II. elődöntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki a Nagymenő a felsoroltak közül?

horzol
3 (6.7%)
oakland23
18 (40%)
Alk
8 (17.8%)
Assassin
1 (2.2%)
peshark
4 (8.9%)
chabialonso
4 (8.9%)
AC_28
1 (2.2%)
Powell
1 (2.2%)
Titti7
2 (4.4%)
gerry
1 (2.2%)
ROYSZ74
2 (4.4%)

Összes szavazó: 43

Mai Nagymenő tippem, hátha tényleg nagyot szól a nap végén!? :

2021.12.05.  16:00
Tenisz, Davis Cup Final
Oroszország - Horvátország
Tipp: Horvátország nyeri a 2021 -es Davis Cup-t!
Odds: 4,50
Iroda: bet365

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 05, 2021, 09:07:38
Mai Nagymenő tippem, hátha tényleg nagyot szól a nap végén!? :

2021.12.05.  16:00
Tenisz, Davis Cup Final
Oroszország - Horvátország
Tipp: Horvátország nyeri a 2021 -es Davis Cup-t!
Odds: 4,50
Iroda: bet365

Van benne valami, mondhatni az egész Rubleven múlik. Medve biztos, hogy bárkit megver, 1-0 az oroszoknak. A Mektic/Pavic páros is 95%, hogy nyer, tehát 1-1 győzelem szinte bizonyos. És ha Rublev Cilic-csel mérkőzik, akkor bizony van esélye a horvátoknak.

Idézetet írta: TiB Dátum december 04, 2021, 22:09:31
Érdekes, hogy én ezt aktív pókerezésem alatt nem éreztem, valahogy tudtam függetleníteni magam a hullámzástól, és kimaxoltam a lehetőséget, ha kaptam rá lapokat, viszont összességében az életben gondolkodtam már hasonlóan.

Ezzel a készséggel a trader lépcsőfokok legfontosabbika meg is mászva, ha esetleg gondolkodtál hasonlón.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 05, 2021, 09:29:48
Van benne valami, mondhatni az egész Rubleven múlik. Medve biztos, hogy bárkit megver, 1-0 az oroszoknak. A Mektic/Pavic páros is 95%, hogy nyer, tehát 1-1 győzelem szinte bizonyos. És ha Rublev Cilic-csel mérkőzik, akkor bizony van esélye a horvátoknak.
Sajnos Cilic mindenképpen Medvedevvel vívja az első számúak meccsét. Rublev meg Gojoval vagy esetleg Serdarusiccal nyomja. Gojo ahogy láttuk milyen passzba van megpiríthatja majd Rublevet is ma!
És igen, ha megvan az esetleges 1-1 az egyesek után a páros már nagyon a horvátoknak áll! :)

Idézetet írta: TiB Dátum december 04, 2021, 22:09:31
Megmondom őszintén, már többször is elolvastam, amit @Assassin írt, nálam nagyon betaláltak a sorai. Érdekes, hogy én ezt aktív pókerezésem alatt nem éreztem, valahogy tudtam függetleníteni magam a hullámzástól, és kimaxoltam a lehetőséget, ha kaptam rá lapokat, viszont összességében az életben gondolkodtam már hasonlóan. Jól levezetett gondolatsor, köszi, jó volt olvasni!

Nekem meg épp visszás a dolog. Tele van negativitással: "sok időt elvesz" downswing" "eleinte minden szép és jó"-meg hasonlók. Persze ez ezzel jár, de én mégis inkább negatívnak érzem.

Gratulálok @oakland23! Birsz venni banánt! ;D

Ez nagyon fölényes volt, gratulálok @oakland23!

Gratulálok @oakland23! :beerchug:

Egy igazi nagymenő jutott tovább, tehát az első helyre az egyik megfelelő személy került :) Viszont pár emberre érkező szavazatszám nagyon meglep és (nem) kicsit értetlenül állok előtte ???

II. elődöntő végeredmény

A teljes végeredmény a topik tetején látható, ki, mennyi szavazatot kapott, köszi a voksokat!

Összes szavazat: 45
Nyertes: @oakland23

A döntőbe ezzel zsivany20 mellé oakland23 jutott, gratulálunk! :beerchug:

Kiérdemelt győzelem, gratulálok, Oak!  :beerchug:

Örülök, hogy te nyertél, és annak is (ha hülyén is hangzik), hogy nem én. Kicsit imposztor szindrómám lett volna.

Kampány nélkül 40% több mint beszédes. :ok:

Idézetet írta: Alk Dátum december 05, 2021, 13:39:50
Kampány nélkül 40% több mint beszédes. :ok:

A legszebb kilátásért az értelemre kell támaszkodnunk, és többen is látni szeretnék, amit te is. Valami ilyesmi okfejtésem lenne :)

Szép győzelem Oak! Gratulálok!  :great:

Meg szeretnem koszonni a ram szavazo membernek, sok zoldet kivanok mindenkinek!

#88 december 05, 2021, 16:21:29, Titti7
Idézetet írta: AC_28 Dátum december 05, 2021, 14:54:04
Meg szeretnem koszonni a ram szavazo membernek, sok zoldet kivanok mindenkinek!
Szívesen! :) Neked is további sikereket AC_28!

Gratula Oak! Sok sikert a döntőben, ez a Tiéd lesz!  :beerchug: