KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszönöm! Sajnos nem oldódott meg a problémám. Újratelepítéskor elvesznek a driverek is? Ha igen, mit lenne érdemes letöltenem egy Lenovo T440p géphez (Win 10, i7-4700MQ)?

Ha hivatalosan a géphez jött a windows és recovery módban telepítetted újra, akkor valószínűleg a driverek is a helyükön vannak. Más esetben a gyártó honlapján megtalálod őket. Lehet amiatt is fagyás.

#3182 április 27, 2018, 12:47:07, petercrouch
Igen, bolti Win van a gépen. Esetleg nem tudod, hogy mi a Lenovo driver vezérlőjének a neve? Próbáltam letölteni a Lenovo Solution Centert, de csak 32-bitesre van, így meg telepíteni sem engedi. Volt egy programom vásárláskor, ahol be tudam állítani nagyjából mindent (ujjlenyomattól kezdve frissítésekig mindent), de a géphez kapott CD-t elvesztettem, a program neve meg nem ugrik be.

Szerk.: közben megtaláltam a 64-biteset is.

lenovo support oldalon az összes dolgot le tudod tölteni, csak a gép sorozatszámát kell megadnod

Köszönöm a segítségeteket, de nem sikerült továbbra sem a kliens indítása. A bet365 és a betfair leáll akkor, amikor a bejelentkezéshez szükséges részt betöltené, a WillHill meg betölti azt, de utána fagy ki. A driverek telepítése után a gép határozottan felgyorsult, szóval már ezért megérte ezzel foglalkoznom, de valószínűleg a pókerezésről lemondhatok. Köszönöm még egyszer a rám szánt időtöket!

Megkaptam végre az iPoker válaszát. Annyit érek ezzel, mint fogpiszkálóval medve ellen, de legalább elment egy jó pár órám ezzel :D


Hi x,

They confirmed that this is due to a defect related to issues with webkit that should be fixed in the next release (which we don't have a date for yet).

Unfortunately there is no known workaround that customers could use in the meantime.

Our apologies for the inconvenience.

Kind regards,

iPoker


2018  ;D

Sziasztok,

Sok irodában játszom viszont ritkán van olyan hogy bárhol is elbuknám az összes pénzt vagy kifizetést kérnék hogy 0 legyen a számlám. Van tapasztalatok olyasmiben ha valahol lenullázódunk akkor az iroda nagyobb esélyel ad befiizetési bónuszt?

Idézetet írta: Lancer Dátum május 08, 2018, 11:13:08
Sziasztok,

Sok irodában játszom viszont ritkán van olyan hogy bárhol is elbuknám az összes pénzt vagy kifizetést kérnék hogy 0 legyen a számlám. Van tapasztalatok olyasmiben ha valahol lenullázódunk akkor az iroda nagyobb esélyel ad befiizetési bónuszt?

Saját tapasztalat alapján a Sportingbet pl. igen :)

(bár olyan is volt már, hogy rengeteg pénzem volt náluk, mondjuk úgy 300E Ft, és akkor is adtak 25 %, max 75 ezres bónuszt, talán hogy még egyszer annyit befizessek, hátha elbukom..., lényeg, hogy összességében vesztő vagyok náluk, többször nulláztam már, szinte havonta adnak valami kis bónuszt. Némelyiket nem használom ki, 25 %-osakat kevésnek ítélem)

Play Store-ban hogyan tudnám egy adott app korábbi verzióját letölteni? A legfrissebbel nem kompatibilis a telefonom, korábbiak pedig nem jelennek meg a találatok között. Van megoldás?

Google-on keress rá az apk-ra, kapcsold be az ismeretlen forrásból telepítést és kész. Sajnos igy virusost is foghatsz, de más megoldás nem nagyon van. Esetleg a fejlesztőnek irhatsz, lehet elküldi neked.

A laptopon elállíthattam valamit, mert a két ctrl egyszerre "halt" meg, minden más gomb működik. Van ötlet, hogyan tudnám újra működésbe hozni?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 08, 2018, 20:19:11
A laptopon elállíthattam valamit, mert a két ctrl egyszerre "halt" meg, minden más gomb működik. Van ötlet, hogyan tudnám újra működésbe hozni?

Laptopoknál a bios-ban az fn és a ctrl billentyűket fellehet cserélni vagy állítgatni. Ezt okozhatja valami malware, ami szórakozik a gépeden.
Valahol mintha ilyenről olvastam volna pár éve, nekem volt egy olyan kémprogramom, ami az összes funkció gombot letiltotta.

Sziasztok!

Tudtok esetleg valami oldalt, ahol össze van gyűjtve, hogy egyes bajnokságoknál mik a bajnokság lebonyolításának szabályai? Pl. hány meccset játszanak, mennyi esik ki, pontegyenlőség esetén ki van előrébb, hány pontot visznek tovább play-offra, ilyesmik.

Szasztok. Beázott az okostelefonom (Samsung). Sajna rendesen nem kapcsol be, azaz történik valami, az alsó gombok világítanak, de se kép, se hang, talán a kijelző sem műxik. (Szétszedtem, szárogattam, tudom, azonnal kellett volna szervizbe menni, de már igencsak késő, itt-ott korrózió nyomai láthatóak)
Viszont kábellel PC-vel összekötve a gép lát mindent, fotókat, egyebeket, amik a telefonon vannak. Az a kérdésem, vajon a telefonon tárolt telefonszámokat így ki tudom menteni valahogy? Neten nem találok normális infót erről...
A mellékelt képen van, mit látok, ezeken a mappákon belül is tudok nézelődni.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum május 13, 2018, 16:21:47
Sziasztok!

Tudtok esetleg valami oldalt, ahol össze van gyűjtve, hogy egyes bajnokságoknál mik a bajnokság lebonyolításának szabályai? Pl. hány meccset játszanak, mennyi esik ki, pontegyenlőség esetén ki van előrébb, hány pontot visznek tovább play-offra, ilyesmik.

Lehet, hogy a leghitelesebb az illető bajnokság hivatalos weboldala, esetleg Wikipédia.