dAVixx pókeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum április 03, 2013, 15:44:21
50vpp kb egyenértékű 200everest ponttal..

Abból 1 hét játék után van 32 ;D

Még mindig sehol semmi, pedig lassan 48 órája kértem kifizetést, és azt mondták 24 órám belül küldik.. :redchug:

Ma este fishmarket Betredkingsen jelszó freeroll topikba, illetve Everesten 5000$ os Welcome freeroll, de arra token kell!

Idézetet írta: davixxx Dátum április 04, 2013, 13:19:26
Még mindig sehol semmi, pedig lassan 48 órája kértem kifizetést, és azt mondták 24 órám belül küldik.. :redchug:

Ma este fishmarket Betredkingsen jelszó freeroll topikba, illetve Everesten 5000$ os Welcome freeroll, de arra token kell!
Én múltkor a 3000 dolláros versenyen nyertem 20 dollárt és a személyim feltöltése és elfogadása után kb 1 órával már skrillen volt a pénz. Szerintem kérdezz rá még egyszer, hogy mi a helyzet!

Idézetet írta: Dacsi Dátum április 04, 2013, 13:53:07
Én múltkor a 3000 dolláros versenyen nyertem 20 dollárt és a személyim feltöltése és elfogadása után kb 1 órával már skrillen volt a pénz. Szerintem kérdezz rá még egyszer, hogy mi a helyzet!

Hülyeséget írtam mert 2 napja igazolták vissza, hogy minden oké.. még Pénteken kértem a kifizetést, szóval akkor neked nagy mákod volt, vagy nekem nincs szerencsém, nem tudom.. Már írtam nekik tegnap, de arra nem válaszoltak..

Idézetet írta: Dacsi Dátum április 04, 2013, 13:53:07
Én múltkor a 3000 dolláros versenyen nyertem 20 dollárt és a személyim feltöltése és elfogadása után kb 1 órával már skrillen volt a pénz. Szerintem kérdezz rá még egyszer, hogy mi a helyzet!

Amugy mi volt a neved, lehet te ejtettél ki?  ;D ;D

pff.. megvan a hiba. Hibásan lett feltötve a személyim ezért nem küldték a pénzt.. Még jó hogy ujra meg kérdeztem, mert h az eddigi leveleik meg se érkeztek hozzám. Most feltöltöttem, mind1 oké, szóval remélem mostmár nem lesz semmi gond. :ok:

Full szép kép, HD minden faszom erre ilyet írnak a kép mellé hogy Olvashatatlan dokumentum .. na menjenek a... :noway:

Idézetet írta: davixxx Dátum április 04, 2013, 15:19:47
pff.. megvan a hiba. Hibásan lett feltötve a személyim ezért nem küldték a pénzt.. Még jó hogy ujra meg kérdeztem, mert h az eddigi leveleik meg se érkeztek hozzám. Most feltöltöttem, mind1 oké, szóval remélem mostmár nem lesz semmi gond. :ok:
Ha elfogadják, akkor rettentő gyors lesz szerintem neked is az egész. Nekem kb 2-3 óra alatt el is fogadták és ki is fizettek.

Idézetet írta: Dacsi Dátum április 04, 2013, 16:01:30
Ha elfogadják, akkor rettentő gyors lesz szerintem neked is az egész. Nekem kb 2-3 óra alatt el is fogadták és ki is fizettek.

Írtam privit, segíts légyszí, hogy te hogyan töltötted fel mert nekem nem fogadják el..

de mit nem tudnak azon kiolvasni?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 04, 2013, 18:42:23
de mit nem tudnak azon kiolvasni?

Nem tudom de kezd elegem lenni belöllük..5000$- os welcome freeroll everest poker. Erre kapunk 1 kibaszott zsetont, és azt is be kell tolni egyből.. Hát ..... ki :noway:

Az a ma esti freeroll már elkezdődött amit kitettél a fórumon?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 04, 2013, 19:26:15
Az a ma esti freeroll már elkezdődött amit kitettél a fórumon?

Igen. 3000 en llok, és még 900 an vannak, első 100 fizet.

Istenem nagyon butáák.. Ugyan azt megint elküldtem + a jogosítványt is erre most érvényesítve lettem.. :ok: Holnaptól indul a buli. 5€ biztosan befizetek coralra a sok token meg bonusz miatt. Aztán a többi megy bet365 re.:)

Coralra befizettem 5€-t. Persze a tokeneket meg a többi bónuszt se kaptam meg. Most írtam nekik, hogy mégis mivan. Remélem holnapra megkapom.. am játszottam egy 0.50 dolcsis sng-t azt megnyertem 2.10$, illetve egy 1$- os double up ot ahol kiestem. +0.25€ eddig az állás az én javamra! ;D