TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nekem aztán hót mindegy, hogy a bet365-ön vagy a Tippmixpron bukod el a pénzed. :)

Hogy ne legyen off : Ma ismételten kezdeményeztem egy kifizetést, ismétlem a ZRT főszámlára átvezetem az egyenleget, majd onnan, a kifizetésnél a következőt írja:

"Tetszik az agresszivitásotok :D Kérek még :)))

egyébként a következőt írja a ZRT főszámláról a leutalásnál, amit az imént hajtottam végre:

A nyereményfelvétel eredménye
Banki átutalás

Az igényelt nyereményösszeg banki átutalásának indítása sikeresen megtörtént.
Az összeg a rendszerünkben szereplő bankszámláján várhatóan a következő munkanapon jóváírásra kerül.

Belső egyenlegének alakulását az "Egyenleg naplóban" követheti nyomon."

Várhatóan a következő munkanapon ... Ez eddig mindig így történt, kivéve mikor már aznap megjött az utalás ... Megnéztem a Tippmixpro főszámlánál történő kifizetésnél 3 munkanapot írnak. ...

Tényleg nem agresszióból írtam,de ez dühített megmondom őszintén,mert speciel engem idegesít hogy még élő eseményt is b..sznak kitenni.A kifizetés viszont tényleg nagyon gyors náluk abba igazad van.

Idézetet írta: Eisbär Dátum november 12, 2013, 15:00:51
Jogos, sőt semelyik fogadóirodával. Akkor mégis mivel hasonlítsuk össze? Mondjuk egy bögre kakaóval? Igazad van, így már sokkal jobb a helyzet, például sokkal több élő fogadás van mint az előbb említett kakaóban, TIPSZMIXPRO!
Nem olyan sokkal, kakaó függő ;D ;D ;D

Az októberi RIO 2014 sorsoláson 5000 HUF feltöltést nyertem, ma írták jóvá. :D


Gratulálok nektek!!! :great:

Tippmixpron teljesítettem valami kombi fogadás feltételeket és nyertem 5000+ 2500 Ft bónusz egyenleget (pedig rohadtul nem jelentkeztem semmi ilyesmire :D )...erre van valami forgatási kötelezettség ? :D Remélem nem valami 30-as oddssal  50szer megforgatni dolog :D

Ui: Rio2014 sorsolás :D

Idézetet írta: Tomee886 Dátum november 14, 2013, 20:11:49
Tippmixpron teljesítettem valami kombi fogadás feltételeket és nyertem 5000+ 2500 Ft bónusz egyenleget (pedig rohadtul nem jelentkeztem semmi ilyesmire :D )...erre van valami forgatási kötelezettség ? :D Remélem nem valami 30-as oddssal  50szer megforgatni dolog :D

Ui: Rio2014 sorsolás :D

1 számlán nyertél most 2 bónuszt? Az komoly :D

Idézetet írta: Latzka Dátum november 14, 2013, 20:25:10
1 számlán nyertél most 2 bónuszt? Az komoly :D

"Tippmixpro egyenlegeden összesen 7500 FORINT JÓVÁÍRÁSRA KERÜLT 2013.11.14-én, mivel egyike vagy a Rió 2014 nyereményjáték azon szerencsés októberi nyerteseinek, akik a dupla esély feltételeit teljesítve mindkét pályázatukkal egyenlegfeltöltést nyertek (5000 + 2500 Forintot)."

Ezek szerint 2-t is :D és annyival is van több a számlámon :D

én is nyertem 5ezret  :P

Én is nyertem 2500-at....30e bukó után sovány vigasz...


Az egyensúly megtartása végett közlöm: Én nem nyertem.

Én sem nyertem pedig ismét dupla eséllyel vettem részt. Novemberben több esélyetek lesz mert én ezek után biztos nem próbálkozok náluk.

Én sem nyertem a duplaesély ellenére. (Lehet nem előtte kellett volna a kifizetéseket kérni. De legalább 4 óra alatt megjöttek pedig nem a főszámláról utaltam.)