William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mennyi ideig szoktak ezek az élő fogadáson ülni??
Volt egy fogadásom egy élő teniszmeccsre, 2. szett 3. játék, már rég lejátszották, 3. szett is volt, de vagy egy órája nem csinálnak vele semmit... Élő fogadásnál nem szoktam ilyennel találkozni (max. tippmix volt hasonló...)

Nagyon ritkán van ilyen. Irj nekik chaten a szelvenyszammal

Sziasztok!
Próbáltam regisztrálni, de mint kiderült, volt már itt számlám a williamhillnél, azonban, amikor megpróbálnék belépni, azt írja, hogy probléma van a számlámmal, és lépjek kapcsolatba az ügyfélszolgálattal. Azt már észrevettem, hogy nálunk nem elérhető az oldal, nekem legalábbis blokkolja a upc. Az lehet a probléma oka, hogy látják az adataimból, hogy magyar vagyok, és ez nem passzol a vpn által adott IP-hez? Van valami fontos infó, amit nem szabad elárulni a velük való levelezés során?

Sziasztok! Nagyon kezdő vagyok a témában, a segítségeteket szeretném kérni. Kb. 3 hete regisztráltam, és free spinekből meg bónuszokból sikerült 0 befizetéssel 66 Eurót szerezni , amit most szeretnék kiutalni mielőtt kizárnak hogy csak ingyen promókra hajtok  :D Sajnos szomorúan tapasztaltam hogy se MasterCard, se PayPal kifizetés nem működik, szóval a kérdésem egyszerű: hogyan tudom ezt az összeget a MasterCardomra juttatni a legolcsóbban? A legtöbb olyan lehúzósnak tűnik nekem, mire átváltogatja, meg ilyen extra költség, olyan havidíj stb.. az idő nem számít, én ráérek, egyszerűen csak minél olcsóbban, minél kevesebb átváltással WH main balance-ről a mastercardos számlámra szeretném átrakni ami FT-ban van. Ti hogy szoktátok? Előre is köszi  :ok:

Üdv!
Beutaltam pokerre és adott pár ticketet,és 10free spint,viszont nemtudom h a 10freespint milyen játékokra lehet felhasználni?
Vki tudna ebbe segíteni,randomba elindítottam egy-kettőt de nemvolt freespin.
Köszi

Chatesre írj rá nyugodtan! Ezt csak ő tudja

Chatesre írj rá nyugodtan! Ezt csak ő tudja

oké köszi!

Valaki tudja hogy milyen lesz ez a fekete péntek 24-én? Elvileg folyamatosan nyomják majd az akciókat fél óránként 5 percig lesz elérhető, minden részen.  Volt már itt ilyen?

https://promotions.williamhill.com/offer/black-friday-2017

Idézetet írta: ereghard Dátum november 22, 2017, 11:30:09
Valaki tudja hogy milyen lesz ez a fekete péntek 24-én? Elvileg folyamatosan nyomják majd az akciókat fél óránként 5 percig lesz elérhető, minden részen.  Volt már itt ilyen?

https://promotions.williamhill.com/offer/black-friday-2017

Majd kiderül,én is kíváncsi vagyok! Mindenesetre észnél kell lenni,hogy ne maradjunk le semmiről.  :beerchug:

Nekem eddig egy alibi 6 eurós befizetésem volt eddig össz-vissz - az is paysafecarddal (és még azt sem forgattam meg). A sok akcióból meg összejött 100 euró.. ki fognak fizetni szerintetek?

Idézetet írta: Schleck Dátum november 26, 2017, 13:36:59
Nekem eddig egy alibi 6 eurós befizetésem volt eddig össz-vissz - az is paysafecarddal (és még azt sem forgattam meg). A sok akcióból meg összejött 100 euró.. ki fognak fizetni szerintetek?
Igen

ti el tudjátok indítani a kaszinó részen azokat a játékokat ahol kék hátteres william hill feliratos betöltő képernyő van?nekem bedobja a betöltős képernyőt és kiírja hogy login failed,we will redirect you to lobby page
a többi játék bejön,csak ezek nem, pl az epic ape

nekem is detto ugyanez a problema

#1858 december 17, 2017, 18:25:31, ereghard
nem tetszik nekem ez a dolog,pénzt se tudok átküldeni main-ről pókerre  :-\

sőt, be se tudok jelentkezni póker kliensbe

Lattam wh-n egy egesz jo promot (https://promotions.williamhill.com/offer/free-bet-week), kivalasztott angol meccsekre kell tenni 1.5 -os szorzon freebetert. Sajnos csak angol ugyfeleknek jar, de miutan a coral utan a wh nezi be a legtobbszor az ilyet, egy probat megert volna, par olyan fogadas utan amit talan amugy is megtennek, leeshetne egy pofas freebet. Nem osztonzok senkit, de lehet hogy tenyleg meger egy probat, nyilvan reklamalni nem erdemes.

Nalam sajnos sztorno. Facebookos promon nyertem egy 5 euros freebetet, egy ATP Sydney, WTA Hobart 1.73+1.4 szorzos kombira kemeny 1.65 eurot enged feltenni a freebettel, az 1.73 singleben 3.2 eurot engedne. Egy 5 euros freebettel!  ;D Eddig is volt egy kb 10 euros korlatom (max felteheto es max nyerheto), de ez igy elegge legalja  ;D