dAVixx pókeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


MEGVAN!

5€-s freeroll 425/1.hely! :great: Tudom, hogy nem sok pénz, sőt... De azért mindig jóérzéssel tölt el megnyerni egy versenyt.

Az 5. versenyemen végre célba értem! Ebből most lesz pénzem 5db. 0.20€-s versenyre nevezni, ha sikerülne egyet behúzni abból is, akkor már 5-10€-s lenne a bankom.

Egyébként fogadtam egy osztálytársammal, azt mondta hogy szerinte lehetetlen a 0 ból (freerollok) fél év alatt 100dollárt csinálni. Hát én most megpróbálom, max. nem sikerül, és jövök neki egy rekesz sörrel  ;D

Ma nem nagyon időm lesz játszani, de este lehet nevezek majd egy 20centes versenyre.

Sose legyen rosszabb.. ;D :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum március 06, 2016, 13:39:37
MEGVAN!

5€-s freeroll 425/1.hely! :great: Tudom, hogy nem sok pénz, sőt... De azért mindig jóérzéssel tölt el megnyerni egy versenyt.

Az 5. versenyemen végre célba értem! Ebből most lesz pénzem 5db. 0.20€-s versenyre nevezni, ha sikerülne egyet behúzni abból is, akkor már 5-10€-s lenne a bankom.

Egyébként fogadtam egy osztálytársammal, azt mondta hogy szerinte lehetetlen a 0 ból (freerollok) fél év alatt 100dollárt csinálni. Hát én most megpróbálom, max. nem sikerül, és jövök neki egy rekesz sörrel  ;D

Ma nem nagyon időm lesz játszani, de este lehet nevezek majd egy 20centes versenyre.

Sose legyen rosszabb.. ;D :beerchug:

Akkor ma bebaszol???  :D ;D

Amugy grat papaitooo  :great: :redchug:

Grat hogy ilyenhez van türelmed  :redchug: ;D

Amúgy a haverod vagy nem tud pókerezni vagy nincs képben. Simán meglesz a százas. Nálam egyszer Coralnál sikerült befizetés nélkül több mint 150 eurót csinálni. Freeroll centekből Gladiátor slot segített, majd 10 eurós beugrós versenyen 2. hely (94 euró). Pár hete unibet 1 eurós jeggyel 5500. Hajrá, meglesz az.  :ok:

Ma lesz jackpotfreeroll unibeten, lehet felnézek, csak kettőt kell megnyerni a jackpothoz  :D

Köszi srácok!

Most fogok érettségizni, tételeket dolgoztam ki Wordbe, közbe a képernyő másik felén meg ment a poker ;D

Igazából nem volt nehéz dolgom, mert akárhányszor tartottam a potot a flop mindig eltalált, illetve úgy osztotta a Monster lapokat a program mintha kötelező lett volna. ;D

Egyet sajnálok csak, hogy ilyen ''kis díjazású'' freerollon sikerült nyerni. :)

Nembaj, így legalább van 5 beülőm egy ''nagyobb'' versenyre, ha ott is sikerülne nyerni akkor már lenne 5-10 eurócskám abból meg már meg lehet indulni.

Végre! Felregisztráltam everestre, és a 3. versenyemen végre sikerült nyernem!!

175/1 | 39.93€ :beerchug: