demi tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Ugy gondoltam nyitok vegre egy naplot,mert igy legalabb betartom a magam altal felalitott szabalyokat,iranyelveket.
Ezek a kovetkezok:
-Nem fogadok csak egy irodanal egyszerre. Elosszor a Betclicnel mer rabeszelt Bence egy 100euros bonuszra.Ha kiforgattam akkor majd Betfair vagy Pinnacle.
-A kituzott celom havonta a bankroll 50%-a.
-Naponta max. 2 fogadas,csak szinglik,fogadasonkent 5%-ot szeretnek osszehozni.
A szorzo minimum 1,3, de atlag 1,6-1,7 fele szeretnek tendalni. A tet a bankroll es az odds aranyaban valtozik,hiszen mindig fix szazalekot szeretnek nyerni.
-Ha buktam, akkor majd masnap fogadok.(ha olyan a kinalat) Bukas es nyeres eseten is valtozik a bankroll,ertelemszeruen az az osszeg is,amit nyerni szeretnek.
Ha nyertem es olyan jo a kinalat,akkor aznap meg egyszer fogadok.(tobbszor nem!Inkabb meg jobban szelektalom a meccseket)
-Sportagak: Football, kosar, kezilabda,tenisz,vizilabda.
-En dontok: iszok vagy fogadok.

Eloben: 6:5nel
1.
Tenisz, Hamburg ATP
Florian Mayer - Nicolas Almagro
Meccsgyőztes : F. Mayer
Odds:2,15
Tet:Nem volt ido szarakodni a tetszamolgatassal es faradt is vagyok. 10Eur

Alaposan foldbetiportam a szabalyaimat mar az elso nap!
Utolag azert mosolygok rajta.
Uj egyenleg:388Eur
a 300eurobol 130 eur megforgatva!
UI:le kell allnom a liverol lassan,mert ennek meg rossz vege lehet... :bash: :police:

Magyarország nők - Australia W
   
Australia W
1,38
Tet:40
Hajra magyarok! Remelem bukom a tetem!(ez de hulyen hangzott.)

Magyarország nők - Australia W
   
Australia W
1,38
Tet:40

Komolyan nem tudom neha megerteni magam.
Megint amokfutasba kezdtem es feltornasztam a bankrollt 490 euroig. Meg 30eurot kellett volna feltennem osszesen 1,5os oddson. Elszalltam.
Jelenlegi egyenleg: 244,46(a bonusz kiforgatva)
Holnap vasarnap igy a kiutalast eltolom hetfoig.(Az MB szamlam meg nincs feloldva igy csak az utalas johet szoba)Egy fogadast tervezek meg,de azt mar a szabalyok szerint szigoruan,mert igy is nagy volt a beka amit letuszkoltam a sajat torkomon.

Vízilabda, Világbajnokság, Férfiak
Spanyolország - Australia
Meccs eredmény : Australia
tet:4
odds: 4.5

Vízilabda, Világbajnokság, Férfiak
Spanyolország - Australia
Meccs eredmény : Australia
tet:4
odds: 4.5

Osszegzes:Egy darab szabalyt nem tartottam be,igy jon egy kifizetes.
Ezt 7-9napnak irjak,utana kb 5nap a befizetes betfairre,ugyhogy lesz idom lehiggadni.

#9 július 30, 2011, 00:13:26, demi
nem akartam sehova sem szemetelni,ugyhogy ide irom a kis betclic fejlemenyeket:
A kifizetest visszavonattam ,mert teleszaladt a tokom veluk(mondjuk sztem pont ezt akarjak elerni)
16:04kor meg is jott rola az igazolo mail.
16:08kor gratulaltak a sikeres szamlahitelesiteshez mailben!
Veletlenek pedig nincsenek!
100eur ment pokerre,140eur meg elszaladt eloben.
Szerencsere elertem eddigi pokerpalyafutasom penzdijat:
2k GRT 10+1eur
73indulo: 3hely  Dij:300EUR
Ma indul az uj kifizetes(342eur),de ez mar vegleges es talan meg is erkezik.....
Az utolso leosztasom:Aj-vel ramtoltak preflop en KQ-t mutattam.Magas lappal  ejtettek ki.


Köszi,csak az a baj,hogy a Paks is kiesett!Sok szerencsét!!!                   :great:

#11 január 25, 2012, 09:38:21, demi
Hali!
Ugy gondoltam hivatalosan is visszaterek. :)
Egyenlore a bwinnel leszek,mert van benn 148egysegem. Ebbol szeretnek 1500egyseget csinalni 10kb egyenlo lepcso alatt.
A lepcsok 10 fogadasbol fognak allni,melyek fogadasonkent 5%ot hozhatnak.
Meglatjuk.
1.fordulo , 1fogadas(ok)
Megvoltak az elso fogadasaim. Hulyesegnek hangzik,de ugyeljetek ra: Igya meg az ember normalisan a kavejat es csak utanafogadjon. A buko tet ennek koszonheto. over 9,5re szerettem volna tenni. A tobbit mar csak azert tettem,hogy jojjon vissza vmi a vesztesegbol. :)
Egyenleg: 153egyseg
kep csatolva.

#12 január 25, 2012, 10:45:13, demi
1. fordulo,2.fogadas
kezdes elott:
Novak Djokovic (SRB) - David Ferrer (ESP) (Melyik játékos ér el előbb 10 pontot az 1. szettben?)   Novak Djokovic (SRB)
odds:1,67


+1 elso szett over 9,5 1,53ert

Egyenleg:160,5egyseg

1.fordulo, 3fogadas(ok)
   Novak Djokovic  - David Ferrer(Ki nyeri a 6. játékot a 2. játszmában?)Djokovic   1.15   
Novak Djokovic (SRB) - David Ferrer (ESP) (Hány játékot játszanak a 2. szettben?)   Több mint 7,5   Több mint 7,5   

egyenleg:166egyseg
Eloben fogadtam es utolag lett beirva.

UI:kicsit pihenek es nyomok egy kis pokert.

Poker kozben csak jatszottam....tobb ,mint 10 elo fogadas utan 201egyseg az egyenlegem. :great: :redchug:
Az egy dolog,hogy reggel 148egyseggel kezdtem-szoval majd 40% hozamot produkaltam reggel ota,valamint a befizetes csak 58egyseg volt tegnap- de tonrebas.tam a jovobeli terveimet.Szerencsere nem BR nullazassal. Atgondolom ujra a lepcsofokokat es ujra irok majd.