TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Carpeks Dátum március 24, 2019, 12:06:27
Azt vettem észre, hogy a számlámon lévő pénz valamiért nem teljes egészében kifizethető. Találkozott már valaki ezzel? Mi lehet az oka? A tippmixpron nem szoktak játékok, bónuszok lenni, aminek esetleg nem teljesítettem volna a forgatási követelményét.  ???

A befizetett összeget kifizetés előtt legalább 1x meg kell forgatni, hogy kifizethetővé váljon. Vagyis ha befizettél 10K-t, de összesen csak 6K-ért játszottál, akkor egyenlőre csak 6 kifizettethető. Ez nem lehetséges? Ha nem, akkor passz.

Idézetet írta: lacuss Dátum március 24, 2019, 12:28:26
A befizetett összeget kifizetés előtt legalább 1x meg kell forgatni, hogy kifizethetővé váljon. Vagyis ha befizettél 10K-t, de összesen csak 6K-ért játszottál, akkor egyenlőre csak 6 kifizettethető. Ez nem lehetséges? Ha nem, akkor passz.

De, erről van szó, köszi! Időközben rákérdeztem az ügyfélszolgálaton is, és meglepő módon fél óra alatt válaszoltak. Valóban meg kell forgatni egyszer a befizetett összeget, nekem ez újdonság volt.

Gondolom a penzmosashoz van köze. Ne az legyen, h feltoltok x összeget a leutalom azt hopp mindja tiszta pénz. Így azért némi csekély esély van h elmegy a pénz.

Tehát konkrétan, ha befizetek 10 000 forintot, de holnap meggondolom magam és ki szeretném kérni, akkor azt nem tudom megtenni? Befizettem egy összeget, hogy igénybe vegyek egy szolgáltatást, amit utólag nem vettem igénybe, akkor bukta az összeg. Érdekes.

Idézetet írta: caps lock Dátum március 24, 2019, 15:34:43
Gondolom a penzmosashoz van köze. Ne az legyen, h feltoltok x összeget a leutalom azt hopp mindja tiszta pénz. Így azért némi csekély esély van h elmegy a pénz.

A nemzeti pénzmosodát azt a sarki lottózóba kell keresni, nem online ahol mindenféle adatot meg kell adni.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum március 26, 2019, 14:06:46
A nemzeti pénzmosodát azt a sarki lottózóba kell keresni, nem online ahol mindenféle adatot meg kell adni.  ;)

ne nekem mond,nem én találtam ki ezt a szabályt :D
Más logikát en nem látok benne,bár mondjuk ezek sose a logikáról voltak hiresek...

Idézetet írta: caps lock Dátum március 26, 2019, 16:01:56
ne nekem mond,nem én találtam ki ezt a szabályt :D
Más logikát en nem látok benne,bár mondjuk ezek sose a logikáról voltak hiresek...

Általánosan írtam.  ;)

Idézetet írta: caps lock Dátum március 26, 2019, 16:01:56
ne nekem mond,nem én találtam ki ezt a szabályt :D
Más logikát en nem látok benne,bár mondjuk ezek sose a logikáról voltak hiresek...
szerintem látták hogy értelmes irodáknál forgatási követelmény van kifizetés előtt és úgy gondolták hogy nekik keményebb a tökük ezért náluk is legyen annyi különbséggel ha már az oddsok is alacsonyabbak akkor már bonuszt se adjanak :D

A pinnacle is elvárja az egyszeres forgatást kifizetés előtt.
Szerintem ez nem gáz, mert a kifizetés is egy szolgáltatás és általában ingyen van a játékosnak, miközben valamennyi munkája azért van vele az irodának.
Másrészt az sem probléma, ha ennek tudatában átgondolják a zemberek, hogy hova mennyit fizetnek be.

paysafe carddal mióta nem lehet befizetni, vagy rosszul emlékszem, hogy a múltkor még lehetett?

Idézetet írta: Arzeen Dátum május 23, 2019, 11:09:54
paysafe carddal mióta nem lehet befizetni, vagy rosszul emlékszem, hogy a múltkor még lehetett?

Az aktuális fizetési lehetőségek:

https://www.tippmixpro.hu/segitunk/fizetesi-lehetosegek

Jött emailben egy felhívás, hogy egy kérdőívet ki lehet tölteni, és visszajelzést adni tippmixpróéknak, és a kitöltők között 10k értékű utalványt sorsolnak ki.
Elindítom a kérdőívet, jön az első kérdés:
1. Milyen gyakran játszottál a Tippmixpróval az elmúlt 90 napban?
Őszintén válaszoltam: és bejelöltem, hogy egyszer sem játszottam, majd jön a csavar:
2. Ebben a kérdőívünkben most Tippmixpro játékosokat kerestünk. Találkozzunk legközelebb!
(ennyi volt, nem kíváncsiak a véleményemre :) :) )

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 19, 2019, 23:00:15
Jött emailben egy felhívás, hogy egy kérdőívet ki lehet tölteni, és visszajelzést adni tippmixpróéknak, és a kitöltők között 10k értékű utalványt sorsolnak ki.
Elindítom a kérdőívet, jön az első kérdés:
1. Milyen gyakran játszottál a Tippmixpróval az elmúlt 90 napban?
Őszintén válaszoltam: és bejelöltem, hogy egyszer sem játszottam, majd jön a csavar:
2. Ebben a kérdőívünkben most Tippmixpro játékosokat kerestünk. Találkozzunk legközelebb!
(ennyi volt, nem kíváncsiak a véleményemre :) :) )

hasonlóan már én is jártam, azóta jobban figyelek
akkor a kérdőivben valami olyasmi volt a kérdés, játszok e másik fogadó irodánál
úgy emlékszem miután bejelöltem hogy igen, utána tőlem is elköszöntek :)
jobban meg kell fontolni a válaszokat és akkor no problem

Így érik el azt, hogy az eredmények nagyon hitelesek lesznek. Főleg ha az emberek rájönnek, hogy mire nem szabad kattintani.  :D

Sziasztok!

El szeretnék kezdeni fogadni Tippmixpron. Pár kérdés felmerült bennem, örülnék, ha a tapasztaltabb Kollegáktól kapnék választ!  :)

- Hogy van most a "kötési rendszer"? Csak magyar ligákra érvényes? Vagy ez inkább sportágspecifikus?
- Erste VISA dombornyomott kártyával problémamentesen lehet befizetni? Erste engedi a szerencsejáték irányultságú befizetéseket?
- Hogy látjátok, mennyivel gyérebbek az oddsok mint mondjuk egy másik európai fogadóirodánál?

Elsőre most ennyi jutott eszembe. Ha valami gyökérséget kérdeztem, elnézést érte :D

Köszi a segítséget!