16% lesz jövőre az eszjéá!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Érdemes belevágni abba, hogy a Betfair-Tippmix játékban 16% veszteség alatt lehessen pénzt forgatni?
Ha már ilyen alacsony lesz jövőre a eszjéá!
A szar-rt-től számlára érkező utalást a hatóság adózott jövedelemnek tekinti!  ;D ;D ;D

Idézetet írta: ZsakFos Dátum október 20, 2010, 13:40:43
Sziasztok!

Érdemes belevágni abba, hogy a Betfair-Tippmix játékban 16% veszteség alatt lehessen pénzt forgatni?
Ha már ilyen alacsony lesz jövőre a eszjéá!
A szar-rt-től számlára érkező utalást a hatóság adózott jövedelemnek tekinti!  ;D ;D ;D

Nem. Mondjuk nem ártana, ha kifejtenéd bővebben, mire is célzol. Ha arra, hogy az adókulcs változás hatással lesz a tippmix szorzóira, akkor felejtsd el. Nem lesz hatással rá.

A gyengébbek kedvéért..

Ha sokat nyersz online sportfogadásból, eljön az az idő, amikor tisztára kellene mosni a nyereményt! Az APEH nem nagyon nyesi be a kaszinóban nyertem stb. dumát.
Ha a betfair lay-Tippmix back szisztémában 16% alá lehet nyomni a arbitrázs veszteséget, és a tippmixen legyen a nyereség, akkor érdemes megforgatni a fekete pénzeket!
Ha számlára utaltatod a nyereményt, akkor lehet 5-10% bukóval tisztára mosod a pénzed!
Vagyis van-e olyan oldal, ahol a tippmix oddsok is fel vannak tüntetve a többi online fogadó iroda oddsaival!

A tippmixet nem szokták említeni sehol ahol oddsokat hasonlítanak, legalábbis és még nem láttam ilyen helyet.

Idézetet írta: ZsakFos Dátum október 20, 2010, 14:05:06
A gyengébbek kedvéért..

Ha sokat nyersz online sportfogadásból, eljön az az idő, amikor tisztára kellene mosni a nyereményt! Az APEH nem nagyon nyesi be a kaszinóban nyertem stb. dumát.
Ha a betfair lay-Tippmix back szisztémában 16% alá lehet nyomni a arbitrázs veszteséget, és a tippmixen legyen a nyereség, akkor érdemes megforgatni a fekete pénzeket!
Ha számlára utaltatod a nyereményt, akkor lehet 5-10% bukóval tisztára mosod a pénzed!
Vagyis van-e olyan oldal, ahol a tippmix oddsok is fel vannak tüntetve a többi online fogadó iroda oddsaival!

És azt a pénz hogyan "nyomod át" betfairről tippmixre, amivel elkezded ezt az egészet? Vagy meghitelezed magadnak a későbbi átpumpálásból?
De még ha el is tudnád kezdeni valamiből, semmi garancia nincs rá, hogy sikerülni fog. Persze értem én, mindig az esélyesebb kimenetelt raknád a tippmixre. Így viszont az ottani tét lenne a nagyobb (tét alatt a betfair-nél a lay fogadás liability összegét értsd). 1,3-1,5 körüli tippmixes oddsokkal számolva ha csak minden harmadik-negyedik bukó (a betfair lay jön be), akkor kezdhetsz mindent előlről. Ha pedig ennél többet vesztesz el, akkor a tippmixes pénzed vándorol át a betfairhez, vagyis éppen ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél. A negatív arbitrázs miatt pedig lassan, de biztosan csökken a pénzed. Sok szerencsét hozzá!
Ja igen: a tippmixet sehol nem találod meg odds-összehasonlító oldalakon.

Amit én ajánlanék: Moneybookers Mastercard.

Igaza van bensonnak: a pont a Moneybookers Mastercard-nál!
Ha megérjük az euró bevezetését, egyszer talán még az automatából való felvét is ingyenes lesz. (eltérő pénznemek miatt 1,99% fee :crazy:)
Vagyis így is 1,8€/kivét marad, de az jóval kevesebb és ha üzletben vásárolsz akkor abszolút 0.

http://www.adonet.hu/archivum?action=forumok&id=686

tudtommal meg ez van ervenyben szoval teljesen felesleges ezzel foglalkozni

Mi teteje van ennek az egésznek? Mármint a kérdésnek.....

10-20-100 forintokkal nemfog az apeh rádszállni. amennyiben meg folyamatosan milliók landolnak a bankszámládon, annak meg kismillió egyszerübb "mosása" van, minthogy tippmixen szarozni. 

kb félmillióért már alapítanak neked olyan offshore céget, hogy öröm nézni.

Nembeszélve külföldi bankokon való átfutásról stbstb.

Így igazat megvallva nemértem a kérdésfeltevést. 

Ezt csak a "gyengébbek kedvéért" írtam hozzá... ;)

10-20-100 ezer forint....akart lenni