SPF Kupa Nyertesek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Dyrol Dátum június 02, 2011, 10:55:09
Az azt jelenti hogy, szabad felhasználású és nem kell megforgatni semennyiszer ugye? ???

ja és nemtudom hová tudnám feltölteni így az 5 Eurot, limit az 10 körül van általában mindenhol

Idézetet írta: Dyrol Dátum június 02, 2011, 11:01:58
ja és nemtudom hová tudnám feltölteni így az 5 Eurot, limit az 10 körül van általában mindenhol

Ez legyen a legkisebb gondod. Vagy beszéljem meg a Bwinnel, hogy neked növeljük meg a nyereményed?  ;D

Az lenne a legjobb :D
Mind1 majd gyűjtök még akkor hozzá    :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum június 02, 2011, 10:37:11
Úgy néz ki, hogy a múlt hónapi nyertesek nagyon jól fognak járni, hisz a pénzt Moneybookersra kapjátok.  :beerchug:

Kész az MB számlám.  :ok:  :great:

Én Bwinre szeretném az 5 eurot és nem MB-re. (Nincs is MB-m és nem is szeretnék csinálni :()

Idézetet írta: Dyrol Dátum június 02, 2011, 11:01:58
ja és nemtudom hová tudnám feltölteni így az 5 Eurot, limit az 10 körül van általában mindenhol

Ide fel tudod tölteni: http://www.stanjames.com/

Bet365ön és Expekten is 5 a limit.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 02, 2011, 18:05:20
Bet365ön és Expekten is 5 a limit.

Igaz, dollárból lenne kevés az 5..

Jogos. 5 euró. Hogy halálpontos legyek.

Idézetet írta: gazz Dátum június 02, 2011, 17:47:54
Én Bwinre szeretném az 5 eurot és nem MB-re. (Nincs is MB-m és nem is szeretnék csinálni :()

Nagyon sajnálom gazz, de csak ez az egy opció van.

Idézetet írta: Milan Dátum június 02, 2011, 18:52:19
Nagyon sajnálom gazz, de csak ez az egy opció van.

Ne értsetek félre: én minden nyereménynek, legyen akár az 1 USD is, nagyon örülök. Minden tiszteletem azoké, akik internetes nyereményjátékokat szerveznek a mi örömünkre, szórakoztatásunkra.
Viszont jelen esetben külön a bwin miatt csatlakoztam az adott játékhoz, más játékokhoz pl az adott fogadóiroda miatt nem.  A szabályzatban bwin-es számlafeltöltés van és még jelenleg is ez áll ott(!), eddig szó sem volt az MB-ről. Mivel az MB-t én a saját, privát döntésem miatt nem preferálom ezért szeretném a bwin-es játékhoz a bwin-es esetleges nyereményt.
Mivel nem tudom mi van a háttérben és miért nem sikerült megegyezni a bwin-nel, ezért ért kellemetlenül a dolog.

Teljesen egyetértek, hogy ez így lett volna a normális, viszont olyan gondok akadtak amire nem számítottunk.

Pl. most derült ki, hogy a Bwin nem nagyon kedveli a hasonló bónuszokat (habár tudtom szerint osztogatni szokták a freebeteket).

Mivel nincs más megoldás, ezért úgy döntöttünk a Bwinesekkel együtt, hogy ők a pénzt elküldik nekem, én meg elosztom Moneybookers által.

Ha technikailag nem tudják vállalni a bónuszok jóváírását, akkor sajnos nem tudjuk erőltetni.

Ami viszont előnyös nektek ebben az esetben az az, hogy a nyereményt egyből, semmilyen kötés nélkül fel tudjátok használni, míg a Bwinnél meg kellett volna forgatni, egy megszabott oddson, hisz ezt a nyereményt bónuszként kaptátok volna.

Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért, de ezt másképp nem tudjuk per pillanat megoldani.

A júniusi hónap nyereményeiről, s annak kifizetéséről még jelenleg is folyik a tárgyalás.

Körülbelül 5 perc egy MB számlát nyitni és full ingyen van...

Ez így meg nagyon zsír szerintem, bwinnél kb. 6x kellene megforgatni, így meg azonnal felhasználható.

Azt már az elején sejtettem, hogy melyik fél miatt alakult ki a probléma...

Elkészült egy MB számla, de nem fogom sokat használni, az biztos :)

Thx

Lehet tudni, hogy áll a dolog és mikor kapjuk meg a nyereményt?