SBOBET

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lehetnyerek Dátum június 26, 2016, 07:32:00
Sziasztok! Itt fogadnak még magyarokat?
Hipp-hopp korlátozzák a felhasználókat?

Zenmate-el megy jelenleg csak, de amúgy fogadnak tudtommal.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum július 05, 2016, 23:55:36
Zenmate-el megy jelenleg csak, de amúgy fogadnak tudtommal.

Köszi! Végül a http://www.sbobetasia.com/euro linken keresztül megtaláltam őket!
Lehet én vagyok vaksi, de hol tudok megköszönni hozzászólást? :)

itt lehet megköszönni, jobb felső sarokban

Nekem olyan nincs, de azert koszi :)

Remélem, az sbobet nem vonul ki Magyarországról a 188bethez hasonlóan, mert frankó iroda.

Idézetet írta: lehetnyerek Dátum július 06, 2016, 15:36:54
Köszi! Végül a http://www.sbobetasia.com/euro linken keresztül megtaláltam őket!
Lehet én vagyok vaksi, de hol tudok megköszönni hozzászólást? :)

Úgy tudom, kell hozzá bizonyos számú hozzászólás.

Amikor regisztrálni akarok, akkor kér egy Country of Nationality-t, és kér egy Country of Residence-t. Előbbinél lehet Hungary-t választani, másodiknál nem. Ez most azt jelenti, hogy felejtsem el, és Magyarországról nem fogadnak új tagokat, vagy ez csak látszat, és ha kiválasztom a Residence-nél pl hogy Austria, akkor utána játszhatok, és hitelesítik is a számlám? Valaki regisztrált hozzájuk mostanában?

#52 szeptember 13, 2017, 15:58:13, Wonder68
Engem épp tegnap rugtak ki, mert több mint fél évig inaktiv voltam,
És kezdték rá tenni a -5 eurókat havonta...
  :noway:

Cseten beszéltem velük. Magyarokat sajnos már nem fogadnak.

Idézetet írta: CsabaZs Dátum szeptember 14, 2017, 08:49:49
Cseten beszéltem velük. Magyarokat sajnos már nem fogadnak.

Érdekes mert én vagyok ott, igaz évekkel ezelőtt regeltem be. Ezek szerint aki ott van az maradhat.

Aki esetleg még van náluk ma vegye ki a pénzét, az összes magyar ügyfelet kiteszik, ma jött email. A függőben lévő mega hosszú távú fogadások érvényesek, azokat kifizetik.

"It is with regret that we wish to advise you that we are no longer able to continue to offer you the betting services with SBOBET. 
This unfortunate circumstance has been brought about by the changes to the legislation in your country of residence with regard to online gambling. Unfortunately it will now be necessary to close your SBOBET Account.Please note that with effect from 30th January 2018 betting and depositing of funds on SBOBET Account has been suspended.
However all outstanding bets already placed by yourself for events scheduled after 30th January 2018 will not be affected and will be settled once they have been determined. In this event, your Account will remain available for log in after 30th January 2018 solely for the purposes of withdrawal of funds but no further betting can be carried out.

If you have any funds remaining in your SBOBET Account, the Account will remain accessible to you for the purposes of withdrawing funds. Kindly log in, check your balance and make your withdrawal request immediately.

For Accounts with no outstanding bets, if we do not receive a withdrawal request by 15th February 2018, it will be necessary for us to close your SBOBET Account and thereafter subject to the compliance of our withdrawal requirements, arrange for the remaining funds to be returned to you via your current nominated payment option."