TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Jó egy tököm küldetést találtak ki novemberre... 5000 illetve 10000 Ft értékben ötös kötéseket kell tenni. Ebből biztos kaszál majd a Zrt.  :noway:

Szerintetek hogyan érdemes nekiugrani? 1*, 2*, 3* kis szorzókkal, vagy mondjuk 500, 1000 forintokkal vállalható oddsokon?


Svédasztalon van, lazac, libamáj, ami a szem-szájnak ingere. Az ember meg leveszi a száraz kiflit, kábé így van, aki ma a tippmixet választja más netes irodák helyett.....

Idézetet írta: afrikailajos Dátum november 01, 2013, 12:24:20
Svédasztalon van, lazac, libamáj, ami a szem-szájnak ingere. Az ember meg leveszi a száraz kiflit, kábé így van, aki ma a tippmixet választja más netes irodák helyett.....

Száraz kifli?!
A magyar irodáról beszélsz, ember!
Ez lényegében hazaárulás!!

Idézetet írta: Knapp Dátum november 01, 2013, 14:37:24
Száraz kifli?!
A magyar irodáról beszélsz, ember!
Ez lényegében hazaárulás!!
nem hiszem

Időnként (pl. olimpia idején) egy kicsit tejben megpuhítva (vizes sportok elcseszett szorzóival) jó is az.  ;)



Sziasztok! Olvastam a hozzászólásokat, a legtöbb ember negatív véleménnyel van az irodáról, így gondoltam mindenképp leírom, hogy az én ismerősi körömben két ember is nyert a RIO-i játékkal, egyikőjük 2500 Ft-ot , a szerencsésebb 10.000 Ft-ot. E-mailben is értesítették őket a nyereményről.

Én már minden lehetséges irodánál regisztrálva vagyok, volt befizetésem, de a Tippmixproval teljes mértékben meg vagyok elégedve. Ha nem azt a 4-5 populáris fogadóirodát nézzük a Tipro felveszi a versenyt a többivel. Voltak induló nehézségek, de általában 5-10 percen belül kiértékelik az eseményeket, legtöbbször még ennél is hamarabb. Befizetni lehet T-mobolis telefonról is illetve lottózóból, így nem kell bankba rohangálni, aki esetleg nem tart mindig pénzt a számláján. Kifizetés extra gyors, ha a fő számlánkra vissza utaljuk tehát a ZRT-s számlára a Tippmixproról, nekem OTP-s számlára néhány órán belül utalnak. Ügyfélszolgálat gyorsan válaszolt minden kérdésemre.

Ha az oddsokat tekintjük teljesen rendben vannak. Azt ugye mindenki tudja, hogy külföldi irodától származó nyereményünk 14%-át be kell adózni, így már belegondolva mindjárt nem olyan rosszak ezek a tiszta oddsok.  :great:  :great:  :great:

Idézetet írta: Moonguz Dátum november 09, 2013, 10:09:06
Sziasztok! Olvastam a hozzászólásokat, a legtöbb ember negatív véleménnyel van az irodáról, így gondoltam mindenképp leírom, hogy az én ismerősi körömben két ember is nyert a RIO-i játékkal, egyikőjük 2500 Ft-ot , a szerencsésebb 10.000 Ft-ot. E-mailben is értesítették őket a nyereményről.

Én már minden lehetséges irodánál regisztrálva vagyok, volt befizetésem, de a Tippmixproval teljes mértékben meg vagyok elégedve. Ha nem azt a 4-5 populáris fogadóirodát nézzük a Tipro felveszi a versenyt a többivel. Voltak induló nehézségek, de általában 5-10 percen belül kiértékelik az eseményeket, legtöbbször még ennél is hamarabb. Befizetni lehet T-mobolis telefonról is illetve lottózóból, így nem kell bankba rohangálni, aki esetleg nem tart mindig pénzt a számláján. Kifizetés extra gyors, ha a fő számlánkra vissza utaljuk tehát a ZRT-s számlára a Tippmixproról, nekem OTP-s számlára néhány órán belül utalnak. Ügyfélszolgálat gyorsan válaszolt minden kérdésemre.

Ha az oddsokat tekintjük teljesen rendben vannak. Azt ugye mindenki tudja, hogy külföldi irodától származó nyereményünk 14%-át be kell adózni, így már belegondolva mindjárt nem olyan rosszak ezek a tiszta oddsok.  :great:  :great:  :great:
Nyomjad ecsém akkor ;D ;D ;D ;D

Idézetet írta: Moonguz Dátum november 09, 2013, 10:09:06
Sziasztok! Olvastam a hozzászólásokat, a legtöbb ember negatív véleménnyel van az irodáról, így gondoltam mindenképp leírom, hogy az én ismerősi körömben két ember is nyert a RIO-i játékkal, egyikőjük 2500 Ft-ot , a szerencsésebb 10.000 Ft-ot. E-mailben is értesítették őket a nyereményről.

Én már minden lehetséges irodánál regisztrálva vagyok, volt befizetésem, de a Tippmixproval teljes mértékben meg vagyok elégedve. Ha nem azt a 4-5 populáris fogadóirodát nézzük a Tipro felveszi a versenyt a többivel. Voltak induló nehézségek, de általában 5-10 percen belül kiértékelik az eseményeket, legtöbbször még ennél is hamarabb. Befizetni lehet T-mobolis telefonról is illetve lottózóból, így nem kell bankba rohangálni, aki esetleg nem tart mindig pénzt a számláján. Kifizetés extra gyors, ha a fő számlánkra vissza utaljuk tehát a ZRT-s számlára a Tippmixproról, nekem OTP-s számlára néhány órán belül utalnak. Ügyfélszolgálat gyorsan válaszolt minden kérdésemre.

Ha az oddsokat tekintjük teljesen rendben vannak. Azt ugye mindenki tudja, hogy külföldi irodától származó nyereményünk 14%-át be kell adózni, így már belegondolva mindjárt nem olyan rosszak ezek a tiszta oddsok.  :great:  :great:  :great:

Gondoloma  fizetést is tőluk kapod :D szánalmas..  :noway:  :great: :cya:

#356 november 09, 2013, 15:11:15, Nyuszika10
Kedves Moonguz!Sokat segítene a meggyőzésben ha a reklámszövegen kívül néhány konkrét példával alátámasztanád hogy miért is összehasonlítható az átlagos irodákkal.Mondjuk leírnád hogy pl. most a hétvégi fordulóban valamelyik bajnokság mérkőzéseire kínált oddsok(tetszőlegesen választhatod)megközelítik-e vagy megegyeznek valamelyik átlagosnak tekintett online iroda oddsaival.Ez nekem pl. sokkal meggyőzőbb lenne.A 14% honnan van?Ezt is kifejthetnéd?
A bankba rohangálást végképp nem értem,gyanítom hogy az itteni olvasók többsége úgy intézi a befizetéseket mint én.Otthon ülve,pár kattintással.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 09, 2013, 14:31:25
A bankba rohangálást végképp nem értem,gyanítom hogy az itteni olvasók többsége úgy intézi a befizetéseket mint én.Otthon ülve,pár kattintással.

Mit nem lehet ezen érteni? Nincs mindenkinek vastag bankszámlája; itt pedig lehetőség van lottózóban pénzt feltölteni. Magyarul, ha üres a bankszámlád nem kell elmenni a bankba (7végén ugye nem is lehetne), mégis "depózhatsz". Azért a tényleges előnyökbe ne kössünk már bele!

Idézetet írta: Latzka Dátum november 09, 2013, 15:53:11
Mit nem lehet ezen érteni? Nincs mindenkinek vastag bankszámlája; itt pedig lehetőség van lottózóban pénzt feltölteni. Magyarul, ha üres a bankszámlád nem kell elmenni a bankba (7végén ugye nem is lehetne), mégis "depózhatsz". Azért a tényleges előnyökbe ne kössünk már bele!
Teljesen életszerű, amit írsz. Mindenkinek szombaton reggel lesz pénze, és kizárólag cash. ;D ;D ;D
Mert ugye pénteken este 6-ig 2 perc alatt be lehet rakni a  bankszámlára. Ami kb. annyi idő, mint a totózóba elmenni.

Semmi előnye nincs ennek a fosnak, kivéve a néha benézett oddsokat. Az is köcsög, aki egy mondatban említi őket a mondjuk a bet365-tel (tehát ez alapján én is az vagyok most ;D)

Idézetet írta: Moonguz Dátum november 09, 2013, 10:09:06
Sziasztok! Olvastam a hozzászólásokat, a legtöbb ember negatív véleménnyel van az irodáról, így gondoltam mindenképp leírom, hogy az én ismerősi körömben két ember is nyert a RIO-i játékkal, egyikőjük 2500 Ft-ot , a szerencsésebb 10.000 Ft-ot. E-mailben is értesítették őket a nyereményről.

Én már minden lehetséges irodánál regisztrálva vagyok, volt befizetésem, de a Tippmixproval teljes mértékben meg vagyok elégedve. Ha nem azt a 4-5 populáris fogadóirodát nézzük a Tipro felveszi a versenyt a többivel. Voltak induló nehézségek, de általában 5-10 percen belül kiértékelik az eseményeket, legtöbbször még ennél is hamarabb. Befizetni lehet T-mobolis telefonról is illetve lottózóból, így nem kell bankba rohangálni, aki esetleg nem tart mindig pénzt a számláján. Kifizetés extra gyors, ha a fő számlánkra vissza utaljuk tehát a ZRT-s számlára a Tippmixproról, nekem OTP-s számlára néhány órán belül utalnak. Ügyfélszolgálat gyorsan válaszolt minden kérdésemre.

Ha az oddsokat tekintjük teljesen rendben vannak. Azt ugye mindenki tudja, hogy külföldi irodától származó nyereményünk 14%-át be kell adózni, így már belegondolva mindjárt nem olyan rosszak ezek a tiszta oddsok.  :great:  :great:  :great:
Ica nénit meggyőzted!