SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Julius365 Dátum október 22, 2018, 23:55:33
Sziasztok.érdeklődni szeretnék hogy miért én lettem a második a totoban,amikor egyforma pontunk van Rudeeval de én később hibáztam a szelvényen....vagy lehet én látok valamit rosszul?köszi a választ

A hivatalos eredményhirdetés a következő fórumtémába történik:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=15571.msg727106#msg727106

A weboldalon található toplista csak információként szolgál, hogy ki hány pontot szerzett, de a szabályzat szerinti rangsorolás ott nem működik.

Sziasztok érdeklődnék mert a sfscore játékban ketten lettünk elsők Bucak77 taggal.De a szelvényen szereplő mérkőzések sorrendje szerint ő előbb hibázott.Szóval az első kettő kritériumnak mind ketten megfeleltünk de a harmadiknál szerintem az enyém jobb. Egyenlő pontszám (találat) esetén az alábbiak szerint döntünk:
a. Pontos eredmények száma
b. Helyes tippek száma
c. Ki hibázott később? (a szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium)
d. Utolsó tipp nyertes/vesztes?
e. Sorsolás (random.org)Előre is köszi a választ

#842 március 19, 2019, 11:07:53, SPF Admin
Idézetet írta: more75 Dátum március 19, 2019, 08:10:39
Sziasztok érdeklődnék mert a sfscore játékban ketten lettünk elsők Bucak77 taggal.De a szelvényen szereplő mérkőzések sorrendje szerint ő előbb hibázott.Szóval az első kettő kritériumnak mind ketten megfeleltünk de a harmadiknál szerintem az enyém jobb. Egyenlő pontszám (találat) esetén az alábbiak szerint döntünk:
a. Pontos eredmények száma
b. Helyes tippek száma
c. Ki hibázott később? (a szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium)
d. Utolsó tipp nyertes/vesztes?
e. Sorsolás (random.org)Előre is köszi a választ

Mivel góltotó játékról van szó, így a pontos eredmény a mérvadó. Az általad említett harmadik pontnál mindketten kiestetek (ezért jön a negyedik pont), mivel egyikőtöknek sem zöld az első tippje.

Ezt még most pontosítani fogom a szabályzatban (közben már megtettem), mert ahány játékos, annyi értelmezés.

A félreértésért te is megkapod a nyereményt.

Ha jól értelmezem a szabályokat, akkor a márc. 17-i fscore játékot sorsolással buktam el (tiboriusz nyert)?

Idézetet írta: tonijani Dátum március 19, 2019, 11:59:50
Ha jól értelmezem a szabályokat, akkor a márc. 17-i fscore játékot sorsolással buktam el (tiboriusz nyert)?

Pontosan. Három személy között sorsoltunk.

Én is csodálkoztam hogy nyertem, örülök hogy more75 is megkapja a nyereményt  :ok:

Az SfTotó, illetve SfScore játékaink júniustól szabadságra mennek. Augusztusban folytatjuk!  :beerchug:

Mikorra várható, hogy felkerülnek a kitölthető szelók?

Nem kellene törölni a Score és a Totó szelvényeket? 2,1 és 3 meccset játszanak le (talán).

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 13, 2020, 21:43:30
Nem kellene törölni a Score és a Totó szelvényeket? 2,1 és 3 meccset játszanak le (talán).

Töröltük, illetve helyette készítettünk mást.  :cya:

Sziasztok a március 8-ikai Sfscore nyereményt mikor utaljátok? A választ előre is köszönöm!

Idézetet írta: more75 Dátum március 18, 2020, 15:17:03
Sziasztok a március 8-ikai Sfscore nyereményt mikor utaljátok? A választ előre is köszönöm!

Napok óta próbálkozunk a nyeremények küldésével, de baszakodik a Skrill. Elnézést miatta.

Remélhetőleg hamarosan összejön.

SfTotó/SfScore Infó!

E két játék szünetel mindaddig, amíg a sportesemények (java) visszatérnek mindennapjainkba. Kitartást!  :beerchug:

Hol lehet megnézni azt hogy ki hogy áll összetettben az sftotóban? Vagy arra nincs lehetőség? 😊

Idézetet írta: pato10kiki Dátum június 18, 2020, 19:53:20
Hol lehet megnézni azt hogy ki hogy áll összetettben az sftotóban? Vagy arra nincs lehetőség? 😊

Sajnos ezt nem lehet megnézni, nincs erre felület. Nem igérek semmit, de megpróbálok holnapra összerakni egy toplistát.