLŐ közvetítés

A tél beálltától függetlenül, az idén forró a hangulat Németországban decemberben, hiszen már zajlik a Női Kézilabda-világbajnokság. Fogadj a meccsekre és kövesd a versenyt élőben az Unibet TV-n.



Üdv!
Unibetre szeretnék beutalni,aktív a kezdőbonuszom,skrillről fizetnék be nem látom sehol h tiltaná,akkor ezek szerint érvényes lesz a bónuszhoz?
Illetve a másik kérdésem hogy azt írja a kritériumokba h system fogadás nem számít bele a bonuszba,ez a sima kombinációs szelvényre nem vonatkozik igaz?
Tehát ha én nem egy hanem mondjuk 3 meccset rakok?!
Köszi

Idézetet írta: Hool80 Dátum december 09, 2017, 16:24:11
Üdv!
Unibetre szeretnék beutalni,aktív a kezdőbonuszom,skrillről fizetnék be nem látom sehol h tiltaná,akkor ezek szerint érvényes lesz a bónuszhoz?
Illetve a másik kérdésem hogy azt írja a kritériumokba h system fogadás nem számít bele a bonuszba,ez a sima kombinációs szelvényre nem vonatkozik igaz?
Tehát ha én nem egy hanem mondjuk 3 meccset rakok?!
Köszi

Skrillel nem igazán tudsz befizetni az Unibethez.

Unibet TV: Multisport választék- ÉLŐ közvetítések

Az ünnepek közeledte sem szünetelteti a héten a sporteseményeket. Fogadj és kövesd ezeket élőben az Unibet TV-n.



Erősnek kell lennem, mert ha most egyből válaszolok az ügyfélszolgálatnak és elmondom, mit gondolok a stílusukról és a felkészültségükről, akkor engem onnan örökre kiraknak...     ???

Végül nem válaszoltam, de mostanra megjelent egy 5000 (ötezer) ft-os ingyenes fogadás nálam, amit nem tudok mihez kötni, így az is elképzelhető, hogy így kértek elnézést az elmúlt napok levelezéséért vagy így köszönték meg, hogy "megfejtettem" a mobilról tett, de nem annak látszó fogadások titkát.
Vagy csak azt akarják, hogy végre fogjam be a pofámat.   :)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 11, 2017, 17:53:02
Végül nem válaszoltam, de mostanra megjelent egy 5000 (ötezer) ft-os ingyenes fogadás nálam, amit nem tudok mihez kötni, így az is elképzelhető, hogy így kértek elnézést az elmúlt napok levelezéséért vagy így köszönték meg, hogy "megfejtettem" a mobilról tett, de nem annak látszó fogadások titkát.
Vagy csak azt akarják, hogy végre fogjam be a pofámat.   :)

Általában ha gondok akadnak akkor azt szoktuk jelezni az irodának/irodáknak, hátha így is tudunk segíteni. A te esetedben is jeleztük, hogy valami gond van.
Az 5000 ft-os ingyenes fogadás azért jelent meg a számládon, mert hosszú ügyről volt szó, s így szerették volna ezt lezárni. Utólag is elnézést kérnek a hosszú ügy miatti kellemetlenségekért.  :ok:

Mondjuk már nem a bónusz jóváírása miatt leveleztem velük az utóbbi napokban, hanem hogy kiderüljön, miért nem látják mobilnak a mobilfogadásaimat. Ez a jövőre nézve is hasznos lehet és szerintem nem csak nekem.

Csináltunk tegnap egy "b-próbát" is, azt sem annak látták, még képeket is küldtek, mit mutat a rendszerük.
Ez mondjuk segített rájönni, hogy nekik a webes felület használata jelenti az asztali gép használatát, amit bárki ellenőrizhet maga is, ha mobilról asztali webhelyet használva lép be és ezután megnézi a beállítások/többszörös bejelentkezés menüt.
Számítógép ikon és desktop felirat lesz ott, mobil használata esetén is...
Ezt megírtam nekik, ha ezután csak annyit írnak, hogy kösz, hogy ezt jeleztem, akkor rendben is lett volna a dolog, de kicsit más jellegű volt a válasz.
Na de fátylat rá! 

Idézetet írta: Knapp Dátum december 11, 2017, 23:32:01
Mondjuk már nem a bónusz jóváírása miatt leveleztem velük az utóbbi napokban, hanem hogy kiderüljön, miért nem látják mobilnak a mobilfogadásaimat. Ez a jövőre nézve is hasznos lehet és szerintem nem csak nekem.

Csináltunk tegnap egy "b-próbát" is, azt sem annak látták, még képeket is küldtek, mit mutat a rendszerük.
Ez mondjuk segített rájönni, hogy nekik a webes felület használata jelenti az asztali gép használatát, amit bárki ellenőrizhet maga is, ha mobilról asztali webhelyet használva lép be és ezután megnézi a beállítások/többszörös bejelentkezés menüt.
Számítógép ikon és desktop felirat lesz ott, mobil használata esetén is...
Ezt megírtam nekik, ha ezután csak annyit írnak, hogy kösz, hogy ezt jeleztem, akkor rendben is lett volna a dolog, de kicsit más jellegű volt a válasz.
Na de fátylat rá!
Milyen választ kaptál? Érdekel.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 11, 2017, 23:32:01
Mondjuk már nem a bónusz jóváírása miatt leveleztem velük az utóbbi napokban, hanem hogy kiderüljön, miért nem látják mobilnak a mobilfogadásaimat. Ez a jövőre nézve is hasznos lehet és szerintem nem csak nekem.

Csináltunk tegnap egy "b-próbát" is, azt sem annak látták, még képeket is küldtek, mit mutat a rendszerük.
Ez mondjuk segített rájönni, hogy nekik a webes felület használata jelenti az asztali gép használatát, amit bárki ellenőrizhet maga is, ha mobilról asztali webhelyet használva lép be és ezután megnézi a beállítások/többszörös bejelentkezés menüt.
Számítógép ikon és desktop felirat lesz ott, mobil használata esetén is...
Ezt megírtam nekik, ha ezután csak annyit írnak, hogy kösz, hogy ezt jeleztem, akkor rendben is lett volna a dolog, de kicsit más jellegű volt a válasz.
Na de fátylat rá!

Ami még kimaradt előbbi bejegyzésemből, hogy értékelik azt, hogy építőjellegű üzeneteid vannak. Szerintem itt arra is gondoltak, hogy próbálsz ilyen esetekben segíteni, ami fontos lehet a későbbiekre nézve.
De ez csak egy feltételezés.

Unibet TV: El Clásico Karácsonyra - ÉLŐ közvetítés

A fogadóiroda saját bemondóval kínálja a hétvégi Real Madrid - Barcelona összecsapást. Fogadj és kövesd élőben az Unibet TV-n.



Unibet TV: Lendületes évkezdés - ÉLŐ közvetítések

Az új év kezdetén sincs lazsálás, a sportvilágban már teljes gőzerővel folynak az események. Fogadj és kövesd élőben mindezeket az Unibet TV-n.