BetRedKings

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van még valami fontos info a részletes infoban, ami nincs benne az alapban? Azt átnéztem, de nem vagyok profi angolos.

Idézetet írta: norbi33 Dátum március 26, 2012, 22:08:02
Van még valami fontos info a részletes infoban, ami nincs benne az alapban? Azt átnéztem, de nem vagyok profi angolos.

Megmondom őszintén, csak azt a részt kerestem, ahol a MB befizetés, és a bónusz kapcsolatát taglalják. A többit csak átgörgettem, szóval nem tudom.

Csacsi1899 fizettél be a bónuszkóddal? Ha igen minden simán ment, megkaptad? Esetleg valakinek van már pozitív tapasztalata? Gondolkodom a befizetésen.

Idézetet írta: norbi33 Dátum március 28, 2012, 17:32:05
Csacsi1899 fizettél be a bónuszkóddal? Ha igen minden simán ment, megkaptad? Esetleg valakinek van már pozitív tapasztalata? Gondolkodom a befizetésen.

Nem fizettem be, mert ugye MB kilőve, átutalással meg nem akartam.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 28, 2012, 17:34:50
Nem fizettem be, mert ugye MB kilőve, átutalással meg nem akartam.

Bankkártyás befizetésnél is működik elvileg a bónusz.
Ha meg nem írják jóvá befizetés után - bár szerintem az oddsportal elég komoly oldal -, akkor lehet is indítani a visszautalást!   ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 28, 2012, 22:27:39
Bankkártyás befizetésnél is működik elvileg a bónusz.
Ha meg nem írják jóvá befizetés után - bár szerintem az oddsportal elég komoly oldal -, akkor lehet is indítani a visszautalást!   ;)

Én is erre gondoltam, köszi! Ma próba.

#21 március 31, 2012, 16:23:40, csacsi1899
Idézetet írta: norbi33 Dátum március 29, 2012, 06:49:03
Én is erre gondoltam, köszi! Ma próba.

Sikerült? hová kell írni a promo kódot?
Mivel évek óta csak MB-t használok, jól gondolom, hogy a bankártyás befizetés azonnal megjelenik a számlán?

közben rájöttem, hogy mivel K&H dombornyomott mastercardom van, azzal nem fogok tudni befizetni ma úgysem... Na nembaj...

Igen sikerült, azonnal megjelent a számlán. Egy gond van vele, csak 2-nél nagyobb oddsot lehet csak megtenni. Nem a számlán jelent meg a pénz, hanem bónuszként a teljes összeg. De majd lesz valami.

Egy kis összefoglalás az irodáról:

Választék, oddsok kb. közepes, az AH oddsok itt is magasabbak a többi fogadási típushoz képest (pl. a mai BM-RM meccsre 1X2 payout: 93,5%, AH payout: 94,5-95% között). Bónuszforgatást számolják. Két dolog, amit negatívumként találtam: 1. többször is előfordult, hogy hiába kattintgattam a kiválasztott oddsra, nem rakta rá a szelvényre, vagy csak nagy nehezen, késve. 2. a kifizetés elég érdekes, előbb ugyanis át kell mozgatni a pénzt a póker számlára, és csak utána lehet kifizetést igényelni  :o. Iratokat nem kértek, nem egész két nap alatt érkezett meg a pénz.

Sikerült nekem is szépen kiforgatni a bonuszt ,50$ ---248$még pont időben .
Így kaptam a hétvégére +20$ freebetet a Chelesa meccsre..
Tényleg vicces volt a kifizetés a poker kanyarral :D

Betredkings-nél  a "Mindkét csapat gólt lő" opció csak élőben jelenik meg?


Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék. A YouPokerCash-en szereztem 25$ ingyen pókertőkét a RedKings-re, amiből átutaltam 10-et a BetRedKings-re és igénybe vettem a 100% bónuszt így 20 $ lett bónuszként. Elolvastam a feltételeket és ezt találtam:

A játékosoknak a Bónusz összeget + Befizetett összeget, amely bónuszként lett felhasználva (Bónusz egyenleg), 4-szer kell megforgatni, legalább 10 fogadáson, maximum 25€-os (20£, 30$) fogadási összeggel, mielőtt kifizetést igényelhetnek. Tehát az egész bónusz teljesítésének feltétele 200€ (160£, 240$)

Közben elértem a 80$ fogadást (18 fogadás révén), a Turnover left 0-án és még se tudok hozzányúlni, még mindig bónuszként kezeli. Akkor most 240$ kell vagy hogy van ez és mégis milyen számolás alapján jött ki a 240?

Előre is köszi

Jól gondolom, hogy Moneybookers-ös mastercarddal nem lehet befizetni? :D Kipróbálnám, de még nem érkezett meg.

Azt irják az mb oldalon, hogy nem lehet szerencsejátékra használni a kártyát.