Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na ma estére még egy kis izgulnivaló:
Murray, Andy – Querrey V+1,5hendi   2,07
Engem a Tipsarevic elleni meccsén meggyőzött az amcsi óriás hogy nagy küzdő! Itt pedig van tét.Az odds pedig túl jó a hendire,hiszen lehet nélküle is nyerne!
Querrey nyert is! Megtört a rossz sorozatom.Ezután jött még a mai német csajos Kerber koppenhágai meccse,és a kolozsvár esti mérkőzése is!(köszönet a tippekért!).

Kicsit finomítok a fogadási stratégiámon:
nyertes tipp után változatlanul 80%-ot forgatok vissza,de a 3.nyertes tipp után felezem a tétet.(matematika:nagyjából minden 4.tippem bukom,így csökkenthető a veszteség),
így bukta után a tétduplázás is csak normál tét,amivel viszont visszajön a bukott tét.
Cél a veszteség minimalizálása!
Egy táblázattal számolom hogy a havi célomhoz képest hol tartok,és aznap mennyit kell hozzá nyernem.ha megvan akkor aznap már nem fogadok többet!(türelem nagy erény!)
Csatoltam a táblát.fennt ahol most 10.000 áll át lehet írni a havi célt,és ahhoz számol,minden nap végén beírni az aznapi egyenleget(tiszta nyereség,vagy bukta esetén a bukó tétek összege minusszal),pár példát írtam bele.
Számolja másnap mennyit  kell  nyerni,és mennyi maradt a célból.ha több tippet játszol egy nap annyi felé osztani a napi célt,és odds alapján visszaszámolni a tétet.(elvárt nyereség/odds-1=tét)

Ezt meglesem, ha nem gond. Nekem is meg kéne találnom a nekem leginkább megfelelő stratégiát.

Azért tettem fel hogy más is profitáljon belőle.Papíron tesztelve.élesben most indul!
Idézetet írta: marko8608 Dátum augusztus 02, 2010, 22:32:26
Ezt meglesem, ha nem gond. Nekem is meg kéne találnom a nekem leginkább megfelelő stratégiát.


Egy angol tipster elemzése alapján.
Gasquet, R - Vliegen, K  V +1,5 szett hendikeppel.  DANGER TIPP!!
Indoklás angolul:
"Vliegen back after injury and waiting for first win in USA. Play in two tournaments on hard surface in last time - have court practise. In first match play two close sets against Marchenko and make unlucky, three sets lost against  Sweeting.
Gasquet not defend any points, lost last 5 matches on this surface.. This is hard way to take win for Gasquet - yesterday play in Switzerland Final at Gstaad courts. Go to the airport and go to the USA and play first round in other country, on the other surface. I can't image easy match for Richard.
Go with fantastic value!"
Gasquet vasárnap még svájcban játszotta a finálét(ahol kisebb sérülést is összeszedett-ezt én füzöm hozzá),
aztán irány a repülőtér, és Amerika,egy másik ország,másik "talaj",nehéz meccs lesz.
A tipster szerint Vliegenre kell fogadni.Én óvatosabb vagyok,elég a hendi is!

Megint veszélyes vízeken,mert nem szoktam felkészülési meccsekre fogadni:
08.03.20:45    Benfica - Tottenham H Döntetlen esetén a tét visszajár       1,40  :noway:    aranyszabályt szegtünk:Sose fogadj barátságos meccsekre!Megérdemeltük!
Indoklás:A Benfica jó formában van(Aston Villának 4-et rúgott),de a lényeg Redknapp dühős amiért a klub ennyi felkészülési meccset szervezet a csapatnak(biztos olvastátok a kifakadását az angol-magyar barátságos meccs miatt is-nemsokára indul a Premiere leauge,a tottenham egymás után játsza a felkészülésiket,plusz még a válogatott meccs is leterheli a behívott játékosokat,ezért a kulcsjátékosait pihenteti a Benfica ellen!

Még mára fogadtam:
Hapoel Tel Aviv-FK Aktobe továbbjutó H   1,6  :ok:
Az izraeli csapat otthon kihozza a 2 csapat közötti különbséget,és továbbjutnak
WTA San Diego    
Kirilenko, M – Nara    H   1,28  :ok:
erről a torna topicjában van már elemzés,a szépség esélyes.(a japán leányzót még nem láttam,lehet ő sem csunyácska,de a tenisz tudása biztos kevesebb :-)

Tegnapi egyenlegem +2165 volt,de vasárnapi zsinórban 4 bukó tipp után(gasquet,videoton,viking,hajduk split),volt is rá szükség.A mai nap egy Srebotnik győzelem hozott minimális pénzt,hogy a mai tervem is meglegyen a 2 fennti tippnek is jönnie kell!
A 4es bukó előtt 6 fogadás jött zsinórban(zsinórban 7 a júliusi rekord),számíthattam volna rá hogy fordul a szerencse.
De ilyen bukószérián még nem estem át,max 2-3 tipp szokott egymás után elmenni,de általában 1 rossz tip aztán megint 3-4 jó a jellemző.Ezért kell a pénzmenedzsment hogy az ilyenre se menjen rá az összes bank!

Sok sikert Laudrup! A Hapoel meccs már zsebben, Kirilenkon a sor, alább pedig egy kép Nara Kurumiról, hogy mostantól pofiról is megismerd  ;)

Nem rossz,de Kirilenko azért szebb leányzó!  ;)

Ebben teljes mértékben egyetértek veled Laudrup! Ráadásul a fogadásod is jól áll! Így tovább, Hajrá!  ;)

Ha már itt tartunk akkor ő az egyik favorit:



De ő a legjobb mind közül  :D


Ha már szépségverseny akkor a live fogadásom hőse:
Cirstea-Kvitova 1-1 szettállásnál megfogadva H  2,54 oddsal.

és ő:


ez megint tenisz:
Falla, A - Hewitt, L    V   1,38  :noway:  
kemény boritáson még mindig az egyik legjobb játékos Hewitt,és jó formában is van.
vagy mégse... én bolond még élőben is nyomtam rá az első szett végén 2es oddson hogy úgy is nyer..
Jankovic, J – Kleybanova V+1,5 set hendi   1,38  :ok:
Jankovic bokája még mindig sérült,írják az angol tipsterek,de azért a set hendi a tutti!
hendikep nélkül is jött volna.sima volt.Nekem még mindig a női tenisz fogadási mérlegem a jobb,nem is kicsivel:
férfi tenisz 54%-al jön,a női meg 84%-al! Hanyagolom is a hapsikat,ma amúgy is játszik Cirstea a román szépség,
aki kicsit zizis,de legutóbbi meccsén jól nyomta.


Ma ugyan jött 2 BL selejtező(ajax továbbjutás,Zenit győzelem),de a dinamo zagreb elvitte a hasznot...
reméljük a tenisszel pozitivban zárom a napot!
Sajna hewitt miatt negatív mérlege lett a napnak(-1500)
Pont a két vesztes tippet játszottam több pénzzel mert azokat éreztem erősebb tippnek.Van ez így!

Kezdjük merész foci tippel:
FK Qarabağ - Wisła Kraków  H  vagy H(dnb)  2,75   :ok:    :great:
kiváló odds! Az azerikeket nagyon lebecsülik a fogadóirodák,pedig idegenben nyertek egy góllal az első meccsen,az európa kupa múltjukat is elfelejtik:legyőzték már a Rosenborgot,legutóbb pedig a Metalurg Skopjet.
Itt ugye nem kell nyerniük hogy továbbmenjenek,de egy gólra nem fognak ráülni mikor eleve ők irányitottak idegenben is! Arról nem is beszélve hogy a lengyelek védősora igen hiányos(Cleber és  Gargula sérült,Glowacki eligazolt),az edző pedig kicsit lemaradt taktikailag az időben,nem a kornak megfelelő instrukciókkal játszatja a csapatot.Érthetetlen hogy miért a krakkót tekintik a meccs favoritjának mikor az azeriek idegenben is lejátszották őket a pályáról?! Szó szó a hiányzó játékosok és a szörnyű védelmi taktika minden esélyt megad a hazaiaknak előnyük növelésére! Egy döntetlen esetén pénz visszajár típussal azért ajánlott levédeni a tippet!