Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#2100 június 11, 2018, 10:33:16, Nyuszika10
"Sokaknak a sportfogadás nem több mint egy időtöltés, hobbi, vagy csupán azért fogadnak, hogy izgalmasabbá tegyék maguk számára az adott mérkőzést, versenyt. Vannak azonban, akik számára ez egy remekül jövedelmező biznisz, vígan megélnek belőle és eltartják a családjukat is. Mindenkire igaz, hogy rövid idő alatt a lehető legnagyobb haszonra szeretne szert tenni, ez viszont minden esetben kockázattal jár. A tippmix esetében is megvan a lehetősége annak, hogy akár egy órán belül óriási pénzre tegyél szert. Sokféle szisztéma áll rendelkezésére, az egyik ilyen a parlay stratégia."

Nem tudom hogy honnan vetted ezt a reklámszöveget,nem kéne ilyenekkel etetni az újoncokat. Tele van ordas hazugságokkal és felelőtlen ígérgetésekkel.  :noway:

Idézetet írta: Tomikaa Dátum június 09, 2018, 19:01:45
Pinnacle, maxbet, sbobet, sportingbet
A sbobet nem fogad magyar ügyfeleket, a maxbetről még nem hallottam, de most, hogy utánanéztem az sem fogad magyarokat, ráadásul csak szerb nyekven van. A pinnacle, ha jól tudom nem enged mindenre kombi fogadást tenni.
Amint azt  adamv.qwertz is leírta kombi fogadást nem igazán érdemes tenni. Kivéve ha a bónusz forgatáshoz elő van írva, bár akkor is meggondolandó.

#2102 június 11, 2018, 15:54:15, SPF Admin
Elnézést kérek, természetesen nem én találtam ki ezt a szöveget. kispalfy-val ellentétben én nem vagyok rest a google-t használni, kb. 5 másodpercembe került, és bemásoltam neki ide.

Sziasztok!
Nem olyan régen találtam rá erre az oldalra és a fórumra is, most próbálok minél többet elolvasni a hozzászólásokból, mert az apróságok összeszedésén van a lényeg.
Elmondom a saját rövid sztorimat és a tanulságomat sportfogadás témában, mindenki okulására.

Márciusban lódultam neki a sportfogadásnak. Nem vagyok rossz anyagi helyzetben, így a rávaló megvolt, sajnos több is, mint rávaló. Élettapasztalatom is megvan, hiszen 50 éven túl vagyok már, de sajnos a fogadási tapasztalatom nulla volt. Sorozatban buktam, nagyobb összegeket. összesen 380.000 Ft-ot játszottam el kb. két hónap alatt, közben néhányszor nyertem is, volt, hogy 160.000-et, de a végén, ennél az elbukott összegnél megálltam.
Ekkor kezdtem el stratégiákon agyalni, elemezgetni, tervezgetni, magyarul ekkor kezdtem el gondolkodni. A sorrenddel van a baj, ennek kellett volna megelőznie a játékot, de mindegy.
Taktikáimban volt minden, sima egyes, kötéses, Martingale, Fibonacci stb. mindenek bukta lett a vége.
Május elején leálltam, terveim szerint novemberben kezdem újra, addigra kitalálom, hogyan és ez ügyben már jó úton vagyok.

Hosszú órákat töltök ismeretszerzéssel, tesztelgetéssel, matekozással. Egy valamit biztosan kijelenthetek.
Alapos tippeléssel, esélylatolgatásokkal tartósan pénzt keresni nem lehet, mindegy, milyen módszered van, ha ki akarod találni az eredményt, az NEM FOG SIKERÜLNI. Lehet, hogy néha igen, szerencsésebbek esetén többször is, de ez csak arra lesz jó, hogy még jobban belelovalld magad, elbizakodottá tesz, ez pedig megágyaz a végső bukásnak.
Vannak páran, akik milliókat nyernek kis összeggel, sokkal nagyobb az esély sportfogadáson nyerni, mint Lottón, Kenón stb., de az esély még mindig rettentő kicsi, vagy akkora pénz kell hozzá, amennyi ha nekem lenne, nem játszanék, mert minek...

Egy szó mint száz, kijelenthető, hogy a fogadóirodákat tippekkel megverni lehetelen, egyetlen mód hozhat sikert.
Ez pedig a matematika alkalmazása.

El kell érni, hogy a siker a lehető legkisebb százalékban függjön a szerencsés tipptől, sokkal inkább a matematika, a valószínűségszámítás biztosítsa a nyerést.

A bukmékerek azért nyereségesek, mert az emberi természetre épít, arra, hogy "Majd én eltalálom!" Mert ez annyira izgalmas és sikerekkel kecsegtet. Játszani jó, és az ember szereti a játékot. A nagy odds-ok megszédítenek, sugallják a könnyű pénzszerzés lehetőségét.

Én csak azt szeretném ajánlani mindenkinek, helyezze előtérbe a matekot.

Mint mondtam, 6-7 hónapot szánok a felkészülésre és a gondolkodásra, a tesztelésre...sok módszert próbáltam eddig is és dobtam el, jelenleg van 4 olyan, amik elég jól néznek ki, de kell neki az idő, hogy kiderüljön.
Tehát idő kell és matek, ennyi a lényeg, de az ember mindig mindent azonnal akar, főleg a pénzt....

..ja, és a Martingale nem anyagi öngyilkosság, csak tovább kell fejleszteni....

Remélem érdemes volt elolvasni.... és még valami: 
Többen rájöttek már a valódi jó stratégiára, mert több ilyen is van, de bolondok lennének bedobni ide a közösbe, a fórum marad a kipróbálás alatti, vagy kipróbált, de bukó stratégiák helye.
   



Szerbusz Szerencselovag!

Bocsánat, ma eléggé kritikus kedvemben olvasom a fórumokat...

Ez a kis szösszeneted nesze semmi fogd meg jól szöveg volt. Nem több, mint egy marketing szöveg, hogy foglalkozzanak az emberek a valószínűségszámítással és a a matekkal. Nem azt mondom, hogy ez rossz dolog, mert tanítani kell őket (én is pont ugyan ezt csinálom/csináltam). De sokan elkövetik azt a hibát, hogy szinte 0 val.szám tudással elkezdenek olvasgatni a wikipédián, jobb esetben az ELTE vagy SZTE honlapján és 20 oldalt elolvasnak a val.számból azt hiszik feltalálták a spanyol viaszt. De ez nem így megy..., pár szemeszterre be kell ülni és hallgatni val.számot, diszkrét matekot és nem árt statisztikát sem. Ekkor még jól bele sem mentünk a sztochasztikus vagy éppen az extrém-értékek modelljeibe.
Mert a sportfogadásban ténylegesen vannak extrém-értékek no meg olyan Bigdata adatbázisok, amiket nem lehet sima val.számmal elemezni. Ehhez konkrét szervert is fellehetne állítani. (Erre már vannak terveim...)(Azon vitatkozhatnánk, hogy milyen adatbázis legyen rajta mongo, maria db vagy valami más?!.)

Annyit igazán megtehettél volna, hogy leírod milyen módszereket használsz, mert attól, hogy van egy matematikai sejtésed, azt még bizonyítani is kell...

Ettől függetlenül sok sikert, legyen meg az Úr akarata! A sportfogadás Casanova-ja, Collatz-sejtés krónikása.

Idézetet írta: Tomka Dátum június 24, 2018, 10:33:41
Szerbusz Szerencselovag!

Bocsánat, ma eléggé kritikus kedvemben olvasom a fórumokat...

Ez a kis szösszeneted nesze semmi fogd meg jól szöveg volt. Nem több, mint egy marketing szöveg, hogy foglalkozzanak az emberek a valószínűségszámítással és a a matekkal. Nem azt mondom, hogy ez rossz dolog, mert tanítani kell őket (én is pont ugyan ezt csinálom/csináltam). De sokan elkövetik azt a hibát, hogy szinte 0 val.szám tudással elkezdenek olvasgatni a wikipédián, jobb esetben az ELTE vagy SZTE honlapján és 20 oldalt elolvasnak a val.számból azt hiszik feltalálták a spanyol viaszt. De ez nem így megy..., pár szemeszterre be kell ülni és hallgatni val.számot, diszkrét matekot és nem árt statisztikát sem. Ekkor még jól bele sem mentünk a sztochasztikus vagy éppen az extrém-értékek modelljeibe.
Mert a sportfogadásban ténylegesen vannak extrém-értékek no meg olyan Bigdata adatbázisok, amiket nem lehet sima val.számmal elemezni. Ehhez konkrét szervert is fellehetne állítani. (Erre már vannak terveim...)(Azon vitatkozhatnánk, hogy milyen adatbázis legyen rajta mongo, maria db vagy valami más?!.)

Annyit igazán megtehettél volna, hogy leírod milyen módszereket használsz, mert attól, hogy van egy matematikai sejtésed, azt még bizonyítani is kell...

Ettől függetlenül sok sikert, legyen meg az Úr akarata! A sportfogadás Casanova-ja, Collatz-sejtés krónikása.

Szia!

Én csak a saját tapasztalataimra tettem utalást.
Mégpedig azért, mert egyrészről szeretném elmondani, hogy milyen megközelítést tartok elérhetően jövedelmezőnek, sőt, tartósan jövedelmezőnek.
Másrészt viszont konkrétumot meg nem akarok írni, hiszen még csak a tesztelések 3. hónapjának a végén járok és nem akarok félrevezetni senkit, de egyébként is őszinte leszek.
Ha tutira bejön a dolog, egészen biztos, hogy nem fogom ide kiírni, de ezzel gondolom, nem mondok semmi meglepőt.
Ha nem jön be, csak olyan 50-60 %-ra akkor leírom ide, már csak azért is, hogy hátha sikerül valalkinek tökéletesíteni még valamelyik szisztémát és akkor neki sikerülni fog.

Egyébként nem kell semmilyen tudományos matek hozzá, csak olyan matek, amilyet a józan paraszti ész is átlát.

Csak azt akartam a hozzászólásommal leírni, hogy véleményem szerint a nyerni akarók minimum 80%-a teljesen rossz oldalról akar felülni a lóra.....én is így voltam, aztán mindig ledobott és csak buktam.

Most már csak négy vasam van a tűzben, eddig jól működnek, egyikkel sem buktam még.
Kettő belőle naponta több fogadást szimulál, a harmadik is hasonló, de az kötéses.
A negyedig sajna nagyon időigényes, ehhez sok hét kell, de megéri, az első kettővel sokkal gyorsabb a pénzkeresés.
Novemberben kiderül, melyiket /melyikeket fordítom élesbe...

1 szó mint száz...nincs különösebb adatbázison alapuló számítások, extrém értékek, nincs ilyesmi...
Józan gondolkodás van, nekem tartott kb 3 hónapig, amíg idáig eljutottam.

A lényeg, nem tippelek eredményt, nem latolgatom az esélyeket, nem nézegetek statisztikákat... csak nyerek...egyelőre papíron...ja.....labdarúgással
:-)

De ahogy mondtad, legyen meg az Úr akarata, sok pénzemet elvette már, hátha vissza is ad jócskán... :-)))


Idézetet írta: Szerencselovag Dátum június 25, 2018, 19:20:18
Másrészt viszont konkrétumot meg nem akarok írni, hiszen még csak a tesztelések 3. hónapjának a végén járok és nem akarok félrevezetni senkit, de egyébként is őszinte leszek.
Ha tutira bejön a dolog, egészen biztos, hogy nem fogom ide kiírni, de ezzel gondolom, nem mondok semmi meglepőt.
Ha nem jön be, csak olyan 50-60 %-ra akkor leírom ide, már csak azért is, hogy hátha sikerül valalkinek tökéletesíteni még valamelyik szisztémát és akkor neki sikerülni fog.

Szia! Tudom, naiv a kérdés, de miért nem fogod közzétenni? Mi változna meg akkor/attól?
Feltételezve, hogy egy tökéletesen működő (=folyamatos profitot termelő) matematikai modellt megalkotsz és közzéteszel, annak mégis milyen mértékű következménye lehet?
Félre ne értsd, nem kötekedni és kételkedni szeretnék, csak valóban kíváncsi vagyok arra, hogy ha valaki ténylegesen rálel A MEGOLDÁS-ra, az miért "egészen biztos", hogy megtartja magának? Attól még az működik, hogy más is tud róla, nemde? És a profitja sem lesz kevesebb ettől, szerintem...
Vagy tévedek?

Kedves Szerencselovag,

Első hozzászólásod után még reménykedtünk, hogy te különb leszel a többitől, de a második hozzászólásod már sajnos felébresztett az álmunkból.

Hosszúra is nyújthatnám a mondanivalót, de maradjunk annyiban, hogy azt a 4 vasat tartsd meg szépen magadnak. Ez nem az ócskavas piac.

Úgy gondolom fórumot tévesztettél.

Többieknek: a fórumunk nyitott bárki számára, de nem ingyenes reklámfelület. Ne aggódjatok, az illető nem találta fel a spanyolviaszt, de megmentünk egy jó pár fölösleges hozzászólástól. Novemberben már meg is lehetne vásárolni tőle a tuti stratégiát, mert itt nyilván nem fogja megosztani (ő mondta).  :D

Eszem megáll. Márciusban kezdi, júniusban meg már olvad a vas.  :bash:

Kedves Mindenki!

Az összes hozzászólás jó felét végigolvastam, amit eddig ez a topik termelt, így nem vagyok meglepve egyáltalán, hogy ilyen reakciókat vált ki a hozzászólásom, ilyenek az emberek...
De..
1. A bukás lehetőségét teljesen nem lehet kizárni, nem is mondtam, hogy így van, a tesztelési hónapok majd megmutatják, milyen arányú lehet a bukás veszélye, én most ezt kb 5%-ra saccolom.
2. Azért nem teszem közzé, mert nem akarok kedvezőtlen folyamatot elindítani. Úgy gondolom, ezek azért életképes nyerési taktikák, mert nem terjedtek el. Nem vagyok írigy, ha így lenne, minek írtam volna be ezeket a fórumba, minek fórumoznék egyáltalán...hogy fényezzem magam ismeretlenül? Szóval nincs értelme.
3. Soha nem árulnám a taktikát, ez meg sem fordult a fejemben.

EGY dolog miatt írtam a fórumba le ezeket, azért, mert irtó dühös vagyok azért, ahogyan a fogadóirodák annyi pénzt elnyelnek és sok szerencsétlen embernek teszik tönkre az életét, mert
azt a hiú ábrándot keltik mindenkiben, hogy van esélyük tippeléssel....pedig NINCS!!!
Sőt! egyesek még fizetnek is tippekért, na ez aztán az igazi élősdiség.

Kedves SPF Admin!

A spanyolviaszt nem találtam fel, és lenyúlni nem én akarok senkit, a sportfogadás egésze egy nagy lenyúlás, viszont vannak gyenge pontjai és bízom benne, hogy találtam ilyet

Tehát csakis azért írtam a fórumba, hogy a tippelés, a bajnokságok statisztikájának bújása, az esélyek latolgatása, a csapatok formájának értékelése és egyebek helyett néhányan hátha másképpen kezdik megközelíteni és rájönnek majd pár dologra.

A jelenlegi tesztek alakulása, ha érdekel valakit:

Tehát a négy "vasam" közül az egyik időigényes, azzal még korai lenne adatot közölni.
A további három ma így néz ki:

1. befizetés: 7625 egység, nyeremény: 9432 egység, 124% (indítottam június 19-én)
2. befizetés: 3400 egység, nyeremény: 6956 egység  204% (indítottam június 20-án)
3. befizetés: 2000 egység, nyeremény: 4140 egység  207% (indítottam június 20-án)

Most június 26-a van, eltelt tehát 5-6 nap, ezeket mindenki értékelje úgy, ahogyan akarja, nekem tetszik.....
érdeklődés esetén később is felrakom, hogy hogyan állnak.
:)




Június 20-án írtál először, akkor a 3. hónap vége felé jártál a teszteléssel, most meg a június 20 óta szerzett profitodról beszélgetünk? Hát jó.  :)

Egyébként abban igazad van, hogy a számokhoz legalább annyira, vagy inkább jobban kell érteni, mint a sporthoz, de sokkal egyszerűbb dolgokat sem lehet elmagyarázni tömegeknek a papíralapú tippmix országában, ahol 10 (15?) millió ember ért a focihoz. A focihoz is.    ::)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 26, 2018, 10:59:00
Június 20-án írtál először, akkor a 3. hónap vége felé jártál a teszteléssel, most meg a június 20 óta szerzett profitodról beszélgetünk? Hát jó.  :)

Egyébként abban igazad van, hogy a számokhoz legalább annyira, vagy inkább jobban kell érteni, mint a sporthoz, de sokkal egyszerűbb dolgokat sem lehet elmagyarázni tömegeknek a papíralapú tippmix országában, ahol 10 (15?) millió ember ért a focihoz. A focihoz is.    ::)

Szia!
Igazad van, tehát csak hogy egyértelműbb legyen a dolog:

- Ez év márciusában fogadtam először, egy két tipp jött is, azt gondoltam, eljött az én időm.
- gyorsan kiderült, hogy nem így van, így kb 2 héttel később fordultam a stratégiák felé, ekkor kezdtem a teszteléseket, ezért írtam,hogy 3 hónapja tesztelek
- közben drámai gyorsasággal elvesztettem 380.000 Ft-ot
- 5-6 napja kezdtem ezeket a teszteket, amikről beszélek, de szinte egyből rájöttem arra, hogy lehet bennük bízni. Előtte a hónapok teszteléssel teltek, de bukók voltak..
- a fórumra ekkor írtam, mert kicsit úgy éreztem magam, mint aki "megvilágosodott"   
röhejes szó, de tényleg így van...
 

Idézetet írta: Szerencselovag Dátum június 26, 2018, 09:26:18
Kedves SPF Admin!

A spanyolviaszt nem találtam fel, és lenyúlni nem én akarok senkit, a sportfogadás egésze egy nagy lenyúlás, viszont vannak gyenge pontjai és bízom benne, hogy találtam ilyet

Tehát csakis azért írtam a fórumba, hogy a tippelés, a bajnokságok statisztikájának bújása, az esélyek latolgatása, a csapatok formájának értékelése és egyebek helyett néhányan hátha másképpen kezdik megközelíteni és rájönnek majd pár dologra.

A sportfogadás egésze egy nagy lenyúlás. Aha, persze. Bevezetőben írtad, hogy nem állsz rosszul anyagilag, akkor meg miért nem szórakozásként tekintesz a sportfogadásra?

IdézetEGY dolog miatt írtam a fórumba le ezeket, azért, mert irtó dühös vagyok azért, ahogyan a fogadóirodák annyi pénzt elnyelnek és sok szerencsétlen embernek teszik tönkre az életét, mert
azt a hiú ábrándot keltik mindenkiben, hogy van esélyük tippeléssel....pedig NINCS!!!
Sőt! egyesek még fizetnek is tippekért, na ez aztán az igazi élősdiség.

Be kellene zárni az összes kocsmát, meg a kurvákat is ki kellene nyírni. Mindig csalódás ér otthon, miután megvolt az utcasarki Zsuzsika.  :D

Maga a sportfogadás egy szórakozási lehetőség. Van aki italra költ, van aki nőkre, van aki bélyeget gyűjt, mások pedig fogadnak. Attól még nem kell a rabja legyél.

Idézet3. Soha nem árulnám a taktikát, ez meg sem fordult a fejemben.

Garantálom, hogy ezen a fórumon nem is fogod.  ;)

IdézetA jelenlegi tesztek alakulása, ha érdekel valakit:

Tehát a négy "vasam" közül az egyik időigényes, azzal még korai lenne adatot közölni.
A további három ma így néz ki:

1. befizetés: 7625 egység, nyeremény: 9432 egység, 124% (indítottam június 19-én)
2. befizetés: 3400 egység, nyeremény: 6956 egység  204% (indítottam június 20-án)
3. befizetés: 2000 egység, nyeremény: 4140 egység  207% (indítottam június 20-án)

Most június 26-a van, eltelt tehát 5-6 nap, ezeket mindenki értékelje úgy, ahogyan akarja, nekem tetszik.....
érdeklődés esetén később is felrakom, hogy hogyan állnak.

Csapó 1! Toborzás indul.

Ne legyen igazam.  ;D

Még mielőtt valaki felháborodna és dühős lenne, hogy miért nem engedjük az embert kibontakozni, elmondanám, hogy nem a tegnap óta és nem is 4-5 napja vagyunk itt és valahogy erre rá lehet érezni.

A szöveg tele van mézesmadzag szöveggel, ahogy a marketing biblia írja.

Szerencselovag, legyen másképp.

Az alábbi fórumrészlegen nyithatsz egy saját naplót és ott tesztelgethetsz bármit:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?board=72.0

Számos stratégia létezik, vannak sikeres sportfogadók, és sajnos sok bukás is létezik. Ez már ilyen.
De ne jöjjünk már ilyen szöveggel, hogy tudom a hétvégi lottószámokat, de még tesztelem, és ha úgy érzem minden rendben, akkor nem árulom el senkinek.  :D

Akkor tesztelgesd magányodban, nyerj és légy boldog.

Elismerésre vágysz? Oszd meg tippjeidet ingyen ezen a fórumon, s figyeld meg, hogy milyen elismerésben részesülsz.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 26, 2018, 12:40:55
Még mielőtt valaki felháborodna és dühős lenne, hogy miért nem engedjük az embert kibontakozni, elmondanám, hogy nem a tegnap óta és nem is 4-5 napja vagyunk itt és valahogy erre rá lehet érezni.

A szöveg tele van mézesmadzag szöveggel, ahogy a marketing biblia írja.

Szerencselovag, legyen másképp.

Az alábbi fórumrészlegen nyithatsz egy saját naplót és ott tesztelgethetsz bármit:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?board=72.0

Számos stratégia létezik, vannak sikeres sportfogadók, és sajnos sok bukás is létezik. Ez már ilyen.
De ne jöjjünk már ilyen szöveggel, hogy tudom a hétvégi lottószámokat, de még tesztelem, és ha úgy érzem minden rendben, akkor nem árulom el senkinek.  :D

Akkor tesztelgesd magányodban, nyerj és légy boldog.

Elismerésre vágysz? Oszd meg tippjeidet ingyen ezen a fórumon, s figyeld meg, hogy milyen elismerésben részesülsz.  :ok:

Marketing biblia....Úristen...

Egyébként úgy tudtam, hogy a fórumokon mindenki elmondhatja a véleményét, ha nem sérteget másokat, nem trollkodik, nem bomlasztja a közösséget, szóval az alapvető kommunikációs szabályokat és viselkedési kultúrát betartja...
Én ilyesmit nem tettem, ez fogadási stratégiákkal foglalkozó topik, a témába tartozó dolgot írtam meg a saját tapasztalataim alapján.

Persze meglehet, hogy darázsfészekbe nyúltam és érdekeket sértek...
:-\

Várható volt, hogy megfordítod a dolgot, s mi nem akarjuk, hogy itt tuti stratégiák megjelenjenek. Nem kellett sokat várni rá.

Számos ilyen forgatókönyvet láttunk már az évek során.

Remélem csalódunk.

Ismétlem magam: ha van egy jó ötleted, hogy hogyan lehet extra jövedelemhez jutni, akkor oszd meg velünk itt, ingyen, mert ez az a fórum.

A darázsfészek meg egy nagyon finom sütemény.  :ok: