BetRedKings

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


50%-ig 20 € első befizetési bónusz

Tedd első befizetési hogy BetRedKings a betéti kód: BETBRK20, és kap egy 50%-os első befizetési bónusz € 20 (15 £, $ 30)

Felhasználási feltételek

A bónusz ajánlat található a fiók alatt aktív promóciók.
A bónusz kap csak egy betét 1-- 30 jún 2011 UKT
Ez egy 50%-os bónuszt € 20 (15 £, $ 30. A bónusz összege függ az Ön számla pénzneme). Ha befizetés € 40, kapsz 20 € azonnal a számládra. Mind a betéti és a bónusz kerül át a bónusz egyenleg és hogy a pénz nem lehet visszavonni, amíg a teljes bónusz fogadott
Játékosok kell forgalma a bónusz összege + befizetés összegét használt bónusz (Bónusz egyenleg) 4 alkalommal legalább 15 fogadást a maximális tét összege 20 € (£ 10, $ 20), mielőtt meg tudja visszavonni. A teljes bónusz tehát forgalom € 240 (£ 180, $ 360)
A játékosok kötelesek elhelyezni a fogadások esélye 2.0 vagy újabb számukra, hogy érvényes az árbevétel számítási.
Csak teljes mértékben teljesítették fogadás (pl. fogadások, amelyek eredményeként a győzelem vagy veszteség) beleszámítanak fogadási
Minimális letét $ / € / £ 10
Ön nem használhatja a bónusz egyenleg fogadni kétszer ugyanazt a játékot, pl nem lehet, hogy 2 x 20 € fogadásokat ugyanazt a játékot
Bónusz 45 napig érvényesek. Után 45 nappal, ha a fogadási kötelezettség nem fordult át az összeget a bónusz egyenleg elvész.
Erre csak egy bónusz / visszatérítés fő / háztartás / IP-cím lehetővé a hálózaton belül.
Bármilyen visszaélés az ajánlat vezet bezárása elszámolási és törlése bónusz.
Fenntartjuk a jogot, hogy szüntessék be visszavonásáról kísérletet, ha bármilyen visszaélés található.
BetRedKings nem vállal felelősséget a veszteségek használata révén a bónusz.
A bónuszok szánt szabadidős játékosok csak és BetRedKings is saját belátása szerint korlátozza a jogosultságot az ügyfelek, hogy részt vegyenek bármely ajánlatot.
Első befizetési bónusz kizárja a következőket: Világbajnokság (győztes), System fogadások és AntePost Lóverseny.
Ez az ajánlat nem tartalmazza az összes játékos a következő országokból: Oroszország, Magyarország, Bulgária, Lettország, Litvánia, Észtország, Grúzia, Fehéroroszország, Románia, Lengyelország és Ukrajna
BetRedKings fenntartja magának a jogot, hogy a feltételek ezt a promóciót bármikor, és az Ön felelőssége, hogy rendszeresen ellenőrizze itt a változásokat és frissítéseket.
Standard feltételek alkalmazása
BetRedKings fenntartja magának a jogot, hogy korlátozza a jogosultságot az ügyfél, hogy részt vegyenek a promóció vagy kizárjon játékosokat a promóció bármilyen okból, vagy visszavonja az ajánlatot bármikor. Nem levelezést is lépett.

Na én is kaptam tőlük emailt, ma éjjel a határidő a befizetéshez, de gondoltam, azért átfutom az apró bötűket:
meg is akadt a szemem ezen:

"This offer excludes all players from the following countries: Russia, Hungary, Bulgaria, Latvia, Lithuania, Estonia, Georgia, Belarus, Romania, Poland, and Ukraine"

De akkor hogy van képük névre szól ajánlatot küldeni az email-címemre?
Eh...

Focinál a Home/Away fogadás a Draw no bet-et akarná jelenteni?

Az lehet hazai vezet, vendég nyer..
ha egy példát tudsz mutatni..

Közben megfejtettem Draw no bet.

Az ajánlat szövege igy van magyarul a honlapjukon, vagy ez Google translate? :D

#6 augusztus 12, 2011, 00:24:22, manyman
promóciók


Az oddsportal.com-on akadtam véletlenül erre az ajánlatra (azt hiszem, a többi iroda nevére is érdemes lenne rákattintanom időnként), szerintem korrekt.

Nekem sajna már nem aktuális, de betredkings szűzeknek ajánlható:

http://www.betredkings.com/terms/op40.html

Csak március 31-ig az OP40 kóddal 40 euróra 100%-os befizetés bónusz.
Utána 240 eurót kell max. 24 euró/fogadásonként legalább 2-es szorzón megforgatni 45 napon belül.

Csak az ukránok vannak kizárva ebből a promóból.

Azért fussátok át az apró bötűket!   ;)


Idézetet írta: Knapp Dátum március 23, 2012, 04:08:16
Az oddsportal.com-on akadtam véletlenül erre az ajánlatra (azt hiszem, a többi iroda nevére is érdemes lenne rákattintanom időnként), szerintem korrekt.

Nekem sajna már nem aktuális, de betredkings szűzeknek ajánlható:

http://www.betredkings.com/terms/op40.html

Csak március 31-ig az OP40 kóddal 40 euróra 100%-os befizetés bónusz.
Utána 240 eurót kell max. 24 euró/fogadásonként legalább 2-es szorzón megforgatni 45 napon belül.

Csak az ukránok vannak kizárva ebből a promóból.

Azért fussátok át az apró bötűket!   ;)

Ezt az OP40 kódot nem tudod hol kellett volna beírnom? A regisztráció ill. a befizetés során semmilyen erre vonatkozó opció nem volt. Köszi.

Az oddsportal.com-ról regisztráltál, mert azoknak van a bónusz, ha jól néztem.
Megbízható iroda amúgy a betredkings?

Idézetet írta: bookiekilla Dátum március 23, 2012, 15:17:11
Ezt az OP40 kódot nem tudod hol kellett volna beírnom? A regisztráció ill. a befizetés során semmilyen erre vonatkozó opció nem volt. Köszi.

Az első mondatban azt írja, hogy a számla, aktív promóciók alatt találod.

Ha megvan, kérlek írd már meg, mert lehet én is kipróbálom!

Sok információm nincs az oldalról.
Én egyszer azért nyitottam számlát, mert ez egy másik oldalon futó tippjátékban való részvételhez kellett.
Akkor nem volt aktív kezdő bónuszuk, nem is fizettem be hozzájuk pénzt, nyerni meg nem sikerült...
Tavaly decemberben viszont küldtek valami élő fogadás bónuszt, az miatt befizettem, kiforgattam és gond nélkül ki is utalták...

A póker akcióikról folyamatosan jön hírlevél, de az engem nem érint.

Viszont az oldalon található promóciók érdekesek, ahogy nézem.
A "win away" pl. egy kis arbitrázs az ügyeseknek.

#12 március 26, 2012, 18:28:22, csacsi1899
Idézetet írta: Knapp Dátum március 26, 2012, 18:16:19
A "win away" pl. egy kis arbitrázs az ügyeseknek.

Erről írhatnál egy pár sort, hogy pontosan mi is ez.

Illetve - mivel nem nagyon akarok élesben játszani náluk - te, mint a bónuszkiforgatások nagymestere, mit ajánlanál ezen bónusz legoptimálisabb kiszedéséhez...?  :)

edit: közben megtaláltam a promócióknál a win awayt.
jól értelmezem, ha egy héten 3szor fogadok, akkor minden héten játszhatok egy win awy meccset?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 26, 2012, 18:21:53
Erről írhatnál egy pár sort, hogy pontosan mi is ez.

Illetve - mivel nem nagyon akarok élesben játszani náluk - te, mint a bónuszkiforgatások nagymestere, mit ajánlanál ezen bónusz legoptimálisabb kiszedéséhez...?  :)

edit: közben megtaláltam a promócióknál a win awayt.
jól értelmezem, ha egy héten 3szor fogadok, akkor minden héten játszhatok egy win awy meccset?

Megnéztem, a befizetéseknél lehet megadni a bónusz kódot, de a moneybookers esetén nem jár bónusz, ezért nem mutatja...

Viszont a "win away" játszható ilyenkor is, ha jól értem.
Még nem próbáltam, de ha jól értem, akkor az új játékosok, illetve a régiek közül azok, akik az adott héten legalább 3 fogadást megtettek, vehetnek részt ebben a játékban.

A kiválasztott meccsek közül, ha a vendég győzelemre fogadsz és hazai győzelem lesz a meccsen, akkor visszajár a téted. (ha döntetlen, akkor nem)

Még nem matekoztam végig, de kb.:
Wigan - Stoke

Betredkings: V 2.66-os szorzó a maximális 20 euróval (az egyszerűség kedvéért 6000 ft a továbbiakban)
lehetséges nyeremény: 15 960 ft  (6000 x 2,66)

bwin: D 3.2, 5000 ft-tal játszva  (képlet: 15 960 / 3.2 = 4987 ft, de 5000-ért játszunk, nehogy arbitrázsnak tűnjön. :)  )
lehetséges nyeremény: 16 000 ft (5000 x 3,2)

bet365: H 2,7, 3700 ft-tal játszva
képlet: 16 000 (az elvárt nyeremény) - 6000 (ez visszajön a betredkings-nél, ha nem V a meccs) = 10 000
10 000 / 2,7 = 3 703 ft


Tehát:
ha hazai győzelem születik
- betredkings egyenleg 0
- bwin egyenleg -5000
- bet365 egyenleg +6300
Összesen: +1300

Döntetlen esetén
- betredkings egyenleg - 6000
- bwin egyenleg +11000
- bet365 egyenleg -3700
Összesen: +1300

"V" esetén:
- betredkings egyenleg +9960
- bwin -5000
- bet365 -3700
Összesen: +1260

14 700 ft-os összbefektetésre 1300 ft garantált haszon.

Hja, az 1X ugyanannál az irodánál is játszható, de ne a betredkings legyen az.  :)



Köszi szépen a részletes leírást Knapp!

Közben megtaláltom a nagyon hosszú terms and conditionsban, hogy tényleg nem jár bónusz az MB befizetés után.
Azért nem túl korrekt, hogy ezt nem írják le az alap bónusz feltételeknél, csak hivatkoznak a részletes feltételekre...  :noway: