Betfair kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#225 október 10, 2014, 22:25:13, benedek185
Idézetet írta: sprstar Dátum október 08, 2014, 18:53:22

És előtte kért tőled igazolvány meg számlakivonat beküldős hitelesítést, vagy simán elég volt neki, hogy amiről befizetsz, arra visszautalsz?

Ha jól rémlik személyi, lakcím és bankkártya első felének másolatát küldtem el nekik. Utána simán ki tudtam utalni MasterCard-ra minden probléma nélkül. Mondjuk arra készülj, hogy a banki utalásnál jóval több idő (4-5 munkanap, de legalább ingyenes és nem 5 euró, mint a normál banki utalás) a kártyás kiutalás.  :)

Sziasztok!

Régen voltam a BF-en, s most visszatérnék. A kifizetéssel kapcsolatban, akkor ha jól értem a "legegyszerűbb" módja, ha Skrill-ről utalok, s oda is kérem a kifizetést?

Köszi!

Idézetet írta: tturai17 Dátum október 29, 2014, 19:04:28
Sziasztok!

Régen voltam a BF-en, s most visszatérnék. A kifizetéssel kapcsolatban, akkor ha jól értem a "legegyszerűbb" módja, ha Skrill-ről utalok, s oda is kérem a kifizetést?

Köszi!

Nem csak bf-en a legegyszerűbb.

#228 október 29, 2014, 19:59:51, tturai17
Ezt most nem igazán értem...

Ja! Tehát a válasz igen, s nem csak a BF-re! Leesett! Köszi!

Sziasztok!
Ugye ha betfairnél nem váltom át ausztrál $-ra a beutalt pénzem, csak simán fogadok, akkor nem kell beküldeni semmi közjegyző által hitelesített dolgot?
És mi az a  Down Under fogadás?

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy kifizetésnél elértem azt az összeget, amit befizettem (Otp-s bankkártya), így már csak banki átutalással tudom levenni a pénzem, viszont külön ezért nem akarok fizetni. Ha nyitok egy Skirilles vagy egy Netelleres számlát, akkor ott ugye nincs ilyen jellegű korlátozás (annyit utalhatok le, amennyit befizettem)?

 

Idézetet írta: Hasitasi Dátum február 01, 2015, 23:31:45
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy kifizetésnél elértem azt az összeget, amit befizettem (Otp-s bankkártya), így már csak banki átutalással tudom levenni a pénzem, viszont külön ezért nem akarok fizetni. Ha nyitok egy Skirilles vagy egy Netelleres számlát, akkor ott ugye nincs ilyen jellegű korlátozás (annyit utalhatok le, amennyit befizettem)?


Ha jól értem akkor ugye van egy Mastercard bankkártyád, amit nem szeretnek a fogadóirodák (sem). Ha jól tudom (erősítsetek meg) akkor Visa kártyával nincs korlátozás, Skrillen pedig biztosan nincs.

Kértem kifizetést Betfairtől,és 24 óra múlva az "Activity-Account statement" menüben ez  jelent meg -  Card Reverse Withdrawal.
Miért fordították vissza?
Arra gondoltam,hogy a Withdraw Funds-ban rákattinthattam véletlenül a Reverse gombra,miután megtörtént az összeg lekérése.
Legutóbb 2015-ben volt kifizetésem,ekkor még működött.
Változott azóta valami?
A befizetés megy simán.

Köszi!

Sziasztok!

Valaki tud segíteni??
Betfairen hogy lehet kifizetést igényelni, ha még nem volt ide befizetésem??

Idézetet írta: lazanyja Dátum június 10, 2016, 00:16:32
Sziasztok!

Valaki tud segíteni??
Betfairen hogy lehet kifizetést igényelni, ha még nem volt ide befizetésem??

Sehogy! Még nagyon régen MB-re kifizettek,de az 10 éve volt. Én nem tudok olyan irodát a "nagyok" közül,akik befizetés nélkül kifizetnek. Ez már mindenhol biztonsági kérdés. Amilyen módon befizetsz,olyan módon kérhetsz kifizetést.  :ok:

Hello

"Ezt a kártyát nem lehet arra használni, hogy pénzt vegyél ki vele a számládról. Kérjük, próbálkozz egy másik kártyával. Ha további információt szeretnél, kérjük, lépj kapcsolatba a kártyakibocsátó bankoddal."

Ezt írja ki nekem a betfair amikor pénz akarok kiutalni.
Pedig MasterCardom van, és elküldtem és el is fogadták a személyi, lakcím, és kártya igazolást, megerősítést.

Nektek is volt már ilyen?
Mi lehet a gond?

Idézetet írta: milcity Dátum április 02, 2021, 17:13:25
Hello

"Ezt a kártyát nem lehet arra használni, hogy pénzt vegyél ki vele a számládról. Kérjük, próbálkozz egy másik kártyával. Ha további információt szeretnél, kérjük, lépj kapcsolatba a kártyakibocsátó bankoddal."

Ezt írja ki nekem a betfair amikor pénz akarok kiutalni.
Pedig MasterCardom van, és elküldtem és el is fogadták a személyi, lakcím, és kártya igazolást, megerősítést.

Nektek is volt már ilyen?
Mi lehet a gond?

És vele fizettél be?



#239 április 04, 2021, 20:26:39, six
Üdv sziasztok! Volna egy olyan problémám,hogy Betfairra eddig kártyával fizettem be és oda is kértem ki,most viszont már kártyára elértem a kifizetési limitet, így bevontam a Skrillt és oda utaltam ki.A Betfair számlámról eltűnt az összeg,de viszont a Skrillre 1 napja nem érkezett meg.Volt már befizetésem még régebben Skrillről.A betfairon azt írja 4 óra és 24 óra között kell hogy megérkezzen az összeg.A 24 óra már letelt...esetleg az ünnepek és hétvége miatt késhet? Próbáltam a banki utalást is,ott viszont azt irta ki,hogy invalid IBAN szám.Nem értem,mert azt adtam meg amit kell... Előre is köszi