Licipityu fogadásai....

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagyon jól sült el ez a mai planicai verseny. Aránylag kellemes szélviszonyok voltak és elég szépen jöttek a számításaim.
9 jó tipp,2 rossz.

NEGATÍVUMOK
Fannemel egész szezonban gyengélkedik,erre fel ma két elég jó ugrást összerakott. Tepes vs Kranjec mondjuk elég lutri volt így utólag átgondolva,mivel egyikőjüket sem láttam egész éven ugrani.

POZITÍVUMOK
A kilenc jó tipp önmagáért beszél. Külön öröm h Freitag milyen jó formában ugrik és éreztem h ma jó lehet,a 2,68-as szorzó elég easy volt így. Nem is értettem a bukikat. Stoch embertelen,Robert "Repülő Bajusz" Johansson pont a szülinapján nem ugrott olyan jól,de így is megcsípte a 4. helyezést. Kot gyenge,Forfang nagyon jó-meg is lett a második hely. Junshironak nem volt vetélytárs Kornilov. :great:

Holnap csapatverseny. Nem lesznek ilyen jó szorzók mint ma. Lehet ki is hagyom,h majd vasárnapra összpontosítsunk az újabb egyéni versenyre. :cya:..Soha rosszabb napot... :ok:

Hát elérkeztünk a szezon utolsó versenyéhez, a második egyéni verseny a planicai repülősáncon. Jöjjenek is a tippek:

Planica HS240

Tande-Kraft                     1    1,37
Granerud-Kot                  1    1,55
J.Kobayashi-Leyhe           1    1,55
Stoch                           1-3   1,50
Forfang                        1-6   1,35
Tande-Forfang                1    1,70
Kasai-Amman                 1    1,45
Kubacki-Wellinger            1    1,45
Freitag-Stjernen             1     1,44

Maxoljuk ki az uccsó versenyt az idén... :cya:

#467 április 03, 2018, 20:35:29, jalo14
Angol PL:

Chelsea-Spurs         vendég csapat sárga lapjai  1,5+            1,4

#468 április 10, 2018, 08:10:34, jalo14
Mai BL:

Sevilla-Bayern        ki kap több sárgát:Sevilla              2,1

:noway:

#469 október 04, 2018, 23:13:15, jalo14
Kedvet kaptam ma egy kis góllövő tipphez:

Ever Banega ma betalál az EL meccsen            4,40

Ő a tizifelelős a sevillai csapatban....szóval miért ne.:)

#470 október 21, 2018, 13:33:00, jalo14
Megyünk tovább góllövőkre:

Cardiff-Fullham      A. Mitrovic ma betalál    2,5

Csináld meg szerb fiú... ;)


:bash:

#471 október 23, 2018, 07:53:19, jalo14
Megfogyva bár de törve nem:

Gladbach-Mainz        Plea gólt szerez     2,2

4:0..Plea off... :bash:

#472 október 24, 2018, 19:20:46, jalo14
Pár BL góllövőre fogadok:

Isco            2,15
Ramos         3,60
Sterling       2,20
Ziyech         4,0

Dzeko          1,9
CR               2,3

Szűk 3 óra múlva okosabb leszek... :laugh:

:crazy:

#473 október 24, 2018, 23:13:57, jalo14
Oké,ez most vmiért nem megy nem is erőltetem tovább,deee...forditsuk meg a dolgot ma:

Ki nem szerez ma gólt?

Suarez              1,61
Neymár             1,67

Firmino             1,96

Lássuk a medvét... :laugh:

#474 március 16, 2019, 15:30:26, jalo14
Mai nappal végre kezdetét veszi a kedvenc téli sportágam...a siugrás Világkupa(VK) a wislai helyszinen indul a mai kvalival. :great:

Nézzünk néhány tippet az idény végső helyezéseire illetve H2H fogadásokat:

Kasai-Koudelka                               2            1,55
Geiger-Leyhe                                  1            1,40
R.Johansson-Forfang                       1            1,65
Freitag nyer min. 1 VK versenyt                     1,50
Johannson nyer min 1 VK versenyt                 1,50
Tande nyer min 1 VK versenyt                        1,45
Stoch nyeri a VK-t                        NEM           1,70

Egyenlőre ennyi lenne,ezek long term fogadások de van ami már idény közben is sülhet. Ma lesz kvali,azt még kihagyjuk. Nem tudni nagyon a formát,kivárásra játszunk és megnézük a mai kvalit majd abból kifolyólag a holnapi versenyre már hozok tippeket. Let' s go.:)

#475 november 17, 2018, 23:31:09, jalo14
Mai napon a csapatversenyt rendezik Wislában,holnapi nap lesz az egyéni verseny. Nézzünk néhány bemelegítő tippet mára:

Kraft lesz a legjobb osztrák?                  NEM           2,06
Németország 1.-2.                                     1           1,35

Németország-Lengyelország                       1            1,45

Egyenlőre ennyi lenne. Szezon első versenye tehát próba szinten a tétekkel. Délután 16:00-ugrás. :cya:

A mai nap margójára:

-a német csapatot vártam volna az élre de Kamil Stoch újra beast módban nyomja igy csak 11 pont volt a különbség a két csapat között,sajnos a lengyelek javára... :crazy:
-Krafttal kapcsolatban nem tévedtem és tényleg nem ő volt a legjobb osztrák sőt-mind a három másik osztrák srác megelőzte... :great: :great:

Elégedett szezonkezdés.Holnap egyéni.Akikre oda kell figyelni: Stoch valszeg elől lesz,az osztrák Daniel Huber a nyári GP formát áthozta télre is ahogy az orosz langaléta Klimov is.Zyla,Leyhe még ott lesznek a tizben. Szorzók még nincsenek. Amint lesznek hozom a tippeket. :cya:

#477 november 18, 2018, 17:48:21, jalo14
Ma délután 15:00 - wislai egyéni verseny,nézzük a tippeket:

Polasek-Koudelka                            1    1,75
Wolny-J.Kobayashi                          1    1,75
Leyhe-Kubacki                                1    1,50
Huber                                        1-15   1,30
Stoch                                         1-3     1,37

Stoch-Kubacki                               1     1,32
Huber-Hayboeck                            1     1,45

Forfang-Fannemel                          2     1,98

Mára ennyi lesz,délután várjuk a srácokat.. :cya:

Vegyes érzelmekkel kell h kiértékeljem ezt a mai napot.

Negatívum:
-Stoch elrontotta,nem jellemző rá.Első helyre vártam,biztosításként dobogót tettem és mi lett a vége? Negyedik hely...0,3(!!) ponttal lemaradva a harmadik japántól. Bosszantó,nagyon az. Forfang-Fannemel csata ki ki meccs volt. Kicsivel esélyesebbnek véltem Fannemelt,Forfang viszont jobban ugrott. A lengyel Wolnynak sem sikerült jól ez a nap,a tegnapi nap után rosszabbul ugrott,ezt kihasználta a ma jól ugró Junshiro. Nem vagyok elégett. Főleg Stoch hibája bosszant+Huber sem tudta a tegnapi formáját megismételni. :noway:

Pozitívum:
-Polasek győzelme Koudelka felett value volt,az volt az egyik legerősebb tippem mára. Szépen jött is. Az egykori junior világbajnokkal továbbra is számolni kell-legalább is a csehek között eddig magasan a legjobb. A német Leyhe karrierje legjobb helyezését érte el ezzel a második hellyel-simán verte a lengyel rút fiút. Ahogy Kamil is simán megelőzte Kubat. Hayboeck ma betlizett,így nem volt kérdés h Huber megelőzi. :ok:

Összeségében nem jó napot zártam. 50 %-os találati arány.Elég tré,de hát nincs mit tenni. Még jó hogy toltam egy Klimov wint élőben 2,00 szorzóért-az tette szebbé a napom.Levonjuk a következtetést és várjuk a következő versenyt a finn Rukkában jövő héten.  :cya:

#479 november 20, 2018, 18:55:08, jalo14
Addig mig nincs ugrás elszórakoztatom magam egy kis tenisszel: :D

Krawietz Kevin - Mager Gianluca              Krawietz    1.42    

:great: