slow tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mára megpróbálkozok egy kis "tuti"-val csak a játék kedvéért:

Nadal-Querrey 1       3-1        :ok:
S. Williams-Bremond 1      2-0      :ok:
Inter Turku-KooTeePee 1     3-0      :ok:

odds: 1,22   :great:

Mai BL tippjeim:

Chelsea-Bordeaux tipp: 1 odds: 1,3
W. Bremen-Famagusta tipp: 1 odds: 1,2

A Chelsea most nagy formában van, a bajnokságban is remekel. Úgy gondolom Scolari kellőképpen tudja motiválni a csapatot. Tele vannak olyan sztárokkal, akik bármikor eldönthetnek egy meccset. A franciáknál az argentin Cavenaghi okozhat gondot, de szerintem a Chelsea védelme a helyén lesz. A Bordeaux az idei bajnokságban két meccset játszott, mindkettőn kikapott. Ha az aktuális formát nézem, akkor is jobbak az angolok.

A Bréma és a Famagusta között hatalmas a különbség a németek javára. Már az is nagy meglepetés, hogy a ciprusiak idáig jutottak. Kötelező győzelem ez a Bréma számára, melyet a remek támadójátékuk fog meghozni számukra, főleg hazai környezetben. Tavaly ők rúgták a legtöbb gólt a bundesligában.

Chelsea-Bordeaux tipp: 1 odds: 1,3  4-0   :ok:
W. Bremen-Famagusta tipp: 1 odds: 1,2  0-0   :noway:


A Chelsea simábban hozta, amit reméltem. A Brémával másokkal együtt befürödtem :( Sokan köztük is én is sok gólos győzelmet és overt vártak, erre csak ezen a meccsen nem volt gól  :o:

A mai hétközi fordulókban a nagyokkal veretem a kicsiket.

Barcelona-Betis 1
Real-Gijon 1
Inter-Lecce 1
Austria Wien-Altach 1

odds: 2 körül

A Barca a Gijonnak rámolt be egy 6-ost és most hazai környezetben fogadja azt a Betist, amely még gólt se lőtt, igaz van két 0-0-ás döntetlene. Azt várom, hogy ma se találnak be és a Barca folytatja, amit hétvégén elkezdett. A hendit nem mertem bevállalni, mert a Betis 3 meccs alatt mindössze 1 gólt kapott, gondolom beállnak majd 11 emberrel védekezni, főleg a Núkampban.
A Gijon most a Bernabeuba látogat, ahol szerintem nem sok esélye van. Itt is gondolkoztam a hendin, de maradok a biztosnál.
Az Inter a nem túl acélos Leccét fogadja. A hétvégén a Milannal fog az Inter találkozni, majd BL. Szerintem Murinho pár embert pihentetni fog, ezért a hendit kizárom, de mindenképp győzelmet várok. Korábban a Chelsea-vel is rengeteg 1 gólos mérközése volt a portugál edzőnek.
Az Austria Wien a leggyengébb Altachot fogadja, amely a legkevesebb gólt rúgta és a legtöbbet kapta. Ha a bécsiek nyernek, akkor az első helyre lépnek. A hendit itt is kizárom, mert az Autria nem valami gólerős (9 meccs 13 gól) és a vasárnapi meccsükön, ahol szintén az Altachal találkoztak,  csak 1-0-ra nyertek.

A mai hétközi fordulókban a nagyokkal veretem a kicsiket.

Barcelona-Betis 1  3-2  :ok:
Real-Gijon 1  7-1   :ok:
Inter-Lecce 1  1-0   :ok:
Austria Wien-Altach 1  2-1   :ok:

odds: 2 körül

Holnapi BL tippem:

Aalborg-MU tipp:2 odds:1,36

Az Aalborg ahhoz képest, hogy bajnok volt a bajnokságban nagyon gyengén szerepel: 8 meccs alatt 2 győzelem, 1 döntetlen, 5 vereség. Lőtt gólátlaguk mindössze 1, kapott: 2. Szerintem az MU is berámolja ezt a 2-öt. Hazai környezetben 4 meccsből mindössze 1 döntetlen. Nem hinném, hogy ilyen mutatókkal lene esélyük az angolokkal szemben. Osztálykülönbség van a két klub között. Ha a Manchesteriek a csoportban be akarják biztosítani magukat, akkor az ilyen meccseket hozni kell.

Holnapi BL tippem:

Aalborg-MU tipp:2 odds:1,36  0-3  :ok:

Az Aalborg ahhoz képest, hogy bajnok volt a bajnokságban nagyon gyengén szerepel: 8 meccs alatt 2 győzelem, 1 döntetlen, 5 vereség. Lőtt gólátlaguk mindössze 1, kapott: 2. Szerintem az MU is berámolja ezt a 2-öt. Hazai környezetben 4 meccsből mindössze 1 döntetlen. Nem hinném, hogy ilyen mutatókkal lene esélyük az angolokkal szemben. Osztálykülönbség van a két klub között. Ha a Manchesteriek a csoportban be akarják biztosítani magukat, akkor az ilyen meccseket hozni kell.

Mai BL:

Liverpool-PSV tipp: 1 1,36

A Liverpool meggyőzően szerepel a bajnokságban is és nemzetközi szinten is. A hétvégén egy Torres duplával győztek az Everton ellen. Szerintem a spanyol ma is betalál. A PSV a bajnokságban meggyőző, de szerintem nemzetközi szinten nincs annyi erő benne, hogy egy ilyen formában lévő Liverpooltól pontot, pontokat raboljon. A PSV-ből hiányoznak a klasszis játékosok, akik egy-két megmozdulással befolyásolni tudják a meccs kimenetelét. Az Atletico Madrid hazai környezetben 3-0-val küldte az öltözőbe őket. Ott is klasszis játékosok döntötték el a meccset (itt főként Aguerora gondolok), ahogy a Marseilles-Liverpool meccsen Gerard.
Tavaly az angolok oda-vissza verték őket (1-0, idegenben 3-0), tavalyelőtt hazai környezetben 2-0-ra győztek, hollandiában 0-0-ás döntetlent értek el. Tehát még gólt se tudtak lőni, ráadásul most a Premier League legjobb védelmével fognak találkozni (6 meccs 2 kapott gól).

Liverpool-PSV tipp: 1 1,36  3-1   :ok:

A Liverpool meggyőzően szerepel a bajnokságban is és nemzetközi szinten is. A hétvégén egy Torres duplával győztek az Everton ellen. Szerintem a spanyol ma is betalál. A PSV a bajnokságban meggyőző, de szerintem nemzetközi szinten nincs annyi erő benne, hogy egy ilyen formában lévő Liverpooltól pontot, pontokat raboljon. A PSV-ből hiányoznak a klasszis játékosok, akik egy-két megmozdulással befolyásolni tudják a meccs kimenetelét. Az Atletico Madrid hazai környezetben 3-0-val küldte az öltözőbe őket. Ott is klasszis játékosok döntötték el a meccset (itt főként Aguerora gondolok), ahogy a Marseilles-Liverpool meccsen Gerard.
Tavaly az angolok oda-vissza verték őket (1-0, idegenben 3-0), tavalyelőtt hazai környezetben 2-0-ra győztek, hollandiában 0-0-ás döntetlent értek el. Tehát még gólt se tudtak lőni, ráadásul most a Premier League legjobb védelmével fognak találkozni (6 meccs 2 kapott gól).


Mai UEFA tipp:
Dinamo Bukarest-NEC Nijmegen tipp:1 odds: 1,72

A Dinamo a román bajnokság 2. helyén van, otthoni mérlege 4 győzelem 8-1-es gólarány. A bajnokságban lévő formáját tekintve is 4 győzelme van zsinórban. A NEC szerintem tipikus középcsapat, ami inkább hazai környezetben lehet veszélyes, idegenben gyengébben szerepel. Formáját tekintve az első forduló győzelmét követve, 2 döntetlen és egy vereség (természetesen idegenben). A román foci és a román bajnokságban szereplő csapatok egyre jobban szerepelnek nemzetközi szinten is. Lásd: Cluj. Az első meccsen 1-0-ra a NEC nyert, a továbbjutáshoz a Dinamonak mindenképp győzni kellene. Szerintem egy egyre erősebb román bajnokság 2. helyezettje egy nem túl acélos holland bajnokság középcsapatát otthon legyőzi, főleg ha a jelenlegi formát is figyelembe veszem.

Első látásra nekem is ez a meccs, a Galatasaray-Bellinzona és a Valencia-Marítimo tűnik "jól fogadhatónak". Bár a spanyolok nem tudom mennyire hajtanak egy UEFA továbbjutásért, de törökök és a románok biztos nagyon fognak menni.

Én direkt olyan meccset néztem ki magamnak, ahol az általam jobbnak vélt csapat idegenben kikapott vagy döntetlent ért el. Hogy hazai környezetben döntse el a továbbjutást.
A Galatával vigyáznék, mert a hétvégén mennek a 2. helyezett Bursasporhoz, lehet pár embert pihentetnek. Bár ez a Bellinzona nagyon gyengének tűnik, a török mentalitást és a két csapat különbségét nézve a Galata, főleg otthon osztálykülönbséggel jobb.  Ráadásul tele van jó játékosokkal (Baros, Kewel, Nonda, Balta).
A Valencia vezeti a spanyol bajnokságot, Villa nagy formában van (5 meccs 6 gól). Idegenbe fognak menni a Valladolidhoz, aki mindkét hazai meccsét megnyerte (egyszer az Atleticot). A Maritimo tipikus olyan csapatnak tűnik, ami beáll 11 emberrel védekezni, aztán vagy találnak egy gólt vagy nem. Kevés gólt lőnek és kapnak.
Elvileg mindkettő jónak tűnik, de a kis odds miatt és amiért az előző meccsen nyertek, ezért én nem raktam őket. Mindkét csapatnak elég a továbbjutáshoz a döntetlen is, esetlegesen játékospihentetés miatt bukhat a dolog.

Még a Benfica-Napoli 1X-en gondolkodtam 1,2-ért, mivel a Benfica jól szerepel a bajnokságban, legutóbb 2-0-ra küldték el a Sportingot. De a Napoli nagyon jó formában van (bajnokságban és az UEFA kupában is), nem tudom meg merjem-e rakni kötésbe a Dinamoval.

Rosszul van írva az NSO-n, mert ott Marítimo-Valencia: 1-0 van írva az 1. meccsre. Így ok és logikus az okfejtésed a Vale-t biztos nem teszem meg.

Mai UEFA tipp:
Dinamo Bukarest-NEC Nijmegen tipp:1 odds: 1,72  0-0    :noway:

A Dinamo a román bajnokság 2. helyén van, otthoni mérlege 4 győzelem 8-1-es gólarány. A bajnokságban lévő formáját tekintve is 4 győzelme van zsinórban. A NEC szerintem tipikus középcsapat, ami inkább hazai környezetben lehet veszélyes, idegenben gyengébben szerepel. Formáját tekintve az első forduló győzelmét követve, 2 döntetlen és egy vereség (természetesen idegenben). A román foci és a román bajnokságban szereplő csapatok egyre jobban szerepelnek nemzetközi szinten is. Lásd: Cluj. Az első meccsen 1-0-ra a NEC nyert, a továbbjutáshoz a Dinamonak mindenképp győzni kellene. Szerintem egy egyre erősebb román bajnokság 2. helyezettje egy nem túl acélos holland bajnokság középcsapatát otthon legyőzi, főleg ha a jelenlegi formát is figyelembe veszem.

Mai tripla:

Troicki-Donskoy tipp:1 odds:1,12
Mainz-Wehen tipp: Mainz-1 odds:1,405
Besiktas-Haccetepe tipp:1 odds:1,25

eredő odds: 1,97

A tenisz meccset Titti7-től loptam :)
A német másodosztályban a veretlen játszik a nyeretlennel. A Wehen 5 rúgott góllal (ebből mindössze 1 idegenben) serénykedik az uccsó helyen. Tavaly a Mainz oda-vissza megverte őket idegenben 2, hazai környezetben 3 góllal. A két csapat formáját tekintve a Mainz két 2-0-ás győzelmet tudhat maga mögött, amíg a Wehen egy idegenbeli 5-0-ás (a Freibugtól), majd egy otthoni 3-1-es vereséggel (Ahlen ellen) "büszkélgethet". Szerintem a Mainz ma se kap gólt, a kérdés hogy mennyit rúg.
A törököknél is majdnem hasonló a helyzet. Az egyik legrosszabb támadósorral rendelkező (5 meccs mindössze 3 gól) Haccatepe látogat ahhoz a veretlen Besiktashoz, ami hazai környezetben még gólt se kapott. A vendégek 2 vereséggel melegítettek erre a meccsre, igaz előtte a bajnokságban botladozó Fenerbahcet megverték hazai környezetben. A Besiktas előző meccsén a 16. helyezettnél csak döntetlent ért el, hazai környezetben a 15. Haccetepét csak leverik, hogy a múltkori kisiklást helyrehozzák.