TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Az élő meghalt!

Az élő meghalt! :D

Van olyan aki már megtette ezt az élő 2000-es fogadását? Az érdekelne, h nektek se pipálódott ki még a második sor?Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: spursBSB Dátum április 28, 2023, 21:49:03Gondoljátok azt, hogy 2003 van, és akkor nem is olyan szar az a tippmixpro. Simán befér az irodák közül a középmezőnybe.

Uhh jó ötlet 2003 (vagy legyen 2007, ha már utazunk időben) nyara, siófoki Petőfi sétány aaaaaah, vonattal lejutottam isten tudja hogy, buli kemény volt, csaj brutál, ez az Tippmixpro..... 8) <3

Egy outright opciót akartam behúzni 100K-val, erre 75000 Ft-tal engedte. Kérdem én, mi értelme van ilyen korlátnak, hisz lemegyek a lottózóba, aztán papír alapon behúzom ahányszor akarom  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 05, 2023, 11:23:07Egy outright opciót akartam behúzni 100K-val, erre 75000 Ft-tal engedte. Kérdem én, mi értelme van ilyen korlátnak, hisz lemegyek a lottózóba, aztán papír alapon behúzom ahányszor akarom  :D

A mozgásra buzdítás. Figyelnek a játékosok egészségére is.  :beerchug:

Sziasztok.Valakivel volt màr hasonló?Tettem egy V sport fogadàst a tippmixpro weboldalàn.Néztem a meccset,a csapatom nyert 0:1 re,a fogadàsom 1:0 val lett elkönyvelve vesztesként.Írtam nekik,semmi vàlasz természetesen,lassan 24 óra eltelt,a fogadàsom még mindig vesztes.Vissza tudjàk szerintetek nézni a vizualizàciót,és az alapjàn korrigàlni utólag vagy b.hatom??

17-én karbantartás lesz 00:00-tól 07:00-ig, és érinti a szerencsejatek.hu, a tippmixpro.hu és a tippmix.hu oldalakat. Vajon átállítják már végre az everymatrix rendszerére?!

Idézetet írta: spursBSB Dátum május 13, 2023, 20:43:1217-én karbantartás lesz 00:00-tól 07:00-ig, és érinti a szerencsejatek.hu, a tippmixpro.hu és a tippmix.hu oldalakat. Vajon átállítják már végre az everymatrix rendszerére?!
7 óra alatt???Kizàrt dolog...

Idézetet írta: szalist Dátum május 13, 2023, 20:53:357 óra alatt???Kizàrt dolog...

Miért? Ha kész a rendszer, akkor csak élesíteni kell. 7 órát meg biztosítanak maguknak a tesztre.
Szerintem nem lenne megvalósíthatatlan.

Idézetet írta: spursBSB Dátum május 13, 2023, 21:56:15Miért? Ha kész a rendszer, akkor csak élesíteni kell. 7 órát meg biztosítanak maguknak a tesztre.
Szerintem nem lenne megvalósíthatatlan.
Àlomvilàgban élsz ezeknél màr az sem megy hogy a karbantartàs utàn rendesen működjön minden milyen élesítést meg tesztet akarsz??? :great:

Idézetet írta: szalist Dátum május 14, 2023, 09:45:02Àlomvilàgban élsz ezeknél màr az sem megy hogy a karbantartàs utàn rendesen működjön minden milyen élesítést meg tesztet akarsz??? :great:

Jaj már, úgy csinálsz, mintha ez lenne a világ legszarabb, leglassabb, legelavultabb fogadóirodája, ahol még a dolgozók sem értenek hozzá. Mintha olyan szar lenne ez is mint az egészségügyünk vagy az oktatásunk. Figyeld meg, pikpak átpattintják az oldalt, 17-én este már gondolattal fogsz fogadni a türkmén negyedosztály szögleteire.

Idézetet írta: spursBSB Dátum május 14, 2023, 16:19:39Jaj már, úgy csinálsz, mintha ez lenne a világ legszarabb, leglassabb, legelavultabb fogadóirodája, ahol még a dolgozók sem értenek hozzá. Mintha olyan szar lenne ez is mint az egészségügyünk vagy az oktatásunk. Figyeld meg, pikpak átpattintják az oldalt, 17-én este már gondolattal fogsz fogadni a türkmén negyedosztály szögleteire.
Az egészségügyünk egy fokkal job .. :redchug:

Hát nem állították át. Pedig én bíztam bennük.

#1574 május 31, 2023, 11:24:17, bitang
Nálatok az aktuális promó oldalán a "belépek" gomb megnyomása után történik valami?  Az agyamra mennek..


Közben belenéztem az Rsz.be: "A Nyereményjáték típusa: automatikus részvételű országos Nyereményjáték a Tippmix és Tippmixpro
fogadásban résztvevők számára."  Akkor minek teszik oda a gombot? A múltkor ugyanebből volt vitám velük, szerintük nem jelentkeztem.