Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok

Nekifogtam megírni a Rayo esti meccsére a 1,5 over guruját!
Infógyűjtés közben ránéztem az időjárásra – szakadó eső 91 %, hogy pocsék idő 6 fokban vízilabda.

Lemondtam róla, viszont nézem! Csak az over érdekel, ha lesz esély!

üdv, sound

Sziasztok!

De be kár, hogy nem írtam meg a Rayót...
Sajnos 2:0 után nálam no bet minden esemény...erről korábban írtam bővebben, hogy miért. (aki vezet már nem akar, aki ég nem tud – persze ez csak kb azonos erejű csapatoknál igaz, egy top csapat simán ráállhat egy" tömjük ki" típusú meccsre.)

Szóval ahogy kell,elaludtam a második félidőben!
Fogadás semelyik EXEL-ben nem történt!

A máról:
Itt a BL-csoportkör ötödik fordulója:

MU találkozójára dobtam egy gurut:
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/623672

a többi meccs:
Szerintem győzni fog a Chelsea és a Barcelona is! Esemény előtt nem megyek rá egyikre sem, mindkettő 1,6 körül van most a piacon. Simán lehet mindkét találkozó drámai, így szimultán nézem, s remélem a könnyű üzletet: pl Barca-Benfica ha sokáig ikszes egy könnyű szöglet over, ha borul a pálya, vagy egy sokáig x-es Juve meccsen az 1x is emelkedhet jelenleg 1,12...
Szóval türelem a fontos most nekem a hétvége után és írom, ha kötöm.

üdv,
sound

1,5 over a Chelsea meccsèn...
èß gól 1,33-on volt még...

7,5 over szögletet tettem Barcelonában.
jelenleg 0:0 5 szögletnél,  van mèg 30 perc
1,46-on volt meg.

Sziasztok!

Elég kemény napom volt írom a helyzetet:
A sajátnál volt két jó fogadásom, gyakorlatilag nullán áll a hónap.

A másik három:
BIVALY
KÍSÉRLETI
KEDVENCEK

nem változott!

Guru:
Égett az Unitedes 2,5 over, sajnos későn indult be a gólgyártás. A hónap végéig szerintem küldök 3 db 1 egységes tétet még a játékba, ha 3/3 jó lesz, akkor írok egy 4-et is a pozitív mérleg reményben.

Két jó evidens üzlet:
Chelsea over a levegőben lógott, épp jókor szálltam be.
Barca tragikus, Benfica Seferovic ziccerével tovább mehetett volna...szöglet over, könnyű hasznot hozott!
TANULSÁG: képes voltam türelmesen kivárni a 2. félidő sebezhető időpontjait, ahol legkönnyebben verhetőek az irodák 55-70. perc között...és megcsináltam.

Máról:
Inter győzelmet jó lenne fogni 2. félidőben...nem biztos, hogy odaérek, mert most tart az esti családi standard.
Atletico – Kulcsmeccs a Milan legyőzése a továbbjutás szempontjából! Szerintem megcsinálják a spanyolok.
A Realnak vissza kell vágnia, jó szar a meccs előtti szorzó, nézem, fogom, ha adja!

üdv, sound

Sziasztok

Volt egy két változás az Exelekben a tegnapi nap során!
Pozitív irányban mozdult el két stratégia.

A saját és a KÍSÉRLETI nem változott, oda most nem csúszott be üzlet. A sajátról bővebben lentebb, a KÍSÉRLETI-hez csak annyi infó, hogy odds-határokon és esemény kimeneten belül, nem volt olyan magas számú fogadásajánlat, ami belefért volna a kritérium rendszerbe.

BIVALY
Két sikeres ajánlat/üzlet is megfelelt a számoknak, így most a következő az aktuális állapot:
19 üzlet 3 bukó
13,6 %-os ROI

Azért adtam a ,,BIVALY" nevet ennek az EXELNEK, mert három éve hozamot csinál. Nem mondom, hogy nem volt bukó hónap, egészében az éves hozam pl 2021-ben, 2021. október 31-ig is 9,4% ROI-t csinált.

KEDVENCEK
Volt három sikeres üzlet, így az aktuális állás:
26 fogadás 10 bukó 5,7% ROI

Azért ,,KEDVENCEK" – mert szemét módon van pár fogadó az oldalon, akiket már régóta figyelek. Nem minden tippjüket játszom, mert tudom a számok alapján ki miben jó: melyik piacon, milyen kimenetellel, milyen odds határokon belül csinálnak profitot. Lehet, hogy a fogadási szokásaikat jobban ismerem, mint saját maguk? – Kicsit szégyellem magam-e miatt, viszont a szégyenem a földön hagyom, átlépek rajta és utalom a hasznot a skrillre...

.éééés akkor a tegnapi napom:
Interről lecsúsztam, esélyem se volt a 3 gyerek mellett az esti standard elvitte a második félidőt, olyan szinten, hogy bele se néztem.
Atletico – belesüppedtem, beleküppedtem, s közben egyre bizonytalanabbá váltam a hazai győzelemben. Viszont lecsúsztam a könnyű Real sikerről és overekről is élőben, mondjuk 0:2 után egyébként is elengedtem volna. Az Atletico meccsén volt egy kisördög az első félidő derekán, hogy húzom a hazait – leállítottam magam: üzlet csak az 55. perctől!

Összegezve az átvett tippek jól termeltek, viszont nem volt szerencsém a jelenléttel. Ahol ,,ott voltam – néztem" nem az történt, mint amit vártam.

Hamarosan, írom a mai fogadói tervem!

üdv, sound 


Idézetet írta: Sound Dátum november 25, 2021, 09:06:12
BIVALY
Két sikeres ajánlat/üzlet is megfelelt a számoknak, így most a következő az aktuális állapot:
19 üzlet 3 bukó
13,6 %-os ROI

Azért adtam a ,,BIVALY" nevet ennek az EXELNEK, mert három éve hozamot csinál. Nem mondom, hogy nem volt bukó hónap, egészében az éves hozam pl 2021-ben, 2021. október 31-ig is 9,4% ROI-t csinált.

Jól értem; ebben a csomagban a 19 fogadás 2021-es évre vonatkozó adat?

Nem!
Az a havi egyenleg - mindig a havi bontásban kezelem az exeleket, a végerdményt pedig összesítem.
Tehát éves szinten 9 % feletti jelenleg 2021-ben október 31-ei zárással.
A jelenlegi havi erősebb azaz majd ha így marad feljebb húzza az évest pár szézalékponttal biztosan! Ha nem lesz az utolsó pár napban full csődölés a hónap során - azért kiegyenlített a teljesítménye (nem szokott ilyen lenni), ezért BIVALY.

Írok a BIVALY-ról éves fogadási adatokat is:
152 fogadás volt október 31-ig, és az egységnyi tét szerinti haszon: 14,30
Magyarra fordítva: 152.000 ft-ból egységnyi 1000 ft-os téttel hozott 14.300 ft hasznot.

Hangsúlyozom a SAJÁT - az én tippeimből áll, a többi mind átvett = mindenki hozzáférhet, csak nem mindegy az esemény a kimenet és a szorzó illetve van még egy összetevő ami szerint bekerülnek a számok (tippek) egy-egy EXEL-be, azt is elárulom, ha úgy alakul....
:D :D :D

Oksi :ok:

Kezdtem azt hinni, hogy akkor én a Bivaly rendszer szerint fogadok, mert nekem van kb. ennyi (még kevesebb) idei fogadásom, de akkor az én módszerem az ÓVATOS BIVALY ;D

Sziasztok

Írom a mait, amit döntően meghatároz az, hogy melyik meccseket adja a tv – bocsánat EL miatt nem kepesztek streamért!
Tehát:

Fradi – úgy ültem neki a mai napnak, hogy írok egy gurut arról, hogy a mieink kapnak minimum kettő gólt. Nos, ez csak 1,26 így el kell engednem, pedig kapunk. Szerintem nézem a meccset s fogok egy könnyű overt a 60. perc körül.

Párhuzamban 18:45-től megy a Galata-Marseille – annyira underesnek hat ez a meccs, hogy fáj...azért bele-bele nézek majd.

Este három szimultán meccs is összejöhet 21:00-tól
ORF1
Sturm Graz utolsó esélye Hollandiában. Az előző körben San Sebastianból szerzett bravúrpontot az osztrák csapat, viszont a PSV nagyon elverte őket Grazban és most is kell nekik a 3 pont a továbbjutáshoz – leeshet egy könnyű over pl 2:1-nél vagy valami ilyesmi....

RTL – német
Frankfurt – Antwerp
A belga kiscsapat a pofozógép a csoportban 1,4 a hazai. Ha a Frankfurt a nyolcad-döntőbe akar jutni kell is a csoportelsőség, és kell is neki ez a meccs! Szerintem simán fogni kell még félidőben, ha olyan a játék képe.

RTL +
Olympiakos-Fener
Oda-vissza verte a Frankfurt a pireusziakat, s most ki-ki meccset játszik a Fenerrel a görög csapat. A görög-török mindig pikáns, szerintem overezésre és indulatosságra is jó ez a párharc.

üdv, sound


Sziasztok

Írom a helyzetjelentésem a havi állapotokról.
Tegnap nem volt semmilyen üzlet, kivéve a KÍSÉRLETI – projektet, itt volt egy jó fogadás, így az módosult

KÍSÉRLETI
30 fogadás, 6 bukó
ROI.: 16,7%

A ,,saját" mutatóim nem változtak:
A Fadihoz és a PSV-hez 2:0, után nem tudtam kapcsolódni...

Faramuci volt a helyzet két meccsen:
Frankfurt-Antwerpen 1:1-nél
Olympiakos – Fener 0:0-nál.

Függött egymástól a két találkozó. Ezzel az állással a Frankfurt csoportelső lett volna. Az ő meccsük pörgött, viszont a belgák miatt! Így 1:1-nél csak vártam, csak vártam és kicsúsztam már 75. percre...
A görögöknek kellett volna a győzelem, azonban rakat fos volt a játékuk és maga a meccs is, nem volt benne a gól. Vártam mi lesz és nem láttam nyugodt üzletet, az idő meg lecsorgott. A vége 1:0, és 2:2.

Most értem haza, írom a mait:

20:00
Hajduk – Istra

Jó formát futnak a splitiek, győztek Rijekában is és a pulaiakat rendre ütik. 1,28 a hazai, ez menet közben sokkal többet érhet.

21:00
Bilbaó – Granada

Giga underos az Athletic! A 1,5 over mégis 1,30 alatt. Valami itt büdös. A Granada védelmének széthullását várják a bukik? A Realtól kaptak négyet, most is sima, lesz? A bilbaóiak a legutóbbi három meccsükön összesen szereztek 1 db gólt! Bele fogok nézni, és írom!

üdv, sound

Beàllt Williams 1:2 Bilbaóban 3,5 over 1,34

Sziasztok!

Ma még elérhetőek lesznek a különféle táblázatok eredményei, holnaptól már nem írok róluk.
Így hát a 2021. november hónapjának állásai, november 27-én.

KÍSÉRLETI
30 fogadás 6 bukó
ROI: 16,7 %

BIVALY
19 fogadás 3 bukó
ROI: 13.6 %

saját
Tegnap volt egy üzlet, s ezzel ismét pozitív a mérleg:
21 fogadás 6 bukó
ROI: 1,5 %

KEDVENCEK
Volt egy üzlet tegnap, ami sikeres lett.
27 fogadás 10 bukó
ROI: 6,6%

A tegnapról:
Adta a Bilbaó meccse az overt, figyeltem 1:2-nél kb az 50. perctől, akkor még 1,21 volt a 3,5 over. Néztem vártam, s a 62. perc környékén 1,34-en kötöttem, jött a vége 2:2.

Ma:
Írtam egy gurut a Barcáról: x2

,,Sajnos" ma hamarosan utazok, pakolok, fellépek – majd fordított sorrendben ugyanez...így nem foglalkozom fogadással, jó ha éjjel 1-re hazaérek!

Ezennel zárom a ,,Nagymenő" kampányt is – holnaptól újra a régi diszkrétebb naplótartalom jön.
Köszönöm a figyelmet, aki követte – s köszönöm a szavazatokat is, megtisztelő a részvétel, s a voksok száma is (bármennyi legyen is az)!

üdv, sound

Sziasztok

Tegnap ült a guru, viszont teljesen tétó vagyok a napot illetőleg...kiestek az események 13:00-24:00 között.
Így a máról:

Basel pontszerzésére dobtam egy gurut!

15:30
Frankfurt – Union

Láttam hét közben szenvedni az EL-ben a Frankfurtot, s szerintem az Union meglepi, pontot szerezhet!

Koraeste, Atletico győzelmet várok!
Késő este a Real győzelmére megyek rá.

A tegnapi nappal véget ért egy feszített időszak: pénteken volt egy tanulmányi verseny, ahol 3 növendékem is a legmagasabb minősítésben részesült, kettő fődíjas is lett (az egyik a fiam...). S ugye a tegnapi fellépés is rájött. Most lesz egy szusszanósabb pár nap december 03-ig, akkor viszont indul a Mikulás turné!!!
Így ma amolyan ,,gőzkieresztős": Szederkény – Bóly Megye I-es csúcsrangadó. Aki Baranya megyei tudja mit jelent ez az esemény. Megyünk rá a srácaimmal 13:00-kor kezdődik. Két szomszédos település fél évszázada rivalizál egymással gyakorlatilag mindenben!
Még az is téma, hogy hol volt nagyobb buli a hétvégén!
...szóval nem tudom még ezt hogyan élem túl...
Bólyban és Szederkényben is tanítok, utóbbi településen április óta élünk...

üdv, sound



Gödörlakó lettél? ;D

Hogy lehetne egy lapon emlegetni Bólyt és Szederkényt? Egy világváros vs pusztulat.  :laugh: