SPF Kupa Nyertesek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Én is gratulálok és köszönöm!

Viszont tényleg kellene valami "humánusabb" módszert kitalálni, mert 55.-ként jutottam be a 16-ba. Ami nekem öröm, de egy csomóan azért szálltak el előlem, mert nem tudni ki tölt fel képet és ki nem. Így persze kockáztattak. Szóval ha nem lenne gond, akkor 15.-e után "humánus" dolog lenne ezt valahogyan jelezni. Például aki nem tölt fel képet, az 15.-e után kihúzásra kerül. Tudom , hogy ez plusz meló, de én is úgy lettem 55., hogy 20. hely környékén elkezdtem kockáztatni. Nem jött be, illetve még is... Jó lenne, ha ez kivitelezhető lenne...

Idézetet írta: szumos Dátum október 04, 2011, 10:59:24
Én is gratulálok és köszönöm!

Viszont tényleg kellene valami "humánusabb" módszert kitalálni, mert 55.-ként jutottam be a 16-ba. Ami nekem öröm, de egy csomóan azért szálltak el előlem, mert nem tudni ki tölt fel képet és ki nem. Így persze kockáztattak. Szóval ha nem lenne gond, akkor 15.-e után "humánus" dolog lenne ezt valahogyan jelezni. Például aki nem tölt fel képet, az 15.-e után kihúzásra kerül. Tudom , hogy ez plusz meló, de én is úgy lettem 55., hogy 20. hely környékén elkezdtem kockáztatni. Nem jött be, illetve még is... Jó lenne, ha ez kivitelezhető lenne...

Megtárgyalom ezt vm-mel. Meglátjuk mit tudunk tenni ezügyben.  ;)

Szerintem megoldható. Ha a toplistába kerülne még egy oszlop, ahol látható akár egy szimpla piros-zöld szinjelzéssel, hogy ki az aki már töltött föl képet, és ki az, aki nem, az lenne a legtisztább. Szerintem.

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 04, 2011, 11:12:33
Szerintem megoldható. Ha a toplistába kerülne még egy oszlop, ahol látható akár egy szimpla piros-zöld szinjelzéssel, hogy ki az aki már töltött föl képet, és ki az, aki nem, az lenne a legtisztább. Szerintem.

+1 vagy bármilyen módszer, ami megoldaná ezt a problémát.

Meglesz ez a képes dolog. Azért érdekes az egész, mert elméletileg a rendszer 6-ika után figyelmeztet a játék fejlécében, hogy nincs képed feltöltve és mégis sokan kihagyják.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 04, 2011, 11:30:00
Meglesz ez a képes dolog. Azért érdekes az egész, mert elméletileg a rendszer 6-ika után figyelmeztet a játék fejlécében, hogy nincs képed feltöltve és mégis sokan kihagyják.

Hát igen. Mert ugye van olyan, hogy valakinek nem jön össze a dolog (a kép) aztán már nem foglalkozik vele. Na de 56-57 emberből 40??? Illetve gondolom van ezek között olyan is aki feltölti, csak nincs elég fogadásszám...
Én nem kritizálom őket csak nem értem.
A lényeg, hogy ha találtok rá valami megoldást, akkor az kafa lenne. Egyből lesz egy kis színvonal emelkedés is. És tényleg elég annyi, amit Lacapi mondott: hogy valahol egy apró utalás, hogy ki hogy áll valójában. Aztán mindenki úgy számol/oszt/szoroz ahogy akar.

Gratulálok A-R-S-E-N-A-L-nak! Szoros csatát vívtunk. A végén eltaktikáztam.  :'( De visszavágnék!  :)
:cya:

Mikorra várható a nyeremény?  :)


Se válasz, se pénz ?  :-\ ;D

Idézetet írta: csungi Dátum október 08, 2011, 15:19:25
Se válasz, se pénz ?  :-\ ;D
Semmi, sajnos ilyen komolytalanok vagyunk. Hétfőn mennek a nyeremények.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 08, 2011, 18:27:12
Semmi, sajnos ilyen komolytalanok vagyunk. Hétfőn mennek a nyeremények.

Ha mennek... ;D


SPF Kupa - Október 2011 - Nyertesek:


Győztes: balamber - 30 euró Moneybookers által

Döntős: Lufu - 20 euró Moneybookers által

Elődöntősök: miragehun és Winger - 15 euró Moneybookers által

Negyeddöntősök: celtic74, fjazej, flamman, Etoo - 5 euró Moneybookers által



Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk az összes játékosnak!  :great:

Gratulálok a döntősöknek, balambernek külön a győzelemhez! :beerchug: :beerchug: