Bet365 - 15.000 Ft. Bónusz (november 13-ig!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomihmv Dátum április 22, 2010, 10:38:46
Tenisszel működik a dolog.  8) Under\overrel nem. Valahol neten láttam is leírva.

Itt is van:

http://sportfogadas.erdelylap.ro/2010/02/27/hogyan-csinaljunk-3478-eurot-ingyen/

Üdv!
A héten kíváncsiságból kipróbáltam ezt a teniszes dolgot. Kiforgattam, működött. Viszont az irodának 24 órájába se tellett , hogy rájöjjön :) Vigyázat, nem csak a bónuszként tőlük kapott összeg ugrik ilyenkor, hanem az "akcióba" befektetett saját pénzed is.

Hello
Lenne egy kérdésem. Az világos, hogy minimum 1,5ös oddson kell megjátszani a 100%-os bónuszt, de lehet élő fogadással is?

Idézetet írta: Geri22 Dátum július 04, 2011, 21:55:25
Hello
Lenne egy kérdésem. Az világos, hogy minimum 1,5ös oddson kell megjátszani a 100%-os bónuszt, de lehet élő fogadással is?

Igen.

Köszönöm, bár már igénybe vettem az élő chat-et. :)

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni hogy él-e még a 15ezres bónusz a bet365-nél?

Igen még van első befizetési bónusz!


Hellosztok!
Csupán egy feltevés, ha a kezdeti befizetést tehát az 1500Ft, úgy forgatom meg, hogy a teljes összeget felteszem 1,50nél nagyobb oddsú meccsre, tegyük fel azt bukom, akkor nem írják jóvá a bónuszt, ugye? hogy lehetne a legminimálisabbat bukni, úgy, hogy nem csinálok szembefogadást(mert ezért levonják a számládon lévő összeget), hogy megkapjam a bónuszt?

Idézetet írta: Fridrich Dátum november 03, 2011, 14:35:54
Hellosztok!
Csupán egy feltevés, ha a kezdeti befizetést tehát az 1500Ft, úgy forgatom meg, hogy a teljes összeget felteszem 1,50nél nagyobb oddsú meccsre, tegyük fel azt bukom, akkor nem írják jóvá a bónuszt, ugye? hogy lehetne a legminimálisabbat bukni, úgy, hogy nem csinálok szembefogadást(mert ezért levonják a számládon lévő összeget), hogy megkapjam a bónuszt?

Arbitrázzsal. Akár negatívval is. Vagyis a "szembefogadást" másik irodánál teszed meg. A bónuszra tudtommal nincs hatással az, hogy nyertes vagy vesztes az első fogadásod.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3386.0

Sziasztok!

Befizettem a bet365-re 2000 Ft-ot és igényeltem ezt a bónuszt. Az van a feltételekben, hogy 1,5-ös szorzóval kell megjátszani ezt a 2000-et. A kérdésem az lenne, hogy ezt egy fogadásban kell megtenni? Vagy lehet úgy is például, hogy 20-szor játszom 100 Ft-os téttel?
Remélem érthető a kérdés, és nem kérdeztem nagy hülyeséget  :)


Több fogadásból is összejöhet a 2.000 Ft.


Hát, elég trükkösen találták ki ezt a bónuszt. Két nappal ezelőtt befizettem 15000-Ft-ot, először úgy értelmeztem, hogy kombi fogadásból is összejöhet az 1.5-ös szorzó, megtettem három eseményt kombiban 1.5-el, szerencsére bejött, de a bónusz nem állt rendelkezésemre. Ezután tisztáztam az irodával, elmondták, hogy ez csak egyes fogadással működik, vagy olyan kombival, melyben van legalább egy darab 1.5-ös szorzós választás, én meg elmondtam, hogy pontosabban kéne fogalmazniuk. Így is összejött, aktív a bónusz, és azóta az egyenlegem más fogadásokkal fölkúszott 50000 Ft. közelébe, de nem csak a bónuszt nem vehetem ki, hanem a bónuszra vetített nyereséget sem. Hogy ezt megtehessem háromszor 30000 Ft-ot kell megjátszanom  min. 1.5-ös szorzóval. Ha viszont más irodánál szembeforgatok, az 9000 forintot visz el.  Mindenesetre van rá három hónapom, hogy kitaláljak valamit. Egyenlőre nem is akarok pénzt kivenni, keresek valami hosszú távon is jól működő rendszert.

A kérdésem az lenne hozzátok, hogy az említett egyenleget figyelembe véve az iroda fogadáskínálatát szem előtt tartva van-e valamilyen jól működő stratégiátok?


Idézetet írta: paszko Dátum november 21, 2011, 13:21:15
Hát, elég trükkösen találták ki ezt a bónuszt. Két nappal ezelőtt befizettem 15000-Ft-ot, először úgy értelmeztem, hogy kombi fogadásból is összejöhet az 1.5-ös szorzó, megtettem három eseményt kombiban 1.5-el, szerencsére bejött, de a bónusz nem állt rendelkezésemre. Ezután tisztáztam az irodával, elmondták, hogy ez csak egyes fogadással működik, vagy olyan kombival, melyben van legalább egy darab 1.5-ös szorzós választás, én meg elmondtam, hogy pontosabban kéne fogalmazniuk. Így is összejött, aktív a bónusz, és azóta az egyenlegem más fogadásokkal fölkúszott 50000 Ft. közelébe, de nem csak a bónuszt nem vehetem ki, hanem a bónuszra vetített nyereséget sem. Hogy ezt megtehessem háromszor 30000 Ft-ot kell megjátszanom  min. 1.5-ös szorzóval. Ha viszont más irodánál szembeforgatok, az 9000 forintot visz el.  Mindenesetre van rá három hónapom, hogy kitaláljak valamit. Egyenlőre nem is akarok pénzt kivenni, keresek valami hosszú távon is jól működő rendszert.

A kérdésem az lenne hozzátok, hogy az említett egyenleget figyelembe véve az iroda fogadáskínálatát szem előtt tartva van-e valamilyen jól működő stratégiátok?


Azt hiszem van, de nem saját :)   Olvastam itt valakinél, hogy a tenisz mérkőzéseken, az utolsó utáni gémmel is forog a bónusz ( azt hiszem ez az iroda volt).  :)  Az  a lényeg, hogy kiválasztasz egy olyan meccset, ahol már szinte tuti nem lesz több gém, és ott megfogadsz valakit. A pénzt visszakapod, és ha jól tudom a bónusz is forog. Bár azért próbáld ki, hogy tényleg így van-e..

Ahogy BVB is írja; bármilyen olyan fogadás élőben, ami már nagy valószínűséggel nem kerül lejátszásra.

Nem tudom, hogyan kell egy konkrét hozzászólásra linkelni; így ezen az oldalon lentebb található a "Rés a pajzson" módszer, ami ideális a bet365-ös bónuszforgatásra.
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=1983.615